Big Brother 7 - EP07 - EP09

July 6, 2006 - September 12, 2006
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 7 - EP07 - EP09

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 15:43

Episodes 7 - 9
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 7 - EP07 - EP09

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:12

James ako HOH mal možnosť nominovať Chilltown ktorí je nebezpečný namiesto toho zacielili na Georga ktorý sa to snaží hrať na kamarátstvo a humor. Willova nominácia bola pochopiteľná.
George dal Veto, prišiel o vlasy a musí jesť Slop, chudák.
Will to hrá pekne tvrdo na psychhiku, ten jeho príhovor bol dosť drsný. Nakoniec George zahral Veto za seba ado nominácie putoval Jase ktorý hral na dve strany a nevedel sa rozhodnúť ku komu sa pridá. Nepomohlo mu ani to že sa snažil nazbierať hlasy proti Willovi.
Marcellas je nadržaný na Kaysara, to čo tam predvádza je neskutočné.
Jase vyletel ako fyzická hrozba ale oveľa viac by som sa obával dvojky Will a Mike. Síce to niesu fyzické hrozby ale dosť strategické a k tomu botoxový Will už raz vyhral. Som zvedavý či Janelle nominuje oboch alebo znova urobia chybu a dajú im šancu dostať sa ďalej.
Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 7 - EP07 - EP09

Příspěvekod milan » 17 čer 2015, 20:52

EP7:
Nepochopil som Howieho, robí niečo pre seba a podľa jeho slov pre Janelle, tým, že hlasuje za vyhodenie Nakomis, na druhej strane, som nezaregistroval, žeby jej svoj zámer oznámil (keďže ona hlasovala inak).
FC ma veľmi bavila, hlavne posledné kolo Jase & George sa pekne vytrápili. Nominácie z pohľadu Jamesa také zvláštne, na jednej strane zamieril na Willa, no nominuje niekoho ako George proti nemu. Ak by nominoval oboch členov C-Town má 100% istotu, že jeden z nich vypadne. Vtipný moment: Will a samo-opaľovací krém/sprej? :D
EP8:
James je veľmi zvláštny hráč, on fakt namieril na Georga, keď mal výbornú možnosť sa zamerať na C-Town, všetci o tom vravia, všetci o tom vedia, že je tam "6"-tka vs. C-Town, rozprávajú o tom otvorene, a aj tak namieri na Georga?
Marcellas sa zahľadel do Kaysara :lol: celkom vtipne pôsobilo aj "8 mile" predstavenie rap-ujúcich bielych súťažiach v dome.
PoV bolo drsné, celkom som sa divil Kaysarovi, že išiel do posledného kola, keďže vyslovene VETO nepotreboval, dokonca už to, že sa vzdal budúcich účinkovaní o VETO pôsobilo divne. V tejto situácii, to ozaj vyzeralo, že majú bobky z Georga a boja sa že vyhrá VETO, ktoré aj vyhral. Škoda, že Kaysar zahral na kartu integrity, solidarity a oznámil Jase-ovi, že bude nominovaný, no tá reč Willa bola perfektná, mňa dostala už tá výmena názorov Marcellasa & Jasea, kde znova padlo, že je tam stret 6ky vs. CT, Jase ale spravil viacero chýb (to hranie na 2 strany, veľmi okaté), a jeho nominácia je teda opodstatnená.
EP9:
Som na 51% :mrgreen: presvedčený, že by Jase ostal, AK... opakujem AK by sa hneď nepochválil dohodou pred C-Town, ale hlavne pred Danielle o tom, že ak bude on HoH, že nominuje "Under the Radar" hráčov, lebo práve takým je aj Danielle.
Už podľa DR Danielle, kedy ozrejmovala to, ako bude hlasovať, bolo jasné, že Jasea nepodrží, ako mu sľúbila. To bol myslím zlomový bod, kedy sa lámal chlieb, kto pôjde domov, lebo si myslím, že sme nevideli nejakú situáciu, napr. to, že sa 6tka dozvedela o tomto "chválení sa" dohodou.
Čo sa týka HoH, 4x po sebe 6tka ovládla dom, Janelle 2x v úlohe HoH, páčilo sa mi, že Marcellas po tej jeho hre v S3 nabral viac skúsenosti a poučil sa a volil hlavou a nie srdcom (narážam nato, že vylúčil Kaysara, ktorý sa mu páči), a tým pádom vybral niekoho s kým si je v dome blízky, následne ho Janelle porazila v kvíze.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)


Zpět na „Big Brother 7 (U.S.) / "All-Stars"“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti