Big Brother 3 - EP31 - EP32 - Finale

July 10, 2002 - September 25, 2002
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 3 - EP31 - EP32 - Finale

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 15:04

Episodes 31 - 32
Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 3 - EP31 - EP32 - Finale

Příspěvekod milan » 13 čer 2015, 21:51

EP31:
Som rád, že Lisa dala HoH, už pri prvej časti tejto súťaže ukázala, že ani pri tej zime, ktorá tam musela byť nestratila zdravý rozum, a z reakcie Danielle pochopila, že má dohodu s Jasonom, hlavne to ako Danielle niečo hovorí a ona " na to som sa nepýtala ", myslím, že to bolo prvý krát keď niekto dostal Danielle do úzkych. Ak by Danielle vládala, myslím, žeby súťaž nedoriešila dohodou, hlavne ma dostalo ako vraví Jasonovi, že určite zoberie do finále jeho, ak vyhrá HoH, to by nepriamo znamenalo, žeby mu dala 1 hlas práve od Lisy. Druhá súťaž ma nebrala a Jason ju dal, čo sa týkalo kvízu, som rád, že Lisa vyhrala a že ho vylúčila, myslím, že proti Jasonovi by asi ani jedna nemala šancu, nevravím o tom, kto ako hral, Jason bol v podstate prívesok Danielle, až na jednu vec (nenominovanie Roddyho) robil presne čo chcela ona, ale všetky tie aspektky - dobrák, panic, veriaci, celkovo jeho vystupovanie v dome, to by veľa zavážilo, lebo s ním nemal nikto konflikt a myslím, že si ho musel každý hráč obľúbiť, a myslím, že či Danielle/Lisa, Kiki, Amy, Eric, Roddy by mu dali hlas.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 3 - EP31 - EP32 - Finale

Příspěvekod milan » 13 čer 2015, 23:08

EP32 AKA FINÁLE:
Zhodnotím to takto, porotcovia s otázkami slabší ako v S2, to rozhodne, veľký problém pre mňa ako diváka je, podobne ako pri S2, že porotcovia nie sú separovaní od ľudí a nemajú zakázané sledovať sériu, edit od produkcie môže ovplyvniť ľudí (napr. fakt, že Lisa vraj len preplávala hrou, čo je blbosť, keďže bola viac krát v nominácii, bola terč, a viac krát sa zachránila aj v súťaži, alebo ukázala že o hre premýšľa, čo rozvediem neskôr).
Zaslúžila si Lisa vyhrať? Z pohľadu jej fanúšika (rovnako ako fanúšika Danielle) musím napísať, že je to tak 50:50, Danielle mala lepší edit, hlavne DR, mala mimiku a gestikuláciu, veci ktoré ju zdobili, Lisa ale ukázala viac ľudskosti (telefonáty, prejavené city), na druhej strane, Lisa ukázala, že nieje len pekná pipina, ak spomeniem len to, že volila hlavou a nie srdcom ohľadom návratu Erica, že otázkami dostala do úzkych aj Danielle, mala nefalšované prejavy radosti (chat), rovnako mi prišla, že o svoje miesto bojovala a nemala nič isté (Danielle nebola ani raz v nominácii). Jej hra sa mi páčila, škoda, že som sa cca. pri 15-17. diely dozvedel, že to vyhrá, keďže som hľadal informácie o nej a Ericovi, no nezmenilo to môj názor na to či jej fandiť, či nie. Danielle hrala hru vernú 1 človeku, ale ak by som porovnal ju a napr. Willa, Will bol verný človek rovnako, ale bol zlý? Mal doslova drsné poznámky v DR na zvyšok? Fakt si nepamätám, žeby niekoho nejak drsne počastoval - ako napr. Danielle, kauza "devil", skôr mal samoľúbe reči, hral na arogantnú kartu.
Séria ako taká, zhodnotil by som to takto, cast mi až tak neprirástol k srdcu, ako pri S2 (respektíve mi tak herne nesadol, ani do konfliktov), ale mal som rovnaký počet obľúbencov ako pri S2, vadili mi asi zrecyklované súťaže zo S2, ktoré len hodili do inej formy, PoV bolo o ničom (aký zmysel má pre nominovaného hrať o VETO keď ho nemôže zahrať za seba?). Dom mi prišiel krajší, ale je možné, že veľa robí aj kvalita obrazu daných dielov.
Lisa hrala veľmi poctivú hru, kedy sa z vrcholu, zradená vlastnou alianciou a neskôr aj najlepšou kamarátkou dostala na dno, z ktorého sa vrátila na výslnie, posledná HoH, to bola jej HoH, tam sa lámal chlieb. Jason jej ale v podstate vyhral prachy tiež, lebo tým že ju nechal v hre na úkor Amy (ktorú by podľa mňa s Danielle porazili) pripravil pre seba a pre Danielle ťažšieho súpera.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: Big Brother 3 - EP31 - EP32 - Finale

Příspěvekod honzavohralik » 06 črc 2015, 00:48

Nestíhal jsem komentovat průběžně, takže to shrnu tady.

Velmi mě zklamal vítěz, celou dobu jsem fandil v Danielle, ale ona je prostě Russell Hantz v sukni. Nepřišlo mi, že by hrála zas tak zákeřnou a villainskou hru a myslím si, že je hnus, že jí dal hlas jenom Jason a zbytek hlasoval pro Lisu, která neudělala nic. Lisa tam prakticky jen parazitovala a čekala na finále a takhle si plula dál. Danielle na první pohled hrála taky tak, ale tahala za nitky a měla ruku prakticky ve většine evictions a mrzí mě, že u ní to narozdíl od Willa porota nedokázala ocenit. Zrovna třeba Roddy je někdo od koho, bych takovou zahořklost nečekal. Navíc Lisa by se bez HOH nedostala ani do finále...

Taky mě velmi mrzel Marcellas, nikdy v životě nepochopím lidi, kteří se vzdají svého naprosté bezpečí prakticky pro nic...
Ale velmi dobrá série, bavila mě více než S2.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: Big Brother 3 - EP31 - EP32 - Finale

Příspěvekod honzavohralik » 06 črc 2015, 00:52

milan píše:Lisa ale ukázala viac ľudskosti (telefonáty, prejavené city), na druhej strane, Lisa ukázala, že nieje len pekná pipina, ak spomeniem len to, že volila hlavou a nie srdcom ohľadom návratu Erica, že otázkami dostala do úzkych aj Danielle, mala nefalšované prejavy radosti (chat), rovnako mi prišla, že o svoje miesto bojovala a nemala nič isté (Danielle nebola ani raz v nominácii)


Myslím, že hlavně kvůli tomu jak byla vidět v televizi pak taky hlasovala porota. Hlasovali podle sympatií, které u Danielle asi po eviction neviděli. Většina zřejmě zažila šok, co říká na kameru o nich atd. U Lisy věděli na čem jsou a nebyli překvapeni. Většina z nich podle mě fakt nebyla schopna cenit hlavně herní stránku. Čekal jsem hlas pro Danielle alespoň od Gerryho, Amy, Lori. Danielle dostala zbytečně moc na prdel.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)


Zpět na „Big Brother 3 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů