Big Brother 3 - EP13 - EP15

July 10, 2002 - September 25, 2002
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 3 - EP13 - EP15

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 15:02

Episodes 13 - 15
Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 3 - EP13 - EP15

Příspěvekod milan » 12 čer 2015, 11:54

EP13:
Chápem, z herného hľadiska postoj Gerryho voči Joshovi s tým, že ho nenominoval, ale z ľudského? Josh ho v hre počas dní pred tým, doslova šikanoval. VETO súťaž je presne kópiou tej súťaže, ktorú mali v Survivor S1, na druhej strane, je to o šikovnosti, kde sa kto postaví, a akú stranu sa vyberie, a či vie rozmýšľať dopredu, s tým, aké kroky spraví (vždy lepšie, ako tie trapošiny predtým). U Kiki som dúfal, že to VETO zahrá, myslím, že aj nejakú dobu bola tejto možnosti naklonená, a preto nerozumiem, prečo to nespravila, ak dám bokom tú "stratégiu", ktorou sa oháňala, je to pre ňu zlý krok, keďže takto rozbije 1 pár z 2 ktoré očividne v dome sú a spolupracujú + je šanca, že odíde ďalšia baba. Takto, ak by mala v dome ďalší pár, bolo by asi zložitejšie rozbiť pár, ktorý tvorí ona a Roddy. Josh by bol myslím logickou voľbou a hlavne jednoduchým hlasom na vylúčenie asi pre každého. To samozrejme ide proti Gerrymu, ktorý sa cíti ako ďalší terč (respektíve ja tej istej úrovni ako Josh).
Osobne dúfam, že ostane Lisa, aj keď je Eric vtipný, hlavne keď spí a rozpráva zo sna, máme tu podobný "kosťový orchester" v podaní Danielle. Lisu by to mohlo teoreticky nakopnúť viac, ak jej odíde jediný človek, na ktorom jej záleží a mohla by dať bokom city a hlavne byť sebecká čo do výhry HoH alebo PoV. Inak ma až zaráža, koľko sa v tejto sérii bavili o sexe, mali dvojzmyselné narážky, a podobne, pritom je to len 13. diel, v praxi nejaké tri týždne? Mesiac v hre?
EP14:
V konečnom dôsledku ma prekvapilo ako hlasovala Chiara, stratila u mňa sympatie, nie kvôli tomu, že dala hlas Lise, ktorá je pre mňa o niečo vyššie v rebríčku ako ona, ale myslím, že jej hlasovanie je veľmi ovplyvnené Roddym. Keď spomínala, že Lisa je dievča a že Eric je chlapec, tak už to mi prišlo divné, že takú očividnú vec spomína, a práve z jej hľadiska by bolo lepšie mať v dome dievča. Gerry ako HoH rozhodol, z jeho pohľadu asi logická voľba, lebo Eric môže byť ťažší súper do súťaži, ale myslím, že z celkového hľadiska, je terčom na ďalší týždeň práve on. Chiara ako HoH, popravde si myslím, že tým diablikom na jej pleci bude Roddy a aj on bude ťahať nitky, kto vypadne - kto ostane.
Čo sa týka twistu, som prekvapený a ja nebývam až tak prekvapený, osobne dúfam, že ani jedna z tých žien sa do hry nevráti, nie žeby som tam chcel vyslovene Erica, ale jedna je labilná, druhá cougar, ale práve tie umelé kozy jej pridávajú až priveľmi sebavedomia a tretia je alkoholička. Eric by mohol zamiešať kartami, určite ho pri návrate môže zaujímať, kto proti nemu hlasoval a kto nie, ak ostane v hre Gerry, tak môže ísť po ňom, a je možné, že aj po Joshovi. Viacero možných scenárov, dúfam, že práve Eric bude ten kto sa vráti. Chiara opúšťa skupinu mojich obľúbených, za tie 2-3 diely sa mi neskutočne zhnusila.
EP15:
Chiara je pekne nadržaná :lol: ako myslím, že sexuálna mašina je určite, ale či aj na vzťah? Kto vie. Som prekvapený nomináciami, myslím, že trošku zavážilo aj to, že sa dozvedeli o návrate 1 hráča do domu, Ale Chiara ma fakt prekvapila tým, že odstrihla Roddyho, mala pravdu... pri argumentácii, že by najskôr hlasoval za zotrvanie Josha, takže zbavila sa jedného hlasu (v podstate sa to dá prirovnať k nominácii Marcellasa proti Amy). Tu je ale rozdiel v tom, že sú pár a tvoria alianciu, či chcú alebo nie, ovplyvní to ich fungovanie. Čo je pre hru len dobré. Josh je taký skrček, ale osobne by som si asi prial odchod Roddyho (pekná facka pre Chiaru), no hlavne ak sa vráti napr. Eric tak to pomer mužov a žien nezmenilo a aj pomer párov by ostal nezmenený (čiže 1), pri odchode Josha, a návrate Erica, by sme mohli vidieť znova v hre 2 páriky. Josh je ľahko poraziteľný podľa mňa, škoda, že sa neuvažovalo vo väčšej miere o nominácii Gerryho. Lisa aka princess of darkness, som zvedavý či jej hra povstane z popola ako bájny fénix, myslím, že je v dome obľúbená a odchod Erica jej dal z chrbta dolu terč, ona to aj nepriamo okomentovala, že z osobného hľadiska by bola rada ak by sa vrátil ale z herného asi nie, pod čo sa musím podpísať.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: Big Brother 3 - EP13 - EP15

Příspěvekod honzavohralik » 16 čer 2015, 22:54

Neuvěřitelně nenávidím Joshe, k tomu člověku mám vyloženě fyzický odpor a účastnit se BB, tak tohle je typ člověka, od kterého se asi držím stranou nejvíc. I když s jeho otravností bohužel nejde ani to. Strategicky je chytré ho využít, alespoň tak jako Gerry, i když si Josh hraje na masterminda a tvrdí, že využívá ostatní on.

Chiařina volba nepoužít Veto byla logická, protože by nejspíš místo Lisy a Erica Gerry nominoval někoho ke komu má ona blízko. Tedy Roddyho nebo Danielle?
Danielle mě upřímně neuvěřitelně baví, líbí se mi, že se příliš neváže a doufám, že dostane šanci se pořádně rozehrát, zatím hraje chytře a drží se u země, což se zatím kromě ní daří jen Jasonovi. Ale Jason ze sebe lehce dělá terč tím, že je na všechny hodný. Ve finále by měl prakticky jistou výhru, ale Danielle zas taková správňačka není. Našla naprosto správný balanc.

Hlasování mě nepřekvapilo, jsem rád, že konečně nevypadla další ženská, i když Lisu nemusím, ale rozhodně převede víc než Eric. Ten twist mě překvapil spíš ve smyslu, že je až v třetí sérii, ale myslím, že ho mohli použít i později. Nejradši bych byl za návrat Tonyi nejspíš.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)


Zpět na „Big Brother 3 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů