Big Brother 4 - EP04 - EP06

July 8, 2003 - September 24, 2003
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 4 - EP04 - EP06

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 15:12

Episodes 4 - 6
Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 4 - EP04 - EP06

Příspěvekod milan » 20 čer 2015, 17:46

EP4:
Scottovi celý diel prepínalo, veľmi nestabilný človek psychicky určite (aspoň vieme, kto mal pravdu vo verzii rozchodu). PoV ma prekvapilo z hľadiska, že hrali o neho všetci (čakal som, pri prechode na zlaté VETO zmenu pravidiel). Scott, čo k nemu dodať, netvrdím, že sa to nedalo čakať, čo predvádzal, asi aj produkcia musela počítať s tým, že niečo také sa bude diať, keď robila tento twist, ale je to zbytočne odpálené miesto v caste, v tom čase sa do hry hlásilo množstvo ľudí, a nedostali sa do hry kvôli niekomu ako on. Tie babské debaty, celkom ma dostalo ako tam kecajú na adresu Justina, že má zdeformované uši (a že to nieje sexy), tak keď chalan robil kontaktné športy, kde sa používajú masky, je to veľmi častý jav. Inak ma pri PoV prekvapilo, ako tesne skončilo, Dana doslova o stotinu sekundy predbehla Nathana. Výborný výkon z jej pohľadu. Po 4. diely ma ale séria vyslovene nebaví, nikdy by som si nepomyslel, že ma bude v sérii baviť niekto ako Alison, Jun pôsobí celkom fajn, občas ma dobre názory, spolu s Danou, tieto tri tak najvýraznejšie vystrkujú rožky z celého ženského castu. Z mužského castu pôsobí fajn Jack, veľmi ma bavil v tomto diely, keď hodnotil protihráčov podľa profilovania FBI ( koho mi to len pripomína... :lol: ).
EP5:
Najviac ma potešili dokrútky s hráčmi z 3. série, Lisa je neskutočná :eee: celkom ma prekvapilo, že Josh nafotil také fotky, kto by to do neho povedal, hlavne Marcellas mal radosť. :lol:
Čo sa týkalo tejto série, tak Dane pekne prepínalo z toho, že má VETO, som, ale rád, že ho nezahrala, bolo by to zbytočné, keď človeka, ktorého chceli von, práve preobsadením, už niet.
Nakoniec vyletela (práve jeho ex) Amanda, ktorú ešte stihol položiť v HoH spálni David, čoho výsledkom bol určite ten smiech, keď sa jej Julie pýtala tie štandardné otázky o všetkom a pritom o ničom. :mrgreen: Nový HoH je Jee, som zvedavý ako si povedie, je to paradox, že veľmi často tieto súťaže vyhrávajú ľudia, ktorí prežijú hlasovanie.
EP6:
Táto séria bude pre mňa boj, súťaže ešte pretrpím, tie sem tam majú chybičky, ale väčšinou bavia, ako aj táto pri FC, no ten cast je neskutočne nudný. Jee sa má problém vyjadrovať, počúvať ako si šušle popod nos, aj pri tom, že má port, je veľký boj pre moje uši. Michelle skončila v nominácii spolu s Erikou, a popravde je mi úplne jedno, ktorá vyletí. Sladké panny ako Michelle ma nudia v každej RS, a Erika, je proste Erika. Ak mi príde v rámci castu najzaujímavejší 58 ročný, bývalý agent FBI, niekde sa stala chyba.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: Big Brother 4 - EP04 - EP06

Příspěvekod honzavohralik » 06 črc 2015, 22:55

E4 Tahle série mi zatím úplně nesedí, twist je fajn i cast, ale prostě se mi pořád něco nelíbí, možná to bude lepší až to víc rozehrajou, teď tam vůbec nejsou vymezená spojenectví a skoro všichni jsou takoví floaters, takže to bude hodně zajímavé až se většina usadí. Scott je naprosto idiot, fakt si myslím, že ten chlap je psychicky labilní. Už z toho, že Amandě, na kterou se vysral říká, jak jí miluje. A pak nechápu, co si chtěl dokázat házením židlí a hrožením Jackovi a Jun. Fakt by mě zajímalo, co by dělala produkce, kdyby je začal mlátit. Bodyguardi?

Docela jsem čuměl, že tam pro něj nikdo nepřišel, když ho BB vyzval, aby šel do Diary Room a on to odmítl a pokračovatl v tom chování.
Zároveň jsem vážně doufal, že on nebo Amanda vyhrají POV, protože je jasný, že ona půjde, pokud jí nezachraní.

E5
Amandin odchod mě mrzí, ale čekal jsem ho. Nechápu, že nedostala hlas aspoň od Davida, je docela zvrácený, že se s ní vyspí a pak jí vyloučí. Ostatní by snad nebrali jako zradu, že nehlasoval ze sympatií pro ní. No to je jedno. Hlavně doufám, že příště půjdou chlapi, protože nepotřebujeme další sérii, kde budou dominovat. Docela doufám, že by se Amanda mohla vrátit do hry, ale počkejme, kdo vypadne, protože jestli to budou Erika-Jun-David tak budu fandit víc jim.

Vůbec nechápu Juniny argumenty, že chce Jeea pak ovládat. :D Ani s ním nemlluví, totálně na něj sere a myslí si, že on se nechá pak ovládat? :lol: Aha, aha. Jun by mohla být ráda, jestli jí tenhle týden nenominuje, což bych i čekal. I když je možné, že zbytek ex se bude snažit jít po hrozbách, takže by Jee mohl nominovat Nathana nebo Davida. Nathanovi to i dluží.

Zatím mě docela baví Alison, ale nechápu jejího kluka Donnyho, že bere její "herní flirtování" s Nathanem tak v pohodě. Jako Alison tvrdí, že jen pusa na tvár a pak se líbají a mizí pod peřinou. Bych se na ní vysral okamžite, ale asi jim to klapalo dál, vzhledem k tomu, že spolu potom šli do The Amazing Race S5 a vypadali docela v pohodě.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)


Zpět na „Big Brother 4 (U.S.) / "X-Factor"“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti