Big Brother 8 - EP07 - EP09

July 5, 2007 - September 18, 2007
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 8 - EP07 - EP09

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 16:01

Episodes 7 - 9
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 8 - EP07 - EP09

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:15

Chvalabohu Joe vyletel a krutá osobná hra Dicka môže pokračovať. Dick je zároveň aj HOH a hneď zacielil na osoby ktoré išli proti nemu na Jen a na Kail, to ako im niekoľko krát opakoval, že oni idú domov bolo super.
Pri súťaži o Veto sa Mike pekne strápnil, Kail z neho urobila veľký terč, Dick už úplne nasratý ku koncu bolo to na ňom vidieť ke%d odstúpil a prenechal Veto Jen aby mohol nominovať Mika.
Aj to dodržal. U Dicka si to celkom posral aj Nick, ktorý chce Daniele ale Daniele má výčitky lebo má doma priateľa + Nick paktuje zo Zachom a Jen čo sa Dickovi nepáči. Dick sa s Daniele pohádal aj kvôli tomu lebo Daniele sa nepáči že Dick si robí nepriateľov v dome.
Je to vážne krutá osobná séria a Dick tomu dáva grády.
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Big Brother 8 - EP07 - EP09

Příspěvekod lacSzlo » 10 kvě 2015, 22:19

Epizoda 7 - Joe skončil. Škoda, jeden z vtipnějších lidí v domě. Dickovi přicházím na chuť pomalu. Po Jen teď vyjel i na Kail... jako chápu proč, ale stejně, nevím, co si o tom myslet. Potěšilo Live hlasování. Při něm pak nejvíc pobavil Zach, který nečekal, až se Julie vykecá a rovnou odhlasoval. Nejvtipnější z celého dílu ale rozhodně byla Jenina řeč na rozloučenou: "Hi Jooooe, it's Jeeen!" (no nekecej! :lol: )

Epizoda 8 - Konečně začínám asi přicházet na chuť Dickovi - líbil se mi jeho rozhovor s Daniele i s Jamekou. Jen:"Jako jo, něco cítím, ale nevím jestli to je špatný." :D Čí chování mi v tomhle díle poprvé došlo, že není vůbec ok, je Nick. Přece ví, že má Daniele doma kluka, tak proč jí dává klíče od svého srdce a všechny tyhle hovadiny? :cry: Kailin názor na gaye jí neberu, ale vtip o make-upu mě teda nerozesmál... Co se týče nejvíc WTF momentu epizody, tak to byly všechny ty reakce na okurky - co na nich jako Amíkům vadí?? :?

Epizoda 9 - Tak Mikův výstup při soutěži o Veto teda nechápu ani v nejmenším, něco tak stupidního se jen tak nevidí. Nic jiného než pakovat se ze hry sk za to nezaslouží. Tady jsem Dicka chápal, jeho výstup kvůli tomu, že jsou v jeho pokoji lidi, který tam nechce, už ale moc ne. Aspoň to teda docela přehnal, Daniele se nedivím, že je z něj na nervy. Kail taky ne. Ericova mise s kydáním hořčice na Jenin polštář mi přišla dost trapná. Jen pořád top, zase měla celkem lol momenty. :)

Oblíbenci: Jen, Kail, Daniele, Dustin
(?)


Zpět na „Big Brother 8 (U.S.) / "America's Player"“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti