Big Brother 3 - EP07 - EP09

July 10, 2002 - September 25, 2002
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 3 - EP07 - EP09

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 15:01

Episodes 7 - 9
Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 3 - EP07 - EP09

Příspěvekod milan » 11 čer 2015, 17:46

EP7:
Ako sorry, ale trápnejšiu súťaž o VETO, ak sa to vôbec dá nazvať súťažou som nikdy - nikde nevidel, to vážne? V podstate, ten kto je neobľúbený, nedostane okrem tej 1 krabičky vlastne žiadnu (max. 1 od niekoho iného). Žiadna šanca zabojovať o zisk VETA zo strany Josha, a to nie som jeho fanúšik, ale toto mi príde max. blbé zo strany produkcie.
U Amy sa prejavuje, že je to snob, môže si hovoriť, čo chce, že ju takto ľudia na prvý pohľad v bežnom živote označujú a súdia, je to ako keď dievča z dediny príde do veľkého mesta, môže sa obliekať ako chce, môže sa správať ako chce, vždy tam bude ten pocit menejcennosti, ktorý niekde v nej je, a toto sa prejavuje v istých aspektoch aj u nej, môže to byť milá baba v bežnom živote, ale ukázala, že jej stačí málo alkoholu a je povoľná, divná (v prvom diely to ukázala po vypití 1 piva), rovnako aj tu sa snaží o priazeň muža, ktorý prejavuje sympatie inej, je tá tretia, a je to max. trápne o čo sa snaží. Chiara je v tomto trošku na inej úrovni, a dobre poznamenala, že nikdy by neprejavil muž ktorý by chcel Amy sympatie jej, ale že keď niekto prejaví sympatie jej, tak niekto ako Amy ho chce. Chiara mi príde zábavnejšia, hlavne tým ako funguje v dome, je veľmi prostoreká, napr. to s tým panictvom, potom s témou gay, atď. Amy kuje pikle a je závistlivá. Už keď pri jej nominácii dali zábery z domu rodičov a jej mama bola znepokojená, že vlastne jej dcéra pije, a či je to tak aj v bežnom živote, je jasné, že má dcéru zidealizovanú, asi ako každý rodič, to jej nevyčítam, ale rozhodne je práve Amy ten typ, čo hrá na prvý dojem "prostej baby z vidieka / z Juhu". Som rád, že Danielle nezahrala VETO, nieje to zlá hráčka, z domu, kde nieje vyslovene komu fandiť, na základe stratégie je asi to najlepšie čo tam je, ale v inej konkurencii by asi nepatrila k mojich obľúbeným. Lisa je celkom zaujímavá osoba, nepríde mi vyslovene ako pipina, ako môže na prvý dojem pôsobiť a rozhodne za prvé série asi patrí k tomu najsexy čo tam je a začína o hre aj premýšľať, mne sa páčilo v dobe kedy bola HoH, v spálni pri rozhovore s Julie, že aj keď je v aliancii s niekym, proste nechce tvrdohlavo práve toho človeka za nového HoH, lebo je z jej aliancie.
EP8:
Prekvapil ma výsledok voľby, musím ale dodať jedným dychom pri písaní, že tie alibistické rozprávky typu: "určite jej bude lepšie doma s deťmi" "teší sa na deti" a podobné, vždy inak formulované blbosti na ospravedlnenie hlasu mi prídu pokrytecké. To by sa takto mohlo asi argumentovať pri každom, pokojne keď bude Danielle v nominácii alebo Gerry, môžu to použiť.
Keby povedali niečo v zmysle (myslím v DR, kde ich nepočujú spoluhráči, ale diváci áno): "je to mrcha, nepáčilo sa mi ako spravila to alebo ono", alebo proste "je to len stratégia", bral by som to, aj keď som počítal, že to bude jednoduchá voľba v podaní Josha, ale tieto blbosti fakt nemôžem počúvať.
Potešili zábery a medailón s Willom.
Cougar je z domu von (inak mi pripomínala Tracy zo Survivor - deti vs. silikóny), po HoH súťaži, som si nie istý čo Roddy plánuje, myslím, že duel Gerry vs. Amy/Marcellas môže byť témou dňa, ak sa pôjde podľa scenára aliancia vs. zvyšok domu.
EP9:
Ani ma veľmi neprekvapilo, že Eric sa zahľadel do Lisy (kto nie?), a naopak, proste boli tam 2 kočky a 2 "alfa-samci" a dali sa dokopy, myslím, že celkom očakávané, bolo ale vtipné sledovať Erica ako rozpráva zo sna :mrgreen:
Diel sám o sebe v podstate o ničom, prekvapila ma dohoda, ktorú spravil Roddy, ale v podstate až na toho Gerryho mi vyšiel tip na nomináciu, som zvedavý ako dopadne hlasovanie, nepríde mi zrovna rozumné dať práve týchto dvoch do nominácie, keďže sú tam väčšie hrozby, min. u tej Amy, ona je otravná, ale nepríde mi silná aby to vydržala v dome do konca, skôr by som išiel po niekom, kto by ma mohol herne ohroziť - Danielle.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)


Zpět na „Big Brother 3 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů