Big Brother 3 - EP28 - EP30

July 10, 2002 - September 25, 2002
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 3 - EP28 - EP30

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 15:03

Episodes 28 - 30
Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 3 - EP28 - EP30

Příspěvekod milan » 13 čer 2015, 19:10

EP28:
Dom zhodnocoval všetky udalosti (kto čo povedal, prečo nezahral Marcellas VETO, aký to malo vplyv na hlasovanie atď), to trošku nahlodalo Lisu ohľadom Danielle a toho ako hlasovala, celkom ma prekvapilo, že Lisa bola jediná, ktorá nešla po prachoch, ak by všetci odmietli, všetci by volali a mali aj prachy aj kontakt s domovom, museli počítať že niečo podobné, ako bolo v minulej sezóne príde (už aj vzhľadom nato, že mali tiež možnosť "nakupovať" a celkovo sa ani súťaže až na pridanie VETA nemenili, len obmieňali). Tu ale dokonca veľmi rýchlo objavili kto nakoniec získal cenu. Trošku ma ale štve, že celú sériu v podstate je edit série prispôsobený Danielle (to jej odpočítavanie súperov, koľko odišlo / koľko zostalo atď.), netvrdím, že je zlá herne, ale je podľa mňa až zbytočne preceňovaná, veľa logických krokov (hlavne po odchode Erica) spravila aj Lisa.
Nominácie, asi očakávané, dúfam, že to len potvrdilo Lise, to, načo myslela na začiatku dielu, a že Jason & Danielle spolupracujú viac, ako by sa možno na prvý pohľad javilo. Som zvedavý ako dopadne hlasovanie, keďže zlaté VETO už bolo, tak jediný kto asi fakt rozhodne bude Jason, čo mi príde dosť nešťastné, lebo osud 2 ľudí je v rukách 1 človeka, ktorý za celú sériu sa schopil na rázny krok len raz - nenominovať Roddyho a zatajiť to Danielle, inak robil všetko čo po ňom Danielle chcela.
EP29:
Diel v podstate o ničom, ale veľmi ma bavil, skvelo zostrihané momenty Jasona a Lisy, súťaž o odmenu bola vtipná, a čo sa týkalo chatovanie s fanúšikmi, sranda, že už druhý krát to vyhral niekto komu fandím v sérii (poznámka k S2), sranda, že tam písal aj Eric, bola by prdel, keby to bol nejaký troll :mrgreen: ale páčila sa mi tá radosť v podaní Lisy, nič afektované ani hrané, úprimná radosť aj z výhry niečoho (od Ameriky) a aj nejaká odmena pre ňu.
EP30:
Medailóny s prvými 4. vylúčenými celkom potešili, vyplnilo to vatu pri čakaní na rozhodnutie Jasona, popravde som rád, že Amy vyletela, dostala 2. šancu, aj počas prvého účinkovania aj po návrate robila blbosti, k tomu ten alkohol, názory atď, ku koncu sa už upokojila, ale i tak som rád, že na jej úkor nevypadla Lisa. 1. časť HoH súťaže pekné drsná, som zvedavý na výsledok, určite o dosť ťažšia súťaž ako minulý rok vo F4.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)


Zpět na „Big Brother 3 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti