Big Brother 6 - EP04 - EP06

July 7, 2005 - September 20, 2005
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 6 - EP04 - EP06

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 15:30

Episodes 4 - 6
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 6 - EP04 - EP06

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:06

Za tie tri diely sa tam toho stalo veľmi veľa. Ericovi jeho funkcia stúpla do hlavy správa sa tam ako ich veľký šéf. April s Ericom urobili s Michaela nenásitné sexuálne monštrum kvôli jednému bozku. Janelle pekne využíva Michaela a to že je zaťažený na ženy.
Ericova nominácia Michaela ma neprekvapila boja sa ho fyzicky a pokladajú ho za sexualnu hrozbu, Janelle nominoval lebo sa jej boja aj strategicky aj fyzicky. Je to naozaj jedna z najsilnejších hráčok v histórii BB ak nie aj najsilnejšia. Jej stratégia pomocou šachou je geniálna.
Hádka na dvore keď museli producenti od seba oddeliť Kaysara, Erica, Michaela a Ivette mala grády. Eric bol kúsok od vyhodenia.
Veto tesne vyhral James a nepoužil ho čím potešil väčšinu ženského osadenstva, pobavili výrazi Janelle a Michaela ala máme ťa v piči aj s tvojím Vetom.
Michael nakoniec vypadol a Kaysar prišiel o skrytého partnera aspoň že vyhral HOH to zachraňuje aj Janelle takže sa veci vyvíjajú sľubne, dúfam že najbližšie vypadne Ivette nedá sa vystáť.
Najlepší moment bol ako si Michael grgol na Ivette a ona dúfam že to počula tvoja mama a on ja dúfam že to počula aj tá tvoja.

Fandím: Kaysar a Janelle
Nefandím: Beau, Ivette, Eric
Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 6 - EP04 - EP06

Příspěvekod milan » 14 čer 2015, 16:46

EP4:
Musím pár riadkov venovať Ericovi, aj keď tento zakomplexovaný trtko zato nestojí, ale vytočilo ma viac vecí na ňom:
"Ľudia si myslia" (pri debate s Michaelom), malo znamenať "JA si myslím", Michael presne vystihol, čo som si myslel ja, on poukazuje na to, že Michael trávi čas s Janelle, ale to že on trávi čas s Ivette je normálne (v zmýšľaní Erica asi áno, lebo on je ženatý). Rovnako mi vadí, ako sa hrá na sudcu, žalobcu aj porotu, všetky tie debaty ohľadom jedla, rieši tam "sexuálny harašment", ktorý podľa mňa nieje, kto videl napr. S3 to bol sexuálny harašment (tľapkanie po zadku a vôbec to neriešila ani produkcia ani hráči v dome v podaní Josha), myslím, že April je "drama queen", lebo keď povedala Michaelovi, že nie, a taktiež Ivette dodala, že je vydatá, ten to pochopil, zbytočne okolo toho robila kauzu, ale viem o čo jej išlo, zachrániť si zadok, tým, že hodí niekoho pod autobus. Janelle a jej taktika so šachom sa mi veľmi pozdá, celkovo ako vystupuje, ako v DR vraví, že sa smeje, flirtuje, hrá tupú, aby ju muži podcenili, veľmi kvitujem, že o hre rozmýšľa. Veľmi ma zaráža, že Eric rieši "sexuálny harašment" ohľadom Michaela, na ktorého si podľa mňa zasadol, keď to isté robí napr. Howie (ale tam sa to vníma ako "srandovanie"), prípadne Beau voči Kaysarovi.
Jednu vec mal za celý diel Eric pravdu (nikdy sa nebavte s kamarátmi o viere a politike), tu sa ukázal James ako max. netolerantný idiot s názormi na Irak, bolo vidno, ako sa Kaysar ovláda, a zmohol sa len na tú reakciu v spálni, na akú sa zmohol, nechcel túto situáciu rozvádzať. Nominácie ma neprekvapili, Eric ale rýchlo upustil od "zachovania mužov" v dome.
EP5:
Eric je neskutočný idiot, ako sorry dopredu všetkým jeho fanúšikom, ale tomu chlapovi idú steroidy na hlavu s tým, že nemá dostatok jedla (čo najskôr pri HoH už je asi zmenené), sa to u neho prejavuje, jeho výkon v prvom PoV (a aj v tomto druhom) je vo výsledku veľké fiasko, nato aká väzba (a hlavne, akým povolaním sa živí, kde vieme aké fyzické testy robia, hlavne na "kardio"). Z toho čo Michael povedal si myslím, že nič nebolo také strašné, zbytočne tomu Rachel pridala, keď i tak všetko nepočula, a potom hlavne Ivette, ktorá bola po tom grgnutí do jej tváre osobná, ale keď jej to Michael vrátil nezabudla z toho spraviť kauzu, kde vlastne ona bola tá obeť a ešte ho zosmiešňovala v jeho neprítomnosti. Príde mi to, ako keď sa skupina idiotov (ani nevie z akého dôvodu) spojí proti niekomu a stačí aj maličký pohľad alebo poznámka a už je hon na čarodejnice, čo v tomto prípade bolo (očný kontakt najprv v kuchyni, potom očný kontakt na ihrisku). Ivette je typická L, ktorá je viac proti mužom a je "emancipovaná" ale hlavne feminista, môže tvrdiť, kto čo chce na jej obranu, to ako išla po Kaysarovi, že on je "proti ženám" a podobne, pritom jej Kaysar nedal žiadnu príležitosť, môže hocikto oponovať, že je latino a má horúcu krv, je to krava. Eric bol totálne po PoV šťastný, že James nezahral VETO, inak by mal bobky. Veľmi nesympatický človek, popravde hrať na kartu "milujúci otec" (ako spomenula Janelle, ten chlap stále plače), milujúci manžel, ochranca žien, a podobne, a pritom niekoho šikanuje, lebo toto bola šikana. Jeho ovečky : Maggie, Ivette, Beau, April, to bolo vystihnuté dobre "ovečky!" Práve ľudia, proti ktorým chcel ísť od prvého dňa (okrem Maggie), lebo im neveril, a chcel zmeniť pomer mužov/žien. Janelle úžasné prečítala April pri tom rozhovore.
EP6:
Produkcia sa nám snažila predstaviť osud dvoch nominovaných, ktorých oddelí od seba vyhodenie jedného z nich, typické predstavenie, ktoré sa k nám valí, vždy keď nastane táto situácia, i keď tu mi to až tak násilné zo strany CBS neprišlo.
Celý diel v podstate o ničom asi nikoho neprekvapilo hlasovanie a vyradenie Michaela. Potešilo ma vyhrané HoH v podaní Kaysara.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)


Zpět na „Big Brother 6 (U.S.) / "Summer of Secrets"“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů