Big Brother 7 - EP22 - EP24

July 6, 2006 - September 12, 2006
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 7 - EP22 - EP24

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 15:47

Episodes 22 - 24
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 7 - EP22 - EP24

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:13

Erika do nominácie dala znova Georga a k nemu Janelle.
Vianoce v auguste ktoré vyhrali v súťaži boli super, Neil je veľmi pohodový chlap, to ako tam Will celý natešení s toho že ho objal + Will dostal trampolínu, pripadá mi niekedy ako prerastené dieťa.
Skoky Georga do vody chcel by som niekedy vidiet súťaž v skokoch do vody s obsadením George, Chet a Dan z Nicaragui
Janelle dala už svoje 4 Veto, píšem to pri každom dieli ale je naozaj neskutočná, ešte ani raz nesedela v kresle pri vyraďovaní.
Namiesto nej tam Erika srdcervúco posadila Danielle, ktorá si myslela že je v bezpečí a nakoniec jednohlasne vyletela ale zobrala to celkom v pohode.
Ďalšie HOH dala Janelle a áno je neskutočná
George opäť už 3x po sebe v nominácií spolu s Erikou ktorá ale dala Veto.
Janelle namiesto Eriky nominovala Mika a bolo jasné že George skončil.
Nakoniec vypadol jednohlasne a zostala posledná 4 - Chilltown + Erika a Janelle. Fandím Janelle, Chilltown hrá dobrú hru ale nedá sa im fandiť. Erika je mimo.
Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 7 - EP22 - EP24

Příspěvekod milan » 18 čer 2015, 23:22

EP22:
Keby som mal diel v krátkosti zhrnúť, tak C-Town hlavne žehlil(i) hlasovanie proti Jamesovi, z pozície Willa, mňa hlavne dostalo, že Danielle riešila skôr, prečo za jeho záchranu nehlasovala Janelle. Mali sme pekne ukázanú showmance Boogieho & Eriky a rovnako aj Willa & Janelle, hlavne táto posledná dvojica mala skvelé spovede v DR. Will a jeho chvíľka s kamerou (teda s Amerikou) bola najvtipnejšou chvíľkou, za posledné epizódy, akú predviedol. Nominácia Janelle od Eriky asi očakávaná, celkom ma prekvapilo, že nedala do nominácie Willa, respektíve Danielle.
EP23:
Neil Patrick Harris je badass, Janelle po Ch. Sheenovi v minulej sérii spoznala (aj vďaka Willovi) ďalšieho zamestnanca CBS :mrgreen: NPH a jeho ochutnávka slopu :D ... to bol max. úlet :mrgreen: Neviem, či už v tej dobe vyšiel NPH s pravdou von, že je gay, ale mňa pobavilo, keď si Janelle rozbalila darček a tam prádlo, a ten výraz NPH, že "nieje to moja parketa", to ma rozosmialo.
Janelle v súboji o VETO znovu nakopala zadky, znovu ukázala, že nepotrebuje, aby za ňu niekto zahodil súťaž (viď Danielle), ale že sa vie o seba postarať sama (ten čas Georga bol pre zmenu epický!).
K Danielle, ja viem, že je to drsný podraz na ňu, ale neodpustím si jej vlastné slová "je to biznis", celú S3 to opakovala, hrala takto aj v tejto sérii, "je to len biznis, nič osobné", no vidno, že vodu káže, víno pije, a sama taký podraz nevie ustáť, to ako stále pri dverách do HoH spálne a zvonila ako zmyslov zbavená, mi prišlo ozaj choré, neviem ako po tomto vnímala Eriku, ale keď sa vrátim pár týždňov dozadu a jej cieľ bola Janelle, tak táto vyšla z toho súboja ako víťaz, nielenže Danielle raz pomohla jej LOD, aby vyhrala VETO, ale Janelle 3x vyhrala VETO aby zachránila samú seba, bez toho, aby jej niekto pomáhal. Myslím, že ak by to bol box, na body by s prehľadom vyhrala. Inak C-Town rozohral(i) diabolskú hru, no myslím, že v tomto prípade je ten tlak na Eriku od oboch, či Mikea tak aj od Willa väčší, ako na Janelle, do ktorej tlačí kaleráby hlavne Will. Osobne som názoru, že vzhľadom na ich povesť a toho, že všetkých podrazili, by chcela aj Janelle, aj Erika aspoň 1 z nich do finále (čo Erika vôbec netají, tým, že chce po Boogiem, aby tesne pred finále podrezal Willa).
EP24:
Mne sa zdalo, že ta rozlúčka Danielle s hráčmi, o tom, ako bude hlasovať pre najlepšieho hráča bola hraná z jej strany, a hlavne sa spamätala, až po tom, čo jej Julie pripomenula jej vlastné slová zo S3 "je to len biznis".
Janelle dala HoH, Erika zasa VETO, osobne si myslím, že bola veľká šanca, žeby C-Town poslal(i) domov aj Eriku, ale práve tým, že dala VETO si zachránila zadok. Na druhej strane, Janelle jej deklarovala, že po nej nepôjde, a dala ju do nominácie, takže jej muselo dôjsť, že niečo nieje v poriadku. George vyletel, z herného hľadiska žiadna škoda, bol to skôr vtipný prvok tejto série, taká pripomienka S1, ale dostal sa tak ďaleko, len preto, že nebol súper, nie preto, žeby bol dobrý.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)


Zpět na „Big Brother 7 (U.S.) / "All-Stars"“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti