Big Brother 6 - EP13 - EP15

July 7, 2005 - September 20, 2005
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 6 - EP13 - EP15

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 15:31

Episodes 13 - 15
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 6 - EP13 - EP15

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:07

Howie a spol mali počkať ešte aspoň 2 týždne pokiaľ rozbijú alianciu, bolo to dosť nerozumné takto dali druhej aliancií väčšiu šancu vyhrať HOH ďalší tyýždeň a vyhodiť ich jednoho po druhom.
James je taká malá krysa dosť si to pohnojil a pohnojil to dosť aj Sarah. To, že ich Howie nominoval bolo dosť prekvapením aj pre nich samotných, je jedno kto z nich vypadne už by sa s nimi spojiť nechceli takže si aliancia dosť zavarila. Dali príliš veľkú šancu ženám ovládnuť dom a nariekať za Cappym.
Tá súťaž o jedlo bola pekne nechutná, keď som videl ako tam doseba tlačili tie torty a napínalo ich som si povedal že už sa viac nebudem prežierať. :mrgreen:
Veto Ivette riadne zabila, tá čo najviac pomaly chcela aby James vypadol tá mu dala najviac sladkostí. Vďaka tomu James vyhral Veto a zachránil si prdel. Nominácia Ivette bola krásna ale vedel som že nevypadne, ani jedna aliancia nechcela riskovať že sa James a Sarah stretnú v ďalšom týždni.
Nakoniec vypadla Sarah, mal som ju rád fandil som jej ale posledné epizódy ma dosť štvala tým fňukaním kvôli jej nominácií s Jamesom.
Aspoň sa do hry vrátil Kaysar, chudák také privítanie nečakal tie "beštie" ho tam zvalili na zem. :mrgreen:
Najviac ma pobavil výraz Ivette a spol keď neprišiel Cappy ale Kaysar.
Súťaž o hOH sa mi hrozne páči som zvedavý čo všetko ešte povychádza s tých truhlích okrem múch.
Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 6 - EP13 - EP15

Příspěvekod milan » 15 čer 2015, 15:34

EP13:
Why, Howie?! Why? Myslím, že tomu pomohlo aj to oznámenie od Julie, že sa niekto vráti a mrak menom Eric sa môže privaliť na dom ako búrka. No myslím, že Howie spravil strašnú blbosť, už len z hľadiska počtov. Na druhej strane, Sarah je milá baba, ale je takticky nevyzretá a márna, James ju tým, že skáče zo strany na strany ťahá ku dnu a je súdená podľa jeho rozhodnutí, nie vlastných, tento pár je potrebné rozbiť. Janelle ukázala srdce pri FC, ja na jej mieste, pri zložení tímu, by som sabotoval súťaž (s vedomím, že mám PB&J Pass), ale ona tam podala asi najlepší výkon zo žien, bolo to vidno na jej tvári, ako bola celá od sladkostí.
EP14:
Sarah je zlatá, ale nepoužiteľná do tejto hry, pripisujem to jej veku a zamilovanosti, ona nekladie zlé otázky (hlavne k Jamesovi), len sa nechá rýchlo uchlácholiť jeho odpoveďami a všetko mu zožerie. Prekvapilo ma, že James vyhral PoV, zachránil si zadok, ale odpísal tým svoju partnerku (i keď je pravda, že viac krát predtým nemal problém priznať, že ho brzdí a nemal by nič proti jej vylúčeniu). Je vtipné sledovať ako sa tej skupinke bortí ich malinky svet, hlavne Ivette vs. April, ich vzťah je srandovný, pritom Ivette, tvrdí, že nemá rada Janelle, pre rôzne dôvody, hlavným je podľa mňa, že nemá rada baby ako ona, lebo vždy dostanú všetko čo chcú, pritom April je staršia verzia Janelle (manžel, domček, psík, atď), je tam veľa kontrastov a sr... do úst, ale to sme videli aj zo strany April viac krát. James stiahol všetkými tými klamstvami a hraním na dve strany, na dno aj Sarah, ktorá myslím pre nikoho nebola hrozbou, ale vypadne, lebo je jeho priateľka.
EP15:
Ivette je neskutočne zlá hráčka, napr. fakt, ako prežíva nomináciu (prostredník na odchádzajúcu April), a celkové jej jednanie ako rýchlo prestala dôverovať aliancii, tu vidno rozdiel medzi ňou a Janelle, ktorú neznáša, tá brala nominácie tak ako prišli, tak aj odišli. Pri Ivette som si, pri tej kampani myslel, že celý čas zle píšem Cappy (Erica), lebo mala na tričku Capi, teda myslím, že z C a nie K, ale ide o ten koniec, proste tá baba ani nevie za koho orodovala a koho chcela naspäť. Skvelý moment, príchod troch vyradených do štúdia, Michael pozerá, že po ňom prišiel jeho kat, a Eric pozerá, že došiel jeho kat.
Som veľmi rád, že sa vrátil do hry Kaysar, aspoň to "obetiam zlých ľudí" ukázalo zrkadlo, toho, ako ich vníma Ameriky.
Jennifer ukázala, že je neskutočne zlá hráčka pri rozhovore s Maggie, kde jej povedala, že vlastne April (a aj Howie) vnímajú vzťah Jamesa a Ivette ako problém. U Ivette je nepochopiteľné, že ju James viac krát zradil (v tom čo si povedali) a dá mu najviac cukríkov (a potom aj celkovo s ním trávi čas), je presne ako ten typ žien, ktorým muž ubližuje a stále sa k nemu vracajú, čo je už L ozaj vtipné. HoH súťaž vyzerá drsne, presne tento typ súťaží mám veľmi rád.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)


Zpět na „Big Brother 6 (U.S.) / "Summer of Secrets"“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti