Big Brother 7 - Cast + Info

July 6, 2006 - September 12, 2006
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 7 - Cast + Info

Příspěvekod milan » 17 čer 2015, 22:29

Veľmi zvláštne, že producent(i) sa rozhodl(i) vybrať práve tie osoby, ktoré vybral(i), na jednej strane alianciu C-Town, kde bol 1 víťaz z 2. série (no silná dvojica verných kamarátov aj z reálneho života), ale pri 3. sérii vybrali ľudí, ktorí sa zradili a nerozišli v dobrom, pritom sa tam črtala možnosť vybrať napr. Lisu + Danielle, čo by mohlo byť zaujímavé, alebo Lisu a Marcellasa, kde by som videl skôr reálnu šancu spolupracovať, oproti tomu, keď tam nasadili Danielle a Marcellasa, kde bol istý konflikt (v ich vzťahu).

Tiež som názoru, i keď som S1 nevidel, že to miesto pre Georga je podobné ako v Survivor pri Shii Ann, proste chceli mať obsadené všetky série, no ten formát, akým séria išla, je úplne odlišný, od základov, ktoré vzišli pri S2 a postupne sa vyvíjali (myslím PoV). Chápem zámer produkcie zaplniť miesto v caste niekym ako Alison, keď podľa 0. dielu (ešte som jej sériu nevidel) je to podobný vzťah (jej a Eriky) ako vyššie uvedený zo S3, tu to ozaj chápem vzhľadom nato, že Erika bola zvolená divákmi. 4 miesta obsadené hlasovaním od divákov pre hráčov zo 6. série mohli spôsobiť, že tam chceli dať istú opozíciu, no mohli pokojne vybrať tú Ivette na úkor inej ženy, aby tam bolo dusno, i keď je možné, že počítali s tým, že James bude "divoká karta" vzhľadom na svoje účinkovanie v S6. Prípadne to vyvážiť +1 miestom zo S5, čo by vyrovnalo počty s hráčmi, ktorí hrali v S6.

Z tohto hľadiska som veľmi rozčarovaný tým, čo vybrali, napr. "gay" miesto v caste prisúdili Marcellasovi, ktorý zaplnil aj "rasové" miesto, no to isté nastalo už pri Danielle, takže mohli tam dať niekoho ako Bunky, ktorý by miesto pre "gaya" zaplnil namiesto Marcellasa.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Zpět na „Big Brother 7 (U.S.) / "All-Stars"“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů