Big Brother 8 - EP31 - EP33 - Finale

July 5, 2007 - September 18, 2007
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 8 - EP31 - EP33 - Finale

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 16:03

Episodes 31 - 33
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 8 - EP31 - EP33 - Finale

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:17

Prvá časť HOH bla fakt drsná, keď som videl ako tam Daniele trase a až plakala aká je jej zima. Vážne obdiv že tam dokázali byť 7 h. Prvú časť dal Zach a Dick s Daniele išli proti sebe v druhej časti.
Popravde som nečakal že tú súťaž vyhrá Dick ale totálne tam Daniele predbehol o polovicu. Nakoniec v tretej časti to dal Dick a Donatovci mali otvorenú cestu do finále.
Porota bola na vážkach mali to 50 na 50 ale Dick si nedával servítku pred ústa, hovoril pravdu, bol úprimný. Daniele mala klasickú obhajobu kde to uhrala všetko na hru a city.
Dosť zavážil aj Eric ktorý tam dosť Dicka pretláčal na želanie Ameriky.
Dick to nakoniec vyhral 5 ku 2. Čakal som tesnejší výsledok. Prekvapil ma hlasom Dustin a aj Jessica. Čakal som od nich hlas pre Daniele.

Táto séria rozhodne patrila Donatovcom. Točo dokázali od začiatku oni dvaja sa nepodarí len tak hoci komu. Celý dom bol proti nim, Dick hral brutálne osobnú hru a mal konflikty skoro s každým. Daniele zase válala súťaže. Séria trochu slabšia ako dve predchádzajúce, nemalo to žiaden väčší spád. Zlomový bod bol pri vylúčení Dustina, odvtedy mala séria už predvídateľný priebeh. Podrazy na Dustina, Erica a Jessicu boli skvelé. Našlo pár ľudí ktorím sa dalo fandiť ale ani jeden z nich nemal na Dicka a Daniele.
Obrázek

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: Big Brother 8 - EP31 - EP33 - Finale

Příspěvekod brninho » 15 zář 2014, 23:23

Hodně rozporuplná série, naštěstí díky finálové dvojici a vítězovi spíš převažují klady nad zápory.
Ze soutěžících se opravdu dalo fandit jen Donato family, kteří od prvotních rozporů postupně dospěli do stádia, kdy se z nich stal dokonalej tým, nevybavuju si ze všech sérií různých RS jinýho hráče, kterej by mi tak mluvil z duše jako Dick, co řekl to přesně sedlo, rockovej podkres pod jeho výlevama tomu jenom dodával šťávu :D Daniele zase vyhlašuju nejhezčí BB soutěžící, co jsem zatím viděl, soutěže si dávala úplně luxusně...Škoda, že na jejich další sérii se z určitých důvodů asi nikdy neodhodlám podívat, zajímalo by mě, jak se jejich vztah vyvinul po soutěži, jestli Dick nezměknul atd... :D
Co se záporů týče, cast byl mimo ty dva totálně směšnej, "chlapi" byli banda posranejch idiotů, kteří nedokázali Dickovi vůbec čelit, zajímalo by mě, jak by si s Dickem poradil takovej Chill Town.
Mám problém s America's player, v téhle sezoně by asi bez něj nebyli ve finále DaD, ale stejně je to prostě až moc velkej zásah do hry a jednoznačně jsem zastáncem toho "vnějších zásahů co nejméně".
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Big Brother 8 - EP31 - EP33 - Finale

Příspěvekod lacSzlo » 03 čer 2015, 22:01

Epizoda 31 - Zach se nedal bez boje a opravdu jsem mu přál, aby to dal a Donatovy porazil - že jsou právě oni final 2 je pro mě stejná noční můra jako pro porotu. I když mě v posledních epizodách štve snad i o něco víc její tatínek, přál bych vítězství Daniele...

Epizoda 32 - Spíš rekap, nové záběry asi tak 2. Nuda. První půlka jen o Donatových a všech jejich nechutných momentech. Bavila mě jen část věnovaná Jen a Amber…

Epizoda 33 - Na celém finále mě asi nejvíc zaujali babička a bratr Donatovi. Říkal jsem si, že takhle asi vypadal Dick v osmnácti a takhle bude Daniele vypadat v sedmdesáti. Každopádně je tam velká rodinná podoba...
___________________________________________________________________________________________________________
Hodnocení série: Rozjezd dobrý, ale čím dál to pokračovalo, tím větší vliv měl America's Player o tím víc to šlo do kopru. Dick pro mě zatím nejhorší vítěz a s Daniele jsou nejhorší finálová dvojice - nejen že byli oba celou sérii příšerně otravní, ať už se hádali nebo usmiřovali nebo bůhvíco dělali, oni se tam taky díky twistu série dostali dost diskutabilním způsobem...

Hodnocení castu:
14. MIKE - asi docela divný výběr. Mike byl nudný, nezajímavý a odešel ze hry brzo a jen a pouze dík vlastní stupiditě. Nezkazil tak sérii jako jiní, ale zároveň neměl ani 1 moment, kvůli kterému bych mu měl důvod fandit.
13. ERIC - hrozný nejen díky twistu. Otravný skrček, co se vlezle smál, blbě mrkal a ani jeho vtipy mě nebavily...
12. DICK - i když by, dejme tomu, byly jeho praktiky součástí hry, rozhodně mě nebaví sledovat člověka, který věčně někomu nadává do samých [spoiler]píč, blbů a zkurvysynů.[/spoiler] Hádky v BB mám rád, ale přece jen aspoň trochu na úrovni.
11. DANIELE - jako člověk asi v pohodě, ale její příběh byl na pěst, její chování bylo na pěst, její kňourání bylo na pěst...
10. NICK - de fakto o ničem, jeho příběh se točil kolem Daniele a i když byl pryč čtvrtý týden, kecalo se o něm až do finále. Sama produkce ho tam zbytečně sem a tam zatáhla, jako kdyby podporovali Danielino zahejbání. Humus.
9. CAROL - Líbila se mi, ale protože vypadla první a nebyla totální magor, člověk na ní dost zapomene...
8. ZACH - Oblíbil jsem si ho až, když nezbyl nikdo jiný, komu fandit. Svým způsobem zajímavý, ale ne sympatickým způsobem.
7. JESSICA - Taky trvalo dlouho, než jsem jí přišel na chuť. Ze začátku totiž nebyla až tak vidět... Mohla být dobrá, ale nechala si od Erica zprasit celou hru - v ten moment mi jí bylo vyloženě líto...
6. DUSTIN - Byl mi sympatický, ale postupem času byl buď nudný nebo povýšený...
5. KAIL - Fajn. Nesdílím některé její názory, ale docela jsem jí fandil. Způsob jejího odchodu se mi vůbec nelíbil...
4. AMBER - Na chuť jsem jí přišel až po nějaké chvíli. Celkem cvok, její záchvaty breku mi přišly vtipné a hovory k bohu taky...
3. JAMEKA - Tady je to především o sympatiích než o tom, co předvedla, i když Dickovi se dokázala postavit dobře. Velmi dobře fanditelná osoba.
2. JOE - V normálu dost pravděpodobně hrozný kokot, ale bavil mě. Kdyby vydržel dýl, možná by mi začal lézt na nervy... ale takhle ho bylo asi tak akorát a vždycky, když něco vyváděl, bavilo mě se na to dívat.
1. JEN - Naprostá královna. Její způsoby, její řeči, kecy, to jak zvládala Dicka... to, co si musela od tolika lidí vytrpět... z celé řady bezkonkurenčně nejsympatičtější a nejvtipnější člověk. Kéž by tam vydržela dýl, nejlíp kdyby vyhrála, ale i s tím, co bylo, se dokážu spokojit. Jeden z mála lidí, co se ještě nevrátili podruhé, kterému bych dal na místě bez řečí další šanci si zahrát...

Hodnocení série: 4/10
Hodnocení vítěze: 1/10
(?)


Zpět na „Big Brother 8 (U.S.) / "America's Player"“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti