Big Brother 3 - EP22 - EP24

July 10, 2002 - September 25, 2002
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 3 - EP22 - EP24

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 15:03

Episodes 22 - 24
Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 3 - EP22 - EP24

Příspěvekod milan » 12 čer 2015, 23:22

EP22:
PoV bolo super, škoda, že tam neboli osobnejšie otázky, ale i tak ma táto súťaž v rôznych obmenách baví.
Čo sa týka toho, že Jason ako víťaz PoV aj úradujúci HoH nechal nominácie nezmenené... ťažko hodnotiť, podraz by som ocenil, ak by tam šupol Roddyho, žiadna šanca na záchranu, takto bude ďalší týždeň zaujímavý. V podstate mi je jedno kto odíde.
EP23:
Odchod Gerryho mi nevadí, myslím, že už min. 3 hlasovania presluhoval, takže som rád, že odišiel, potešili ma zábery na Erica a medailón s ním, hlavne ako si ho kolegovia doberali a hecovali sa, som rád, že zobral športovo, to že Lisa za neho nehlasovala, v boji o návrat, presne vyzdvihol to čo ja - STRATEGICKÝ KROK. Marcellas ako HoH je pre mňa záhadou, určite nepôjde po Amy, ale zvyšok nemá asi miesto isté, myslím, že pokojne hodí do nominácie Jasona kvôli nominácii Amy, a možno Roddyho, i keď s ním má dohodu. Je to ale určite zaujímavá a zložitá situácia pre neho, lebo v podstate s každým z nich niečo kul, či už pakty, preberanie hry, kamarátstvo atď.
EP24:
Diel bol veľmi dobrý, musím uznať, že Roddy s tým, čo povedal Amy mal pravdu, bolo to veľmi neúctivé a dalo to ľuďom najavo, že vlastne zo 4, sú len 3 v hre o 2 miesta v nominácii (kauza "first lady"), myslím, že Amy nechápe, alebo skôr nevie fungovať v spoločnosti, tak ako Gerry nemal hygienické návyky, tak ona nemá empatiu. Mňa dorazilo, keď dali zábery, kde ohovárala Chiaru a počastovala ju slovami ako opitá pobehlica / kurva, proste tá pravá sa ozýva, čo má problémy s alkoholom a stačí jej málo. Rovnako to flirtovanie s Roddym a vlastne aj pomsta (ktorá vraj podľa nej nebola), pri vyprevadení Kiki z domu. Kiki mala svoje chyby, ale čo sa týkalo Amy mala vo všetkom pravdu. Marcellas dobre podotkol, že nieje tímová hráčka, proste tá vec s tým prsteňom, ľudia sa bavia, a potom sa musia cítiť previnilo, že niekto stratil niečo vzácne, hľadať to, a aby to nebolo málo, ešte raz to zopakovať, ja sa celkovo divím, že ľudia si také vecí vôbec berú do domu. Zavadzalo by mi to, musel by som nato dávať pozor, ani nie tak kvôli tomu, že to niekto ukradne, ale že to stratím, založím niekde, tam nepríde produkcia s tým, že "máme to na záberoch a vieme kde si to položila", práve naopak budú ťažiť z psychického rozpoloženia.
Nominácia ma po tom, čo povedal Marcellas ani neprekvapila, myslím, že bol k nej veľmi prísny, takto pred všetkými, na druhej strane, chcel, aby sa jej otvorili oči, ale tým, čo povedala v DR som nemal pocit, žeby to pochopila. Jej škoda, prial som odchod Roddyho, ale dúfam, že pôjde pred ním, lebo už jej návrat som si neprial.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)


Zpět na „Big Brother 3 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti