Big Brother 6 - EP25 - EP27

July 7, 2005 - September 20, 2005
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 6 - EP25 - EP27

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 15:33

Episodes 25 - 27
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 6 - EP25 - EP27

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:10

To čo tam predvádzala Ivette po tom čo nevyhrala ale dostala HOH od Maggie bolo vrcholne trápne. Bolo jasné, že pôjde po Janelle ale Janelle vyhrala Veto, vždy sa vie zachrániť na poslednú chvílu, Ivette namiesto nej do nominácie dala April. Bolo mi jasné, že vypadne Howie, ale zobral to v pohode s tým, že bol posledný chlap v súťaži. Muži sú out.
S tých 4 ženských čo tam ostali fandím len Janelle, Maggie nefandím, Ivette a April neznášam. Ak by som mal vybrať F2 bola by to Janelle a Maggie.
Janelle vyhrala HOH takže tá trojka bude musieť ísť po sebe. Janelle vyhrala od Ameriky, že sa naživo môže zúčastniť natáčanie Dva a pol chlapa a znova boli s toho v piči že Amerika fandí Janelle a nie im. :mrgreen:
Maggie a Ivette v nominácií nebolo prekvapenie, Ivette by sa mohla pakovať za Beauom.
Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 6 - EP25 - EP27

Příspěvekod milan » 16 čer 2015, 16:27

EP25:
Fascinuje ma ta sebaistota Ivette, žeby vo finále porazila aj Janelle aj Howieho, to ako to rozpráva, ona tomu ozaj verí, je vtipné to sledovať. Jej vyjadrenia na adresu Janelle v DR sú veľmi tragické, ona ju berie za hlavný ciel vendety, alebo niečoho v čo ona verí, pre mňa je to nepochopiteľné, ako si na ňu zasadla, hlavne po PoV, úplne bola mimo, že to vyhrala Janelle. Pritom Janelle bola mnohokrát v nominácii, vyhrala HoH aj PoV, určite sa celú účasť bila viac o zotrvanie v dome, ako Ivette. Vtipné momenty v podaní Jediho Howieho. Mimochodom, keď Ivette rozprávala o tom koho by porazila vo finále, a spomenula väčšinou (priateľov) v porote, zabúda nato, že by niektorých tých kamošov musela sama podrezať, ešte nemala krv na rukách, všetku špinavú prácu za ňu odpracovali Jennifer, April & Maggie.
EP26:
Som rád, že produkcia sa podujala a ponúkla pohľad na Ivette z pohľadu jej mamy a jej ugly (slovami Janelle) priateľky Maggie. Aspoň je tu dôkaz toho, že Ivette je posadnutá Cappym a je vysadená na Janelle, jej priateľka sa zdá byť veľmi inteligentná, a jej mama nechápala ten blízky vzťah k Ericovi a neskôr k Jamesovi, na úkor napr. takého Beaua. Škoda, že vyletel Howie. V tejto sérii veľmi vtipný element. A Janelle dala HoH som veľmi šťastný, zaujímavý bol moment príchodu Jamesa do Jury House, kde si pekne ventiloval vyradenie. Zaujímalo by ma, ako Maggie (priateľka Ivette) prijala to počastovanie od Janelle. Mimochodom je veľmi zaujímavé sledovať April ako v minulom diely, alebo ako Ivette stále tvrdí, že Janelle je bitch, a pritom ak to používa Janelle tak im to strašne vadí, hlavne April sa hrá na paničku, pritom je to rovnaká chudera ako Ivette a k tomu snob. Howie v štúdiu pripustil, že jeho prvé HoH bolo fiaskom, a práve tam sa všetko rozhodovalo.
EP27:
Škoda, že je v tomto diely od oznámenia výhercu Americkej voľby rozhodené audio voči obrazu, a vôbec som si neužil odmenu Janelle, ale muselo ich to pekne srať, že to vyhrala znovu ona (už koľkú súťaž :mrgreen: muhehe). Nominácie celkom očakávané, je vlastne jedno, kto je v nominácii o všetkom rozhodne PoV.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)


Zpět na „Big Brother 6 (U.S.) / "Summer of Secrets"“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host