Big Brother 3 - EP04 - EP06

July 10, 2002 - September 25, 2002
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 3 - EP04 - EP06

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 15:01

Episodes 4 - 6
Obrázek

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: Big Brother 3 - EP04 - EP06

Příspěvekod honzavohralik » 18 kvě 2015, 08:29

E4 - Zbavit se Lori, bylo od Marcellase neuvěřitelně hloupý, protože Lori rozhodně byla strategicky silnější hráčka, než je Amy, která cinká víc jak zvony od kostela. Marcellas je největší idiot v domě, protože Amy je sice jeho kamarádka, ale porazit zbytek spojenectví mu určitě nepomůže a její výhra například HOH by na rozdíl od Lori byl naprosto zázrak. Lori nebyla nejlepší, ale měl jsem jí radši, než Amy a měla větší potenciál.

Dobře, to o HOH jsem napsal před viděním HOH a Amy jsem řádně podcenil, i když je Marcellas idiot, tak jsem rád že vyhrál on a nevyhrál někdo z tý šestky a z největší pravděpodobností, pokud Marcellas něco neposere a nenechá se zmanipulovat na jejich stranu, což snad po nominaci jeho i Amy nehrozí. Prosím prosím nominace Josh/Eric/Roddy.

E5+E6
Danielle je skvělá hráčka, zatím má ze všech největší potenciál, ale opravdu se mi nelíbí a vadí mi její spolupráce s Joshem. Upřímně si myslím, že by ji mohla potopit a doufám, že příště jde Josh. Tanya není žádnej myslitel, ale aspoň se na ní hezky kouká. :eee:
A překvapuje mě v jak dobrýho hráče se začíná vyloupávat Marcellas, asi jsem nad ním neměl lámat hůl, tak brzo. Uvidíme jak to bude příště, celý je to o HOH, nebo o tom, ke komu se přidá Josh, protože jeho první spojenectví mu podle mě teď dost ukazuje záda, takže by možná Marcellas/Amy/Gerry/Danielle/Jason mohli vzít k sobě a mít na vrch na zbytek.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 3 - EP04 - EP06

Příspěvekod milan » 11 čer 2015, 13:06

EP4:
Nechcem byť zlý honzavohralik, ale prejdi si tie diely ešte raz, lebo si mi práve vyspoileroval dej, keďže v EP4 sa toto čo opisuješ neudialo, mali sme tu súťaž o "havajský večer", ktorá bola celkom zábavná, rozhodne ma zaujala kauza "neumytých rúk", ktoré sa preberali, Lori to emocionálne nezvládala, mne príde ako tie emocionálne labilné ženy, po deťoch, ktoré večer trávia s fľašou vína, typický obrázok ako si pohár pritláčajú na čelo a so slzami v očiach sa utvrdzujú v tom, aký je život nespravodlivý a potom ešte poberú nejaké oblbováky na psychiku, lebo toto čo predviedla a celkovo ako hovorí bežne (tón hlasu, vyjadrovanie), je znakom labilného, psychicky nevyrovnaného človeka, poznám takých ľudí a je to tento prípad.
Rasizmus vs. xenofóbia, nemyslím si že Josh je rasistka (hlupák ale určite je), možno je mierne sexista (tľapkanie po zadku), ale skôr si vybral ľahký terč, na základe prvého dojmu, aby zachránil hlavne svoju prdel a Marcellas bol práve ten prípad. Marcellas hrá celkom srdcom, on je afektovaný, ale musím dodať, že je rozdiel ak to je afekt hraný (napr. istý hráč v BB16), a iné ak je to také nepriamo úprimné, on sa vážne v DR pri spovedi cítil blbo, a myslím, že Gerry hraním na kartu "cítim, že je to rasistické lebo je čierny, ja mám dvoch synovcov čiernych, a aj kamarátov gayov", prilial trošku benzínu do ohňa, ktorý vlastne ani nebol, v podstate to zahranie VETA vyznie "zachraňujem obeť rasizmu a gaya" a nie ako "zachraňujem človeka, ktorého som si obľúbil a nezaslúži si nomináciu", myslím, že to bolo aj to, načo poukazovala po tom rozhovore Danielle, keď s ním kecala v kumbále a aj to čo spomínal Marcellas ešte pred VETOm. Inak ma prekvapilo, že bol zasnúbený, a myslím, že tou dosť osobnou vecou (hlavne detailami) si získal ženskú časť domu, myslím, že aj keby ostal v nominácii, asi by pre neho nehlasovali, on má tak nepriamo dobrú sociálnu hru, ani si to sám neuvedomuje.
EP5:
Vylúčenie Lori mi prišlo celkom logické, i keď ma prekvapil pomer hlasov a kto za koho hlasoval, no treba uznať že bola labilná a neviem si osobne predstaviť, že s niekym takým tvorím alianciu. Čo sa týkalo záberov a rozhovorov s ex-hráčmi zo S2, to je to čo mi chýba pri novších sériach, také puto, čaro tej šou, že je to viac ako len šou, ale tí ľudia sú rodina, nie vyslovene kamaráti, ale že sa o nich TV zaujíma, prekvapilo ma, že Hardy je single, nato ako pekne hovoril o svojej kočke počas BB2, som zvedavý na ďalšie rozhovory, ktoré budú zo zvyškom.
Čo sa týkalo HoH, znova tie blbé kvízy atď, toto fakt nemusím, vyšlo to celkom prekvapivo - zaujímavo, že práve Marcellas vyhral HoH, dúfam, že svoje zbrane namieri na Josha, bolo by krásne ho vidieť odchádzať. Vyzdvihol by som úprimnú odpoveď Lisy v HoH spálni pri rozhovore s Julie, že si najmenej praje aby HoH získal Josh (i keď je s ním v aliancii), je fajn že si uvedomuje, aký je to kretén a myslím, že tá aliancia nevydrží, inak nevidím logiku v tom, že ich bolo 6, nahradili Amy a potom nahradili aj Gerryho, v podstate všetci v dome vedia, že aliancia existuje, nieje nič ľahšie ako sa proti nej spojiť (stačí mať v dome HoH z opozície), preto sa mi páči aj prístup Danielle, všetci niečo riešia, a ona sedí v kúpelni a hrá karty.
EP6:
Celý diel bol v podstate vatou a predkrmom pred nomináciami, osobne som spokojný, Josh začal hrať hru veľmi skoro a jeho handicapom je jeho ego a inteligencia, vidno, že táto séria bola po 2ke, a snažil sa hrať arogantne, s hláškami ako Dr. Will, ale je to lúzer.
btw. súťaž krásy, arašidové maslo na prsiach, ako lepidlo na pokrytie kvetín? ooooooou yeah! :love:
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)


Zpět na „Big Brother 3 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti