Big Brother 8 - EP01 - EP03

July 5, 2007 - September 18, 2007
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 8 - EP01 - EP03

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 16:00

Episodes 1 - 3
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 8 - EP01 - EP03

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:14

Celkom nudný štart, na začiatok je ten dom vážne super, ale nezávidim im že musia spať na tých malých posteliach.
Twist s troma hráčmi je podobný ako v BB 4, tiež by ma zaujímalo ako na tých ľudí prídu a nájdu také dvojice. Druhý twist s americkým hráčom vyzerá byť celkom sľubný, som zvedavý ako sa k tomu Eric postaví a ako to zasiahne do hry.
Tie dvojice čo tam prišli tak najsympatickejší sú Dick a Daniele. Na Dickovi je vidno že Daniele má rád a urobil by pre ňu všetko ale asi jej to nedával dosť najavo v reálnom živote. Som zvedavý ako ich spolupráca bude pokračovať predsa len nerozprávali sa pár rokov.
Druhý pár sú afektovaný gayoovia ako jedného za sériu zvládnem ale keď sú dvaja a ešte k tomu sa neznášajú je toho na mňa moc.
Tretí pár bývalé kamarátky Jessica a Carol, ani jedna ma nejak neoslovila.
Zo zvyšku castu mi príde rozumný už len Nick inak ma nikto nezaujal.
Kail ako prvá HOH nominovala Carol a Amber....pretože vypadi prvé v HOH súťaži.
Amber mma kus irituje a pripadá mi stále ako keby bola spitá. Ďalšou iritujúcou postavou je Jen, to dievča je vážne tupé, narieka tam kvôli fotke lebo na nej nie je pekná , potom klame o bozku s Nickom, nechce aby sa jej Dick dotýkal pri súťaži a ten jej to dal ale pekne vyžrať.
Veto dala Daniele, mala dobrú stratégiu ako skovať kartu, lebo nikto sa do chladničky ani nepozrel. Dosť pobavila Jameka keď jej vysipali veci tak ona namiesto hľadania hádzala veci naspäť do tašky a mala v piči.
Daniele Veto nezahrala aby sa nestala terčom.

Fandím: Dick, Daniele, možno Nick a Eric
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Big Brother 8 - EP01 - EP03

Příspěvekod lacSzlo » 01 kvě 2015, 12:03

Epizoda 1 - Twist s rivaly se mi docela líbí, všechny páry mají něco do sebe. Nejvíc zaujali Joe a Dustin, myslím, že s nimi nuda nebude, ale jinak to jsou asi pěkný paka. :D Twist s America's Player mi nesedí už od začátku, čekal jsem, že třeba Amerika bude mít možnost si svého hráče zvolit, taky by mě zajímalo, jestli měl Eric na výběr, jestli se mu do toho chce nebo ne... Jessica mi zatím přijde dost otravná. Chlapi krom slizáka Erica, taťku Dicka a gayů mi přijdou děsně na jedno brdo. Nejsympatičtější zatím Kail, i když mě trochu mrzel ten komentář o dětech a homosexualitě, ale myslím, že to nebylo myšleno zle; a pak Jameka vypadá dobře. Jinak ty medailonky na začátku byly příšerný, všichni do jednoho v tom vyzněli děsně strojeně. :vomit:

Epizoda 2 - Joe a Dustin jsou opravdu pár k pohledání, zajímá mě, co ještě předvedou. Když se Kail rozhodla spojit s Mikem, docela jsem to i vítal, byli by sympatická dvojka - proč ale museli přibrat zrovna Zacha a Nicka? Je z toho aliance, kterou asi jen tak nepřekousnu. Pobavila Jen při zakrývání fotky. Eric mi nepřijde vtipný ani jako slepice. Z nominovaných bych zatím radši viděl jít Amber, Carol je mi sympatická. Kailino odůvodnění mi přišlo dost na pěst, ale jestli k tomu měla i jinej důvod, jak tvrdí, možná jí to odpustím...

Epizoda 3 - Při soutěži o Veto měla nejlepší moment Jameka, když si začala sklízet rozházené prádlo. :D Jen a její lež o puse s Nickem byla dost na hlavu, slečna je trochu trubka, ale baví mě. Joe bonzák taky. Nick a jeho harém mi asi časem poleze na nervy, ale zatím ok, zajímavá zápletka. Kail je mi sympatická, ale má kecy, které mi šíleně lezou na nervy ("vlastně nebudou moct vyčítat mě, že jsou nominovaný, ale sobě, protože podělaly soutěž" :cry: ), tak u ní jsem tak trochu na pochybách, co si myslet. Dick je divný, další, na kterého ještě nemám pořádně názor. Jessica mi leze na nervy čím dál víc a mnohem radši bych byl, kdyby vyletěla ze hry dřív než Carol. Takže doufám, že poletí ze hry uřvaná mamina Amber, která mi šíleně leze na nervy svýma řečma k Bohu a o Bohu, protože jestli v tom bude pokračovat, no tak potěš koště.

Oblíbenci: Joe, Dustin, Jameka, Carol
(?)


Zpět na „Big Brother 8 (U.S.) / "America's Player"“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti