Big Brother 7 - EP13 - EP15

July 6, 2006 - September 12, 2006
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 7 - EP13 - EP15

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 15:45

Episodes 13 - 15
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 7 - EP13 - EP15

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:12

Danielle vyhrala HOH a ľudia mimo aliancie sa zamierili na BB 6. Dosť sa Janelle vypomstilo, že išla proti Diane, teraz bolo viac než isté že vypadne niekto z BB 6. V nominácií James a Janelle.
Janelle dala Veto, neskutočne valcuje túto sériu. Zahrala ho za seba a Danielle nominovala namiesto nej Kaysara. Takže vypadne niekto z mojich favoritov.
Nakoniec si to odniesol Kaysar, znova vypadol pred porotou. Neviem čo si mám myslieť o jeho hre, nebola taká ako v BB 6 dosť bol v úzadí.
Duchovia v dome pobavili, ovca v dome tiež.
Novou HOH je Erika a vraždenie BB 6 môže pokračovať.
Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 7 - EP13 - EP15

Příspěvekod milan » 18 čer 2015, 15:15

EP13:
Prekvapivo vyhrala HoH Danielle, čo sa týkalo tej "dohody" o tom, že Slop pass všetci dajú (bez výnimky nakoniec) Georgeovi, bolo to pochopiteľné, skôr mi prišlo zvláštne, že produkcia ukáže túto dohodu, ale potom dajú záber, ako keby sa Marcellas obetoval pre Georga a doniesol mu to, keďže bolo jasné, že to spraví.
Zvláštne, že všetci chcú von C-Town, ale všetci s nimi spolupracujú, James chce von C-Town, spojí sa s nimi, lebo jeho aliancia ich nedala preč (vrátane neho), Danielle nechápe a pýta sa na konci dielu Kaysara, nech jej vysvetlí logiku toho - prečo a koho nominovali, a prečo nie C-Town, no sama ich nenominuje. Ani tak nejde o to, žeby C-Town riadil(i) dom, ako o to, že je tu väčšia skupina nezaradených proti 6tke, a C-Town je niekde uprostred. Osobne si myslím, že 2 ľuďom (napr. C-Town, či v minulej sérii Janelle + Howiemu) sa lepšie pracuje vo väčšej skupine, lebo rozmýšľajú o viacerých scenároch, ako keď je veľká aliancia, ktorá nieje súdržná. Celkom ma zaráža, že od začiatku série, je už James tretí (po Alison, Diane), kto nazve Janelle "fat" dokonca on použil Fat piece of shit, mne Janelle nepríde tlstá, dokonca tam viac krát ukázali jej zábery v plavkách (napr. v min. dieloch, keď boli zábery, ako Will hovorí, že po ňom Janelle ide / berie na neho). Janelle má podľa google výšku 1,75 m, čo je na ženu dosť, niekde som našiel (to už neviem, či je skutočný údaj) jej váhu: 120 lbs (54.4310844 kg => cca. 55.5 kg), to je myslím primeraná váha na 1,75 m, zhodou okolností má Janelle atletickú postavu, ak pravidelne drepuje tak má zadok väčší (ale je rozdiel, či ide o tuk alebo svaly), takže mi príde max. smiešne sa baviť na jej adresu o tom, že je tlstá, čo keby povedal 1 človek, by som bral, ale pri 3, ktorých dali na obraz, je to dosť divné.
Posledné zábery a na obraze Marcellas, neskutočne sa zmenil podľa mňa k horšiemu, neviem či mu v S3 robili celkom znesiteľný edit, alebo sa jeho povaha začala viac ukazovať, no je zvláštne, že je neskutočne náladový. Na začiatku ohovára Danielle pri Janelle, a chce ju z domu, potom obráti a ohovára Janelle pri Danielle, ak je to jeho taktika, beriem... no skôr mi príde veľmi nevyrovnaný, správa sa horšie ako "diva" či "drama queen".
EP14:
Ten diel by sa pokojne mohol volať: "OOPS! TOO BAD, SO SAD!"
Danielle všetko vychádzalo (spolu s Jamesom), Janelle súcitila s Jamesom, že ho nominovala kamoška, no mala jemné podozrenie, narážam na rozhovor s Kaysarom, ale myslím, že istá si nebola, trošku ju v tomto utvrdilo až súťaženie o VETO, keď jej prišlo zvláštne, že niekto "kto je v nominácii a hrozí mu vylúčenie" si vyberie pohostenie + telefonát s milovaným.
Danielle vychádzala aj tá nominácia (+ voľba do PoV), obaja členovia C-Town, James, ona, čiže celá The Legion of Doom, k tomu Marcellas, ktorý sa obrátil proti Janelle, a tá si ho vybrala, lebo nemala koho, keďže by asi bolo pre Kaysara aj Howieho ťažké v prípade výhry si vybrať, za koho zahrajú VETO. Udivuje ma, že James stále spochybňuje inteligenciu Janelle, rovnako chce z domu C-Town, no spojí sa s nimi, a sám je za idiota, ktorý im žerie všetko, čo povedia, hlavne to, ako hodili Marcellasa pod autobus, s tým, že zobral tie ceny. Ja sa celkom divím aj Danielle, že nevyhrala VETO, myslím, že tam bol zlom v tej otázke o vzdaní sa hrania o VETO v budúcnosti. No i tak, spoliehala sa na iných a nakoniec 1 hráčka porazila 5. Nominácia Kaysara, pred nomináciou Marcellasa len znova potvrdila, že Danielle hrá za seba, no v tomto som ju vyslovene nechápal, nieje isté, že jej niekto bude kryť chrbát v budúcnosti a ísť proti tomu, čo chcú jej spojenci, mi príde veľmi zvláštne, a podľa mňa je Danielle celkovo veľmi preceňovaná hráčka čo do stratégie. Pre ňu rozhodne výborný krok, ale nesmie zabúdať, že Janelle po nej pôjde, už len pre tú nomináciu + preobsadenie Kaysarom.
EP15:
Kaysar schytal guľky, celkom prekvapivo proti nemu hlasovala aj Erika & George, viac ma zaujalo ale to, že Julie mu odtajnila (+ pridala aj hanlivé slová Jamesa na adresu Janelle, túto sériu je Julie pekne tvrdá), ako ich James zradil, jeho slová v GBM som nechápal, urobil z tej aliancie idiotov a zo seba jediného, ktorý rozumne hrá hru. Seansa celkom vtipná, prekvapivo HoH dala Erika, som zvedavý na nominácie, je to veľká neznáma pre mňa.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)


Zpět na „Big Brother 7 (U.S.) / "All-Stars"“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti