Big Brother 7 - EP16 - EP18

July 6, 2006 - September 12, 2006
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 7 - EP16 - EP18

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 15:46

Episodes 16 - 18
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 7 - EP16 - EP18

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:13

Tak nakoniec HOH opäť Janelle, je proste stroj na súťaže. Varenie zo Slopu bolo fakt prekvapením čo všetko dokázali navariť a ako to dokázali dať na tanier.
Danielle a Erika v nominácií potešili, dosť ma ale nasral fakt že James to opäť rozohráva na všetky strany, cíti sa byť bezpečný lebo Janelle je HOH a má sňou alianciu ale dosť jej podkopáva nohy.
Chilltown a James sa dohodli, že Veto prenechajú Danielle aby mohol ísť do nominácie Marcellas ktorý má ale dobré vzťahy s Janelle tak na nej dosť zapracovali až ho nakoniec nominovala.
Dosť ma prekvapilo že Marcellas vypadol jednohlasne, čakal som že aspoň George bude hlasovať pre Eriku keď mu Marcellas venoval ten týždeň bez Slopu.
Novým HOH George a hneď nato nominácia Jamesa a znova Eriky. Dúfam že vypadne James lebo je to rovnaká krysa ako v BB 6.
Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 7 - EP16 - EP18

Příspěvekod milan » 18 čer 2015, 18:32

EP16:
Som rád, že produkcia si uznala chybu a opakovala sa súťaž o HoH, minimálne James & Howie boli pri nej poškodení, takže Erika určite nemohla byť sklamaná alebo urazená, že sa to stalo. Novú súťaž vyhrala pred Boogiem Janelle.
To bol ako pľuvanec do tváre hlavne pre Danielle. Celkom zaujímavá nominácia, z pohľadu Janelle sa dá chápať, jej nominačná reč bola veľmi dobrá, rukavica hodená, je to medzi Janelle & Danielle pekné ostré. Danielle má výhodu, že aj keď je v nominácii, tak najbližšiu PoV nebude hrať Janelle (kvôli tej minulej). Takže má o 1 súpera v súťaži menej, ktorý by ju mohol poraziť.
EP17:
Marcellas sa od S3 poučil, a jeho hra sa dosť podobá, tej, čo hrala Danielle, nevadilo by mi, že klame, ale príde mi pokrytecké v DR nadávať na Janelle, ako ju chce z domu a podobne, a prísť do jej HoH spálne a hrať na to na kartu "sľúbili sme si finálovú 2".
PoV celkom zvláštne, James je zlý herec a myslím, že to zahodenie v prospech Danielle a celkový jeho výstup musel byť ďalšou indíciou pre Janelle & Howieho, že nehrá tak, ako sa prezentuje. C-Town spravilo skvelú prácu s tým, že do nominácie namiesto Boogieho išiel Marcellas. Trošku ale nechápem Danielle, za tie jej veľkohubé vyjadrenia v DR, keď môže byť rada, že vôbec to VETO získala, napr. to minulé si Janelle musela vybojovať, bola v menšine (5:1), tu mala Danielle v podstate celú svoju alianciu v hre, ktorá jej to VETO doslova darovala. Netvrdím, že je zlá hráčka, ale hrá veľmi podobná hru ako v S3, len s tým, že menej to hrá "na kartu" matky... toho že má deti, a podobne. Ale je to ten štýl hry, ktorý mnoho hráčov neuznáva, ako aj spomenula Janelle, jej vadí na nezaradených, že si nevedia vybrať strany a len preplávajú hrou v bitke 2 aliancií, to v podstate robí aj Danielle, ktorá sa spojila s C-Town až po intervencii Jamesa, ktorý robí nesmierne hlúpe kroky, a to minulú sezónu ešte dostal "kapky" od vlastnej priateľky, že sa mal držať aliancie a nerobiť tie nezmyselné kroky, ktoré robí aj v tejto sérii.
EP18:
Mne prišlo veľmi vtipné, ako Marcellas na jednej strane vraví "že Janelle je klamárka", pritom sám nemá problém priznať, že keď bola Danielle HoH, tak hral viac pri nej (/na jej strane), čo značí, že hral na 2. strany, takže tiež nemohol hrať čestne, ako sa prezentuje, veľmi teatrálne od neho, celé jeho účinkovanie v dome, v tejto sérii, v S3 som ho mal celkom rád, ale tu sa ukázala temná stránka Marcellasa, a hlavne tá jeho nevyspytateľnosť a emocionálne výbuchy, zmeny nálad.
George hrá veľmi zvláštne, najprv keď dal slovo Kaysarovi a nepodržal ho pri hlasovaní, následne v tomto diely, kde sa mohol revanšovať za slop pass, veľmi divné, samozrejme, že sa snaží letieť po radarom, čo iné mu ostáva, ale tieto drobnosti dosť špinia jeho auru "dobráka". Som prekvapený, že vôbec dal HoH, a jeho nominácie sú jasným dôkazom, že sa nechce zaradiť, alebo si poštvať proti sebe silnejších hráčov, tým, že by vytýčil hranicu. Coup d'Etat v rukách Boogieho môže ale celé tieto nominácie, alebo ešte tie nasledujúce pekne zmeniť.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)


Zpět na „Big Brother 7 (U.S.) / "All-Stars"“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti