Big Brother 7 - EP19 - EP21

July 6, 2006 - September 12, 2006
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 7 - EP19 - EP21

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 15:46

Episodes 19 - 21
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 7 - EP19 - EP21

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:13

Tak James vyhral Veto čo si neželal asi nikto v dome a namiesto neho do nominácie putoval Howie. George sa zachoval dosť blbo, jeho hra je veľmi zvlášna urobí to čo mu kto povie, vidno že nevie ako má hru hrať.
Howie nakoniec vypadol ako fyzická hrozba, čo je dosť čudné lebo nevyhral nič. Howieho odchody z domu sú vždy plné emócií. Novým HOH sa stal Mike a hneď sa začalo rozoberať že Janelle musí vypadnúť, Janelle ale má dobré vzťahy s Chilltownom a sľúbili jej že nevypadne. Janelle nakoniec skončila v nominácií s Jamesom.
Pri výzve o Veto ma dosť naštval James, ktorý sa vyhováral že mu Janelle ukradla tú babíkou ale oni sa obaja bili o H a keď Janelle zaostrila M a rozbehla sa po ňu James ju tam skoro rozpučil. Janelle nakoniec vyhrala Veto a do nominácie putoval George.
James nakoniec vypadol, konečne, nechápem jeho účať v AS, bol rovnaká krysa ako v S6, radšej by som namiesto neho videl Rachel.
HOH vyhrala Erika takže Janelle ako ľahký cieľ bude určite znova v nominácií.
Hrozne ma pobavili zábery s Jury domu ako Marcellas nechcel za žiadnu cenu aby prišiel Howie a na druhý deň Howie prišiel a Marcellas s tou poznámkou Môj raj sa práve skončil ma neskutočne zabil.
Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 7 - EP19 - EP21

Příspěvekod milan » 18 čer 2015, 21:09

EP19:
George bol stredobodom pozornosti celého domu, keďže po nominácii sa počítalo s prípadným preobsadením. Všetci chceli Janelle, ale myslím, že tým tlačením, respektíve až zastrašovaním nerobili dobrotu. Mal som pocit, že George je jeden z tých, čo v živote (možno v škole) prešiel istou šikanou, alebo takým zastrašovaním "populárnych" deciek a chcel sa prvý krát postaviť na odpor. Keď James dal VETO, znova to pokračovalo, George ale hodil pod autobus všetkých (vrátane Jamesa), ktorí chceli v kresle Janelle. Tu som ale nepochopil hlavne Howieho, keď bol pri Janelle, v tej HoH spálni, neviem ako mu mohlo napadnúť veriť Jamesovi (a C-Townu), že ho podržia v dome. Všetci (to znamená aj tieto mená) chceli v nominácii Janelle, i keď bolo z čoho vyberať, to muselo znamenať, že všetci chceli nielen ju ale tým pádom aj jeho z domu. O to viac by mu to malo zapáliť, po vypočutí rozhovoru, ktorý viedol C-Town & James. George, ale tým, že dal do kresla Howieho, v podstate ustúpil, a zvolil menšie zlo, aby si nepohneval ani Danielle s Erikou, ale ani C-Town, ale ani Janelle ("veľmi"). Dosť nešťastný koniec pre Howieho, škoda, že nevedel zobrať ako chlap prvotriedny podraz (hlavne po tom všetkom, čo som spomenul vyššie). Tento rok ani nehral v podstate hru, a zviezol sa na rovnakej vlne ako minulý rok (t.j. aliancii s Janelle), jeho vtipy už neboli ani zábavné, obsesiu okolo žien a kozičiek vymenil za trošku "homosexuálnu" k Willovi, Star Wars & Jedi-ovské hlášky prevzal taktiež z minulého roka. V súťažiach bol veľmi márny, oproti minulej sérii, kde aspoň niečo vyhral. Boogie ako nový HoH, to neveští nič dobré, je ale možné, že tým pádom sa "nový twist" ani nepoužije, keďže sám, asi svoje nominácie meniť nebude.
EP20:
Tento diel by sa mohol nazvať "form is temporary class permanent" aka "cry baby" James :bye: Skvelý plán C-Townu, na druhej strane tej Janelle v PoV vôbec nepomohli (ako takej Danielle, pri jej nominácii), musela si to doslova vybojovať sama, James je vraj "VETO KING"?! Chlapec dostal na prdel od baby v celoštátnej TV a ešte sa cíti urazený... Karma je suka :mrgreen: a Karma ma blond vlasy ;)
EP21:
Mám rád zábery z Jury House, nemôžem ale súhlasiť s tým, čo hovoril Howie, veľmi osobné veci, urážky, aj keď Marcellas v tejto sérii bol na päsť, dávam mu za pravdu, v tom, čo povedal na kameru o Howiem.
James je podľa mňa regulárny Floater série, aj keď bol v alianciách, tie jeho obhajoby pri Julie boli veľmi smiešne, vzhľadom nato, čo všetko vykonal a že hral v podstate rovnakú hru ako minulú sériu. Julie ho ešte trošku podusila s tými vyjadreniami na adresu Janelle (fakt si nespomínam, za série čo som videl, žeby vyslovene toľko ľudí malo toľko nenávistných rečí a osobných invektív voči niekomu a Julie to vyťahovala takto pri rozhovore), najhoršie na tom je, že celá tá skupina sa po minulej sérii celkom spriatelila, čo James nevyvrátil, takže si mohol tieto slová odpustiť, úplne stratil kredit, túto sériu sa držal čo sa týka súťaži trošku pozadu, lebo mal povesť VETO KINGA, ale HoH získal len raz, a využil ho na vl. benefit, rovnako zahodil VETO pre Danielle, aby následne dostal na prdel od Janelle v PoV, kde sa lámal chlieb. Zaslúžený odchod, lebo ak "nehrať na plný plyn v súťažiach", je podľa neho zmena, tak sa mýli, hral rovnakú hru v nerozhodnosti, za ktorý tím kope, ako v S6, a to ho stálo kredit v očiach spoluhráčov.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)


Zpět na „Big Brother 7 (U.S.) / "All-Stars"“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů