Big Brother 6 - EP10 - EP12

July 7, 2005 - September 20, 2005
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 6 - EP10 - EP12

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 15:31

Episodes 10 - 12
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 6 - EP10 - EP12

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:06

Feministky sa chopili vlády a išli dosť tvrdo po druhej aliancii. Maggie nominovala Jamesa a Kaysara. Ich pomsta Cappyho bola započatá. Ivette je hrozne trápna s tým ako chodí na záchod vyplakávať lebo odišiel jej hrdina Cappy.
James to hrá na dve strany, ja som hneď vedel že on nebude dobrá partia do aliancie. Potápa sám seba a spolu zo sebou aj Sarah.
Sarah vyhrala Veto a zachránila Jamesa a samozrejme Maggie do nominácie dala moju ajväčšiu favoritku Janelle. Takže vypadne niekto z dvojky ktorím fandím najviac.
Howie a jeho boobs všade kde sa pozrie dosť pobavili ale najviac ma pobavilo to čo tam robil z Bauom to ich flirtovanie no neviem neviem keby Beau neuhýba Howie by mu dal aj jazýčkovú ale pohľad mal ako keby tam chce Beaua hneď oprieť.
Nakoniec vypadol Kaysar, bohužiaľ.
Howie aspoň dal HOH a zachránil seba aj Janelle pred nasledujúcou popravou.
Amerika vráti jedného z vypadnutých do hry a ja dúfam že to bude Kaysar už len preto lebo všetky baby z feministickej aliancie si želajú naspäť Cappyho.
Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 6 - EP10 - EP12

Příspěvekod milan » 14 čer 2015, 23:29

EP10:
Maggie ako HoH, to je najhoršia nočná mora, Ivetta chytala stavy blaženosti, keď s ňou oslavovala, niekedy som mal pocit, počas tohto dielu, že spomínala Erica, respektíve vyjadrovala k nemu podporu, ako keby sa cítila, že je väčšia kamoška s ním ako Maggie (hlavne, to jej zastonanie počas FC, keď povedala "kiež by tu bol Cappy").
Nominácie, ktoré ponúkla Maggie sú asi pochopiteľné z jej strany, ale je vtipné sledovať, ako príde Sarah bojovať za Jamesa do jej spálne a predtým zábery, ako James v pohode prizná, že je Sarah pre neho v hre príťaž.
Som rád, že PB&J Pass získala Janelle. Celý diel bol, ale v podstate veľmi predvídateľný, aj bez toho, že som tento diel videl pred 2. rokmi, proste Maggie môže hovoriť čo chce ohľadom stratégie, toto bol akt pomsty. Skvelý moment, Kaysar čaká, že nedostane kľúč, práve ďalší záber na Jennifer ako ho dostala, poďakovala Maggie a Kaysar obrátil oči. :mrgreen: Neviem, či tá skupina si myslí, že sú obeťami druhej aliancie, a že sú dobráci a zvyšok je zlých ľudí, možno je tak spravený edit, ale mne prídu ako banda idiotov a zákerných ľudí, veľmi falošná April, Jennifer, vôbec sa nečudujem, že sú kamošky v reálnom svete, tak isto Ivette a Beau, obaja veľmi afektovaní. Mimochodom Howie spomína prsíčka, stále dookola, dokonca adresuje April túto narážku a tá nič, keby to spravil Michael, tak by vyplakávala v DR alebo niekomu ako Eric, že to bol akt harašmentu a obťažuje ju to. Faloš!
EP11:
Vidieť L ako plače nonstop za chlapom, to sa tak často nevidí, Ivette je neskutočne preafektovaná. Neviem či sa snažila Ivette urážať inteligenciu divákov, alebo len ukazovala svoju stupiditu, alebo reálne žije v predstave, že druhá skupina sú "bad guys", ale neskutočne ma irituje. Z Maggie nemám dobrý pocit, vždy keď bol záber na ňu ako rozpráva, mala taký výraz veľmi chladnej osoby, Jennifer a to jej odhodenie vankúša po preobsadení nominácii počas PoV, to mi prišlo ako keby oznamovala "a je vymaľované". Vtipné počúvať April ako vraví o stratégii a nevťahovaní emócii, na adresu Ivette, a pritom ona toto nedodržala pri Michaelovi. Myslím, že Ivette má s Janelle skôr osobné problémy, t.j. iritujú ju také baby čo vždy dostanú čo chcú a už dopredu ju zatratila, to je môj názor, lebo Ivette má na Janelle asi najviac vysadené. Celá tá skupina chladnej Maggie, jednej L Ivette, jedného gaya Beau, paničky čo nemôže mať deti April a jej lásku venuje len psovi a v neposlednom rade tupej (respektíve jednoduchej) Jennifer, ktorá je ešte aj nevychovaná (viď prípad kúpelňa počas HoH Rachel).
PoV bola doslova strategická, je logické, nehrať o vlastné víťazstvo, ale víťazstvo človeka, ktorý ochráni seba a ešte vytiahne zo sračiek aj Vás. Maggie tu ukázala, že nevie rozmýšľať strategicky, ak tak chcela z hry von Kaysara, zbytočne upozorňovala na seba Jamesa, že ide po ňom (cez vypnutie TV Sarah). Vôbec sa nečudujem, že James zmenil názor, keď sa pýtala Ivette na tie nominácie Howieho & Rachel, v prípade, že bude HoH, proste ako ja vravím "narodil som sa v noci, ale nie včera v noci", využívajú proti nim slová ako "daj mi svoje slovo" (Kaysar vs. Eric), "prísahu na Bibliu" (okey, to bola blbosť Jamesa), ale robia presne opačné veci.
Preobsadenie miesta Janelle ma veľmi mrzí, obaja s Kaysarom už boli 2x v konečnom duely, a už aj prišli o niekoho, s kým tam dorazili.
Vtipná, alebo skôr smutná vec z dielu, ako Kaysara nazvali diablom, rovnakým ako Michael, že im to ide vyčítať z tváre, proste úplne tieto baby zatiahli do hry emócie.
EP12:
Rozsekali ma tie imitácie Erica, hlavne v podaní Jamesa ako chodil po kolenách :lol: inak skvelo vystihol v DR, ako Ivette je na ňom závislá a spomína ho pri momentoch, ktoré ju napadnú ani nevie ako (pri tej súťaži o jedlo napr.)
Celkovo ukázali, aký kult si spravili okolo neho, Charles Manson môže o takom kulte snívať.
Obe skupiny sa svojim spôsobom dohodli alebo vyrozprávali, kto čo komu povedal, narážam na Jamesa a jeho hranie na viacero strán. Škoda, že vyletel Kaysar, ale som rád že ostala Janelle.
Musel som sa, ale smiať, pri tom, keď uvažovali, žeby bolo vtipné, ak by aliancia tých 4 zvyšných hlasovala proti Janelle, že ako by ju to poznamenalo, no som si hneď pomyslel, že ako reagovala Maggie, keď sa jej stalo to isté pri duely s Ericom.
Inak je to až zarážajúce, ako tam chodia po dome ona a Ivette v oblečení od Erica, totálne vyšinuté baby.
Ďalší vtipný moment boli reakcie, keď získal HoH Howie a zdelenie, že bude boj o návrat do domu, vďaka hlasovaniu divákov, tie reakcie boli perfektné, hlavne jedna strana kričí "Eric", druhá "Kaysar", celkom ma prekvapilo (a to som si nepamätal), že Ash odišla z tajného miesta a stratila tým šancu na možný návrat, asi bola max. zhnusená z tejto šou, škoda.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)


Zpět na „Big Brother 6 (U.S.) / "Summer of Secrets"“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti