Big Brother 6 - EP22 - EP24

July 7, 2005 - September 20, 2005
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 6 - EP22 - EP24

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 15:32

Epiosdes 22 - 24
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 6 - EP22 - EP24

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:10

Lov na Jamesa pokračoval a myslím, že konečne sa väčšina zhodla na tom, že je hrozba samozrejme Ivette večná výnimka.
April celkom prekvapila, vyhrala HOH a strategicky dosť napomohla k tomu aby James nemohol vyhrať Veto. Tým, že nominovala Janelle a Howieho James nemal šancu.
Strašne som sa pobavil keď Amerika dala telefonát domov Janelle a všetky boli s toho v piči, že Amerika fandí Janelle a nie im.
Veto znova prekvapivo ako HOH dala April a zahrala ho za Janelle. James sa ocitol na kresle smrti a po dlhom love sa im ho konečne podarilo vyradiť. Neviem čo si mám o ňom myslieť hral hru ale dosť ľudom tú hru pokazil. Po odchode Sarah prakticky ani už nehral.

Howie a jeho prvé HOH dosť pobavilo keď zistil že je Double Evicton a HOH izbu bude mať len 2 dni.
Nominácia posledného páru ma neprekvapila, Beau aj Ivette mi chýbať nebudú.
Holly zo S5 ako moderátorka Veto súťaže? Really? To dievča má namiesto mozgu Gucci kabelku.
Veto dala Maggie, nezahrala ho takže nominácie zostali.
Beau sa pakoval a o jednu afektovenú ženskú menej.
Ivette ako nová HOH zamrzela, pôjde po Janelle ktorej nevie odpustiť že mala telefonát domov a ona nie.
Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 6 - EP22 - EP24

Příspěvekod milan » 15 čer 2015, 23:45

EP22:
Videl z Vás niekto niekedy takú rozprávku... volala sa Mrazík, pamätáte si tie 2 sestry, jedna vlastná, druhá nevlastná, hádajte ktorá je Ivette? Závidí Janelle výhru PB&J passu, TV (pritom jej kamoška z aliancie získala vtedy 3000 dolárov), závidí jej dovolenku, a príde na rad telefonát a ona závidí všetko, stále v tieni úspešnejšie, krajšej, narodenej pod šťastnou hviezdou? Vlastne podľa slov Ivette (a celého spolu tých oviec) je Janelle villan, a Amerika miluje zloduchov, tak sa pýtam, prečo potom nevyhrala tento telefonát práve závistlivá Ivette? TO je villan!
Už som sa bál, že April zruší dohodu, bolo by to druhý krát v takom rozsahu, a myslím, žeby to v očiach prípadnej poroty veľmi zavážilo. Ako spomenul James, nieje zábavné moderovať vlastný pohreb, vedel už čo sa chystá, ale práve ten telefonát mu dal teoretickú šancu, že opäť zatiahne Ivette do hry city a cez April niečo zmení.
EP23:
Tak, ako bolo v záberoch ukázané, myslím, že chlieb sa lámal práve pri tom prvom HoH Howieho, kedy sa rozhodli ísť po Sarah & Jamesovi, James nieje zlý hráč, ale myslím, že je veľký problém sa dostať na koniec, ak podrezávate ľudí dookola, vraví sa, oklameš ma raz - moja vina, oklameš druhý - tvoja vina, a presne toto nastalo, stratil kredit a stratil dôveru, preto odišiel.
Zábery z domu April, jej manžel je stratený prípad, ani vtipné mi neprišlo ako sťahoval brucho. April je fakt zlatokopka. :lol:
Howie získal HoH a jeho nominácia posledného páru v hre asi logická (vrátil požičané Beauovi).
EP24:
Earl píše:Howie a jeho prvé HOH dosť pobavilo keď zistil že je Double Evicton a HOH izbu bude mať len 2 dni.
Bolo to jeho druhé HoH, v prvom si vymodlil, aby v tom najbližšom boli tie svetelné meče. To len tak na okraj, lebo som to až teraz čítal, nech si nespoilerujem.

Ivette je zakomplexovaná tým, že ešte nič nevyhrala (hold, kto jej zato môže? Janelle, určite Janelle!), ma pobavilo, keď sa počas PoV pakovala medzi prvými, a potom ju zo strategických dôvodov odfajčila aj Maggie, ale samozrejme na ňu sa hnevať nemôže, lebo to nieje Janelle. Beau sa pakoval, som rád, ten afekt je až nezdravý, a v podstate bol jeden zo strojcov Kaysarovho odchodu. Škoda, že HoH vyhrala Ivette, ale ten súboj bol 3:1, Janelle proste nemala šancu + otázky okolo ľudí, s ktorými si nemala čo povedať (Ktorá z dvojice April/Jennifer mala na halloweenskej párty kostým Britney Spears?!), Ivette chytala neskutočne orgazmy, konečne niečo vyhrala, som "zvedavý" kto bude v nominácii.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)


Zpět na „Big Brother 6 (U.S.) / "Summer of Secrets"“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti