Big Brother 8 - EP04 - EP06

July 5, 2007 - September 18, 2007
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 8 - EP04 - EP06

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 16:00

Episodes 4 - 6
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 8 - EP04 - EP06

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:15

Carol je vonku, že by nejak chýbala sa nedá povedať. Žiadna hra u nej prejavená nebola.
PREBOHA tá Jen je dutá jak rúra od sporáka. Nechápem ako mohla vyhrať HOH, to čo nasledovalo potom bol horor. Počúvať o jej fotkách a aké sú hrozné a ako nemá make-up. Preboha to dievča je tak rozmaznané, že nechápem ako môže existovať. Ak by sa jej človek opýtal čo je Euŕopa tak by povedala, že je to ovocie. Celý dom sa s nej smeje, Dick jej má plné zuby ale nebojí sa jej to povedať.
To, že nominovala Dicka lebo bol k nej úpriimný a Daniele ktorú si Nick zamiloval bolo dosť mimo stratégiu + reči o tom, že prinášajú zlú atmosféru.
Popravde som nečakal, že Veto dá Daniele, curling síce nevyzerá ale je naozaj ťažký šport ale dala to sprehľadom.
Celkom zaujímavé sledovať ako sa znova buduje vzťah medzi ňou a Dickom. Daniele sa zachránila a namiesto nej do nominácie putoval Joe. Joe mi vôbec chýbať nebude takisto mi je z dvojice Joe / Justin sympatickejší Dustin.

Fandím: Dick, Daniele, Nick, Zach
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Big Brother 8 - EP04 - EP06

Příspěvekod lacSzlo » 06 kvě 2015, 22:17

Epizoda 4 - Vyloučení Carol mě trochu mrzí, protože mi byla sympatická - na druhou stranu si nejsem jistý, jestli by zrovna ona ještě něco zajímavého předvedla. Uvidíme, jestli teda něco předvede Amber. Chybí mi v téhle řadě Live hlasování ze zpovědnice, které je v novějších sériích, takhle to bylo takové divné, i bez toho publika to není nějak ono, snad si zvyknu. :D Dík části věnované Donatovým mě čím dál víc hryže myšlenka, co je s matkou Vincenta a Daniele? Nějak mám pocit, že to nikde nepadlo, jestli od nich odešla, nebo umřela... Otázka s hrnečkem byla pěknej chyták. :D

Epizoda 5 - Jen hvězda epizody, HoH jí jen prospívá. Lamenty na obrázky, hra chlapů s "me me me", bavilo mě to. To, proč přišla do pokoje a začala mluvit na dva spící chlapy, jsem ale moc nepobral a chápu Dicka, že ho to naštvalo. Rozhodně ale pak mluvil s Jen naprosto příšerným tónem, prskat někomu do obličeje "you stupid bitch" je fakt dost přes čáru. Celkem pobavila hra na Magnuse a Kranuse při posilování. Laškování Daniele a Nicka a z keců o klíčku k srdci a tamto všechno, mi přišlo děsně dětinský, ale bylo na tom něco roztomilýho. Soutěž s koláčema ok, zaujaly některé směsi a ingredience. Jen její nominace schvaluju, hlavně tu Dicka.

Epizoda 6 - Jenina tyranie pokračuje. Hádka kvůli vyhrožování Amber byla super, líbí se mi, jak Jen zvládá všechny hádky s Dickem s úsměvem. Amber mi hrozně leze na nervy - obvykle mi brečící lidi nevadí, ale u ní to ani není vtipný, navíc když tomu přičtu kecy o Bohu... zatím mi leze na nervy bezkonkurenčně nejvíc. Trochu mě až mrzí, že Jen ke konci vyměkla a posadila do křesla Joea, střet Dick X Nick by se mi líbil víc (hlavně protože Joe by měl další týden jistý a Dick by naopak nejspíš letěl ze hry - sice je fajn jako Jenin úhlavní nepřítel, ale jinak mi moc nesedí... jeho řeč k Daniele při Veto meeting byla na facku).

Oblíbenci: Jen, Joe, Dustin, Daniele
(?)


Zpět na „Big Brother 8 (U.S.) / "America's Player"“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti