Big Brother 6 - EP07 - EP09

July 7, 2005 - September 20, 2005
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 6 - EP07 - EP09

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 15:31

Episodes 7 - 9
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 6 - EP07 - EP09

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:06

Veľmi sa mi páčila nominácia Kaysara keď nominoval Jamesa a Maggie. James konečne pochopil že bude dobré ísť do aliancie s Kaysarom a Janelle. Aliancia sa dosť rozrástla pribudol Howie, Rachel a Sarah. Fandím tej aliancií ale mám obavy s Jamesa ktorý má dobré vzťahy aj s druhou alianciou.
Najlepší moment súťaže o jedlo bol keď sa všetci už tešili že majú jedlo a ešte to v poslednej sekunde skočilo na arašidové masloa džem :mrgreen:
James dal Veto a Ericovi s toho kvalitne preplo. Naštastie sa mohol ukľudniť vedľa Maggie v nominácií.
S tých dvoch mi bolo jedno kto vypadne nakoniec to tesne zlízol Eric.
Bohužiaľ Maggie vyhrala HOH takže sa zlomené feministky chopili vlády v dome.
Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 6 - EP07 - EP09

Příspěvekod milan » 14 čer 2015, 20:50

EP7:
Bozkanie zadku práve začalo v podaní "oviec". Normálne som sa smial, keď Ivette sa podujala, že sa obetuje a pôjde do duelu proti Janelle (samozrejme, pre ňu by to bolo výhodné, keďže je súčasť oviec okolo Erica). Vtipné momenty sa v tejto epizóde točili okolo Howieho, teda Jedi Howieho, dostal ma záber, keď mu Kaysar vraví, že Jedi nemá sex a keby ho chcel mať musí prejsť na temnú stranu.
Inak všimnite si tie momenty, kedy má Howie tie narážky na Rachel (zadok, nohavičky, následná masáž), je tam aj Eric (pri tej masáži hneď naproti) a vôbec nereaguje, keby tam bol Michael a robí to isté, už by ho bral na slovíčko. Pokrytec!
Myslím, že Kaysarovi rýchlo zaplo kto s kým spolupracuje, a už pri tej "ponuke" a radách od Jamesa spozornel, a preto skončil aj James v nominácii, už viac krát dokázal že sa mu nedá dôverovať. Sarah je inak veľmi pekná, má prirodzený úsmev, krásne oči, bolo vidno, ako je herne neskúsená, keď hneď bežala za Jamesom po rozhovore s Kaysarom, a Kaysarovi muselo byť hneď jasné, že keď prišiel James, tak že spolu rozprávali. FC bola drsná, hláskovanie im ako tak išlo (i keď nikdy nepochopím, že rodení Američania majú problémy s týmto), ale aj tak to nič nezmenilo na tom, že bude PB&J.
EP8:
Kaysar je veľmi inteligentný a dal si 2 + 2 dokopy, kto s kým spolupracuje a je v páre, výborné sú momenty rozhovorov s Rachel a potom s Howiem, tie reakcie a úsmevy. Aliancia 6. sa mi páči, PoV bola výborná a tie emócie po súťaži mali gule, Eric je pokrytec hrá to na všetky strany ale tvári sa, že je rovnejší z rovných. To ako mu Kaysar oznámil, že bude vybraný a jeho reakcia (dal dole šiltovku Jamesovi, ktorú mu dal, štýlom "už nie sme kamoši") ma neskutočne rozosmiala.
Ceremoniál bol len formalitou a všetko sa vykryštalizovalo ako malo, bol som veľmi spokojný.
Ďalší výborný moment bol, keď Kaysar oznámil Maggie pri bazéne, že pôjde jej partner, vtedy jej muselo dôjsť, že Kaysar nieje naivný, výborný moment ozaj! Ivette je neskutočná mrcha, páčilo sa mi, ako tam plakali na pohovkách, a tvárili sa, že sú najlepší a je im ublížené od zlých ľudí v dome. Karma je suka!
EP9:
Pán Je-To-Len-Hra-Nič-Osobné bral teraz hru veľmi osobne, Eric je proste karikatúra pokrytca v tejto reality show.
Ivette si myslela, že je nejaká Salma Hayek, to jej plakanie ohľadom toho, že ona nieje s nikým v páre bolo trápne, rovnako aj April a jej klamanie (v prvej fáze), či Jennifer, proste "ÁNO, všetci sú tam v páre len vy nie".
Eric je OUT! Škoda, že Maggie tesne vyhrala HoH, bude dusno...
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)


Zpět na „Big Brother 6 (U.S.) / "Summer of Secrets"“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti