Big Brother 7 - EP25 - EP26

July 6, 2006 - September 12, 2006
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 7 - EP25 - EP26

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 15:49

Episodes 25 - 26
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 7 - EP25 - EP26

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:14

Hurikán Howie sa prjavil v plnej sile, ten chlap proste nevie prehrávať.
Mike ako HOH nominoval baby, dosť to zabil Will s tým prístupom mám v piči som zachránení. Došlo mu to až keď Janelle vyhrala svoje 5 Veto a áno zase to napíšem je neskutočná. Po Vete vyšli najavo fakty o Chilltowne ako obe klamali tak si Erika a Janelle sľúbili že sa vezmú do finále.
Janelle zahrala Veto za seba a Will išiel na jej miesto kde ho následne Janelle vyhodila.
Prvú časť HOH dostala v podstate zadarmo Erika, Mike ma dosť sklamal tým prístupom keď zoskočil po nejakých 2 minútach keď ako Richard Hatch tak mal skočiť po nejakej tej hodine.
Ak by Janelle nediskvalifikovali mslím že by vyhrala ona.
Som zvedavý ak vyhrá Erika aj poslednú časť HOH či dodrží sľub a vezme Janelle do finále.
Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 7 - EP25 - EP26

Příspěvekod milan » 19 čer 2015, 13:49

EP25:
HoH získal, tesne pre Willom, Mike Boogie, partička sa celkom dobre bavila, celý dom bol ich, obaja chalani presne využívajú tie malinké slabiny oboch dievčat, ako tam bolo poznamenané, Erike tikajú biologické hodiny, má už istý vek, a osobne si myslím, že ak by Kaysar nebol moslim reprezentujúci tuto vieru v RS so všetkým čo k tomu patrí (t.j. nepitie alkoholu, jedenie istých jedál, žiaden kontakt zo ženami na verejnosti), tak by Erika asi vyštartovala po ňom, ale z toho celého castu tam vyslovene nebol nikto na showmance. Rovnako Janelle, u nej mám pocit, že potrebuje takého muža - ochrancu, a keďže už druhý krát po sebe prežila všetkých členov svojej aliancie tak má toto nutkanie... prejavovať sympatie k Willovi. No tá Willová poznámka pred ňou, že je "psycho", ju pekne nahlodala, počas DR spovedí mala v tejto epizóde (alebo aspoň väčšinu) Janelle pekne "pod čapicou".
Nominácie asi neboli prekvapením, všetko i tak stojí a padá na PoV, ktoré je podľa mňa dôležitejšie do ďalšieho priebehu ako HoH - hlavne výber ďalšieho hráča do F3. Inak s tou poznámkou Boogieho k Erike, čo dal na kameru, že pôsobí staršie, keď fajčí a hnusí sa mu, dodal by som, že pôsobí veľmi strhane (do tváre), keď je v plavkách, nieje to vôbec pekný pohľad, trčia jej kosti, tie veľké silikóny pôsobia divne (napr. Janelle ich má primerane k postave).
EP26:
Kto získal VETO? Janelle - VETO QUEEN, Erika na ňu začala tlačiť a myslím, že ten nočný pokec, kedy vlastne zistili, že to na nich hrali obaja znamenal veľký obrat (nebol som si istý, či tá prísaha na mamu a život niečo zmení, zo strany Eriky), ale ten pokec bol podľa mňa veľmi zlomový. Cenný skalp menom Will Kirby putuje na pažbu Janelle.
1. časť HoH súťaže, Boogie ako Richard Hatch, jeho odstúpenie nepriamo odstrelilo aj Janelle, ktorá šokovaná sa pustila jednou rukou kľúča, takže súťaž skončila do pár minút pre Eriku.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)


Zpět na „Big Brother 7 (U.S.) / "All-Stars"“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti