Big Brother 6 - EP28 - EP30 - Finale

July 7, 2005 - September 20, 2005
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 6 - EP28 - EP30 - Finale

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 15:33

Episodes 28 - 30
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 6 - EP28 - EP30 - Finale

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:11

Ivette sa zachránila Vetom, dosť ma pobavilo ako April zrútená vyletela na Ivette a tá stále opakovala je to len hra a pritom Ivette tam robila aj horšie veci.
April nakoniec vypadla a začal sa boj o posledné HOH.
Prvú časť dala Ivette, dosť ma prekvapilo, že Janelle vypadla prvá, potom som si myslel, že to dám Maggie ale keď zmenila stratégiu hneď spadla.
Druhú časť dala tesne Janelle a tretiu tesne Ivette. Čakal som, že Ivette dodrží slovo a zoberie Janelle do finále ale nakoniec ju vyhodila a do finále si zobrala Maggie.
Stretnutie poroty bolo dosť krušné, dosť tam do seba išli o tom kto si to viac zaslúži.
Vo finále ma dosť pobavilo ako ľudia privítali Janelle, Kaysara, Howieho a Rachel mali väčší potlesk ako neskôr víťazka.
Maggie vyhrala tesne a dosť som bol prekvapený čakal som že to vyhrá Ivette lebo väčšina porotcov vedela že tie peniaze potrebuje. Nakoniec Ivette dostalo to že sa dostatočne nebavila aj s druhou alianciou práve preto Rachel volila Maggie.
S víťazkou som viac menej zmierený Maggie nehrala zlú hru ale aj tak vyhrať si zaslúžila Janelle.
Séria bola plná prekvapení a veľmi veľa hráčov som si obľúbil: Rachel, Howie, Sarah, Janelle, Kaysar a v konečnom dôsledku aj ten James nebol najhorší, na druhej strane bolo tam hrozne veľa ľudí ktorí si zaslúžili minimálne facku napr taká Jennifer, Beau, Eric a miestami aj Ivette.
Janelle predviedla neskutočný výkon po tom čo zostali v menšine s rachel a Howiem dokázali to dotiahnuť pomerene ďaleko a nebyť jednoho čísla bola by Janelle vo finále.
Obrázek

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: Big Brother 6 - EP28 - EP30 - Finale

Příspěvekod brninho » 04 zář 2014, 21:36

Super série, myslím, že produkce se v posledních dílech snažila seč mohla aby jak Ivette, tak Maggie byly o něco snesitelnější, protože vědět jak to celý dopadne tak před 5-6 epizodama, rozbil bych svůj drahocenný noťas... :D
Se zaťatými zuby musím uznat, že Maggie si výhru zasloužila víc než Ivett, minimálně za to zmanipulování Howieho když byl poprvé HoH, to "oddělení" Jamese a Sarah od ostatních ovlivnilo hru strašně moc. Těším se na 7. sérku, protože celou tu partu Kaysar, Howie, Janelle jsem si dost oblíbil a jsem zvědavej co (ne)vyvede Dr.Will. ;)
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 6 - EP28 - EP30 - Finale

Příspěvekod milan » 04 zář 2014, 22:05

Jeden z pamätných momentov:
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 6 - EP28 - EP30 - Finale

Příspěvekod milan » 16 čer 2015, 20:17

EP28:
Ako náhle bolo jasné, že Ivette bude rozhodovať, ani neviem o čo sa pokúšala April, neskutočne smiešne, ako sa ten ich malý svet zboril ako domček z kariet a "kamarátky" na život a na smrť sa zrazu neznášali. Nikdy nepochopím, ako môžu fungovať takéto aliancie ľudí, ktorí si v podstate nemajú čo povedať. Ivette sa stavia do pozície tej ktorej každý ubližuje, možno by mala pochopiť, že nieje chyba v iných ale v nej (nemyslím konkrétne pri tom rozhovore s April, ale jej celkové účinkovanie v dome).
Už podľa toho, čo hovorila Janelle Julie a podľa toho, ako boli obe nominované oblečené, bolo jasné, že April pôjde.
Skvelý moment bol príchod Howieho do Jury House, kde je dusno!
EP29:
1/3 HoH, škoda, že Janelle vypadla ako prvá, keď som sledoval rôzne technicky chodenia po tom okraji, najlepšiu techniku mala Maggie, prekvapivo to nevyhrala. Tie dary čo dostala v rámci kombinácie k 3. selfu Ivette boli výborné, myslím, že už nemá čo Janelle závidieť ohľadne darov, ktoré vyhrala/dostala počas série.
2/3 HoH, Janelle si išla za svojim a nakopala Maggie, celkom prekvapivo Ivette nezobrala tú dohodu, ktorú nepriamo ponúkala Janelle, ktorá by Ivette možno aj do finále zobrala, a to isté čakala od nej že povie, na základe toho, s kým si podľa toho, čo si myslí Ivette má lepšiu šancu vyhrať. Ivette bola totiž stále presvedčená, že na základe obsadenia Jury má oproti Janelle výhodu (počítala asi s hlasom od Jamesa, Beaua, možno aj April, teoreticky od vyradenej Maggie a prvej členky poroty Jennifer), osobne si nemyslím, žeby to tak bolo, ale v jej predstavách to bola jasná záležitosť.
3/3 HoH, ktorá išla LIVE bola znovu o kvíze, škoda, že Janelle nevyhrala, bola tak blízko, myslím, žeby viacero tých ľudí, čo po nej išli uznali jej kvality a to ako bojovala o to, kde sa až dostala, myslím, že Ivette by nemala šancu ani proti Maggie ani proti Janelle, ale asi nechcela riskovať, že ju vo finále porazí niekto koho celú sériu nemala rada.
Janelle mieri do poroty, veľmi smutné, určite najlepšia ženská hráčka čo do súťaží v hre, nielen v tejto sérii.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 6 - EP28 - EP30 - Finale

Příspěvekod milan » 16 čer 2015, 22:00

EP30 aka FINÁLE:
Veľmi zaujímavo sa vyvíjala diskusia porotcov, čo sa týkalo otázok (v rámci prvej fázy), tak si myslím, že Ivette si to posrala tým, že rozpráva aj o integrite, no pritom Maggie ju nabonzovala s tým, že ona s Beauom boli tí, čo navrhli Jennifer nomináciu Kaysara. Celkovo jej odpovede nemali gule, ako pri otázke, nech povie, niečo proti Maggie, alebo prečo si to zaslúži viac, proste tieto klasické otázky poroty (keď sa máte pýtať niekoho, kto je Vám u zadku, a neviete komu to dať).
V štúdiu mal prekvapivo dobre konštatovanie Howie "nenáviď súťažiacich, nenáviď hru", tými slovami ho poslala Ivette domov vo videonahrávke, myslím, že týmto aj načrtol, že bude rozhodujúci hlas. Prekvapilo ma hlasovanie Janelle, ale ukázala, že ma úroveň a vie sa povzniesť nad osobné invektíva a vzťahy, ktoré mala s Ivette celú sériu.
Jennifer myslím ani v štúdiu nič nepochopila ohľadom kroku, kedy vyradila Kaysara (poslaním do nominácie), a už vôbec nie pri tom zistení, že mal cez 80% hlasov. Eric sa do toho zamiešal, že vlastne nespravila nič zlé, že to isté spravil Kaysar jemu, no zabudol na jednu vec, Eric to hral na všetky strany, a preto tak dopadol. Zvláštne, že April nevadilo tých pár bozkov na líce od Howieho počas finále, no pri podobných bozkoch na krk od Michaela robila scénu, a nemal som pocit, žeby sa mu niekedy počas, alebo po šou za to ospravedlnila.
brninho píše:Se zaťatými zuby musím uznat, že Maggie si výhru zasloužila víc než Ivett, minimálně za to zmanipulování Howieho když byl poprvé HoH, to "oddělení" Jamese a Sarah od ostatních ovlivnilo hru strašně moc.
Tam sa vyskytlo viacej udalostí, ktoré nesúviseli, ale vytvorili spád tých udalostí. James bol výborný fyzicky, ale snažil sa hrať hru na viacero strán, ako som už tvrdil v diskusii pri dieloch, nemôžeš si dovoliť niekoho podrezať, vrátiť sa k nemu a spraviť to znova, oklameš ma raz... moja vina, spravíš to druhý krát? Tvoja vina! Howieho úplne chápem, že to spravil s vidinou toho, že sa reálne môže vrátiť Eric, chceli mať túto situáciu vyriešenú. No musím uznať, že Ivette mi pila krv celú sériu, videl som túto sériu po 2. rokoch a mal som pri nej rovnaké pocity ako predtým. Závistlivá, pokrytecká, dopredu odsúdila niekoho, veľmi emocionálne nestabilná, chápem, že je z Ghetta, že ako L, to nemala v živote ľahké a asi nepatrí k tým bohatším (stredná vrstva alebo nižšia), ale vytvorila si názor na Janelle okamžite, lebo práve ju zaškatuľkovala ako "eye candy" & "daddy's girl", možno dostávala košom od takých báb, celé to jej závidenie, že niečo vyhrávala, pocit, že ju ľudia milujú von a ju nie, pritom bola v jej očiach Janelle villain, s Maggie to bolo iné, aj keď sa nemala v láske s Janelle, myslím, že ju viac rešpektovala a držala hubu a krok, preto si myslím, že Janelle ukázala vo finále srdce, lebo podľa tých vyjadrení čo mala Janelle pri rozhovore poroty ju Ivette podrazila (pri dohode), keď nedodržala slovo. Mama Ivette aj jej priateľka na kameru povedia, že fandia Janelle (jej priateľka na 100%, u mamy som si nie istý, najskôr nie, ako áno) a že nechápu, kde našla Ivette taký silný cit pre niekoho ako Eric. Myslím, že obe si boli vedomé, žeby proti Janelle vo finále prehrali, len Ivette žila v tom, že ju môže poraziť (podľa jej vyjadrení si verila aj na Howieho), potom znie veľmi komicky, keď April povie pri rozhovore poroty, že mali dohodu, že ak niekto z tých 5. zoberie niekoho zo skupiny Rachel, Howie, James & Janelle do finále, dajú hlas tomu druhému. Aj to svedčí o tom, že tá aliancia bola spolok idiotov a komikov, báli sa hrať hru tak sa spojili, "vodu kázali, víno pili", všetky tie podrazy a klamstvá vo viere a aktu pomsty, proti "bad guys", pritom ak by to robili ale bez tých zbytočných vecí, tých rečí, tých gest, toho stavania sa do role obetí, chápal by som to, veru že hej, bola to hra čísel, ale nezabudnem na tie reči Ivette plačúcej a April / Maggie pri nej sediacej, kedy kopali do divákov aj do Janelle. To je proste niečo, čo sa nerobí. Janelle získala PB&J pass, a bola zlá, no nikto nepozerá nato, že aj keď mala túto "imunitu", tak sa v FC išla roztrhať pri jedení sladkostí/koláčov, že vyhrala TV, pritom mohla pokojne získať 3000 dolárov (ako April), alebo že získala 2 ceny popularity (telefonát & návštevu 2 a pol chlapa), to je tým, ako sa správala, ja som dokonca ani nemal pocit, že je ten edit robený pre Janelle a proti tým babám, lebo Janelle tam mala niektoré výstupy fakt drsné. Ďalej všetko čo som spomínal v diskusii okolo Michaela pri dieloch, spravili z neho sexuálneho predátora, Ivette ho ponižovala tým, že imitovala jeho chôdzu a robila si srandu z jeho zubov, rovnako ale nikto z nich neriešil, že Beau opitý (aj triezvy) obťažoval Kaysara (ktorého Ivette obvinila, že si nectí ženy), ak bozkával ženy Howie, tak to nebol sexuálny harašment, ak to robil Michael je sexuálny deviant. Celé toto spravilo z tejto série OSOBNÚ SÉRIU.

Ja túto sériu zbožňujem a myslím si, že je cast veľmi kvalitný, ale všetko má svoje hranice, a bol by som veľmi zvedavý, aké boli za tých 10. rokov od jej vysielania reakcie v diskusiách na Maggie, Ivette, April.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)


Zpět na „Big Brother 6 (U.S.) / "Summer of Secrets"“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů