Big Brother 6 - EP01 - EP03

July 7, 2005 - September 20, 2005
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 6 - EP01 - EP03

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 15:30

Episodes 1 - 3
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 6 - EP01 - EP03

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:05

Twist je perfektný. Tie skryté páriky dosť aj pobavili tým ako hádali kto je s kým v páre lebo ak sú oni pár musia byť aj ostatný. Aliancie z prvej výzvy o HOH nevydržia asi dlho, je to moc narýchlo utvorené a navyše sa ani nepoznali. Howie prenechal HOH Rachel asi najskôr zo strategického hľadiska.
KKaysar je veľmi kľudný človek, obdivujem ho zato. Navyše ako moslim vstávať ráno aby sa modlil a to opakovať 5x za deň dosť fuška.
Rachel nominovala Kaysara ktorý má alianciu s chlapmi a Ashleu ktorá je v tajnom páre s Janelle a tá sa ju pokúšala dosť zachrániť.
Janelle bola dosť akčná už na začiatku keď skončila v spacáku.
Howie mi príde dosť čudný až nesympatický. Rachel robí dosť chýb ale na druhej strane je celkom sympatická a dosť mi výzorovo pripomína Kim (OW). Jej najväčšia chyba bola asi keď vyhrala Veto a každému povedala, že nominuje namiesto Ashlei Jennifer ktorá ju vymkla z jej izby a použila jej kúpeľnu. Nakoniec Veto nevyužila čo bolo dosť čudné.
Som zvedavý ako si Eric poradí s HOH a ako sa Janelle bude dariť po vyradení Ashlei.
Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 6 - EP01 - EP03

Příspěvekod milan » 14 čer 2015, 00:19

EP1:
Zbožňujem túto sériu, a je čas po 2. rokoch na reprízu, veď je to už 10 rokov, od doby jej vysielania, OMG, to je doba!
Dom je neskutočne prekrásny, výborný cast, na prvý pohľad, zbožňujem Janelle, bezkonkurenčne najviac šik dievča v caste. Kaysar, Howie, Sarah, týchto ľudí som si na prvý krát obľúbil tiež hneď na začiatku.
Prvá súťaž veľmi dobrá, bolo treba mať šťastie, hlavne vo výbere sedačky a tým pádom tímu, taktiež mať niekoho, kto vie hádzať, a potom sa aj dohodnúť na tom, kto vlastne bude HoH. Rachel mi ako HoH nevadí, ale jej uvažovanie ohľadom toho, kto pôjde do duelu, mi nedáva zmysel ani teraz, mala tam na výber niekoho ako Eric a ona tam dá Ash?
EP2:
Howie mal celkom priestor s jeho vtipnými momentami, ten chlap ma celkom baví, je tak trápne vtipný, že ako komický prvok má určite miesto v zostave domu.
Prekvapilo ma, že sa Rachel ohľadom tej tajnej izby takto verejne priznala, hlavne štýl akým to podala, že si ju mohla nechať pre seba, atď, celkovo, ako keby jej mali ruky-nohy bozkať zato, pritom Maggie to vystihla dobre, Rachel nieje typ na spoluprácu, aj keď má možnosť. PoV celkom fyzicky náročná, ak si zoberieme, že v L.A. je ozaj teplo, väčšina z nich je len na PB&J, tak tie sily ozaj chýbali, škoda, že Rachel vyhrala VETO a že ho nezahrala, hlavne ma to mrzí z hľadiska toho, že po celom dobre rozkrikuje, ako nominuje Jennifer za incident okolo odomykania/zamykania dverí a využívania jej kúpelne, a potom alibisticky v DR spomenie, po ponechaní nominácii, že je to v záujme všetkých, aby nominácie ostali, proste strašne zlý krok z hľadiska fungovania v dome, ak by tam dala Jennifer a tá by vyletela, nemala by krv na rukách, takto odíde niekto z dvojice Ash/Kaysar.
EP3:
Sranda, ako dvojičky v dome postupne tipovali kto je asi s kým v páre, keďže asi nebudú jediným párom (v rámci twistu), Rachel & Howie sú asi najmenej predvídateľným párom z hľadiska osobností.
Škoda, že práve Eric dal HoH, fandil som Janelle a dúfal, že HoH získa pre seba, veľmi úsmevný moment bol, keď dali zábery na to, ako Sarah žiarli, ten jej kyslý výraz tváre pri tom, ako všetky ženy (ktoré ukázali) flirtovali s Jamesom, najviac ma rozosmiala, že "hmm, ale Ivette je tvoj typ", keby vedela, že je L, tak by sa skôr mala báť o seba.
Janelle je neskutočne zlatá, bože v tej dobe mala nejakých 24-25 rokov, vôbec sa nezmenila za tých 10 rokov, stále kočka. :oops:
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)


Zpět na „Big Brother 6 (U.S.) / "Summer of Secrets"“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host