Big Brother 8 - EP10 - EP12

July 5, 2007 - September 18, 2007
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 8 - EP10 - EP12

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 16:01

Episodes 10 - 13
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 8 - EP10 - EP12

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:15

Tupec Mike vypadol, neni to na škodu, bol totalné tupý s Jen si môžu podať ruky. Dustin ako nový HOH no mohlo to byť aj lepšie ale aj horšie.
To že opäť nominoval Jen a Kail ma neprekvapilo, dosť ľudí ide po nich. Dosť ma ale zarazil pri Vete. To ako arogantne si zhrabol dovolenku aj peniaze a nechal Veto Jameke. Jameka hrá dobrú hru celkom jej začínam fandiť ale nemusela zrovna dať Veto Jen.
Namiesto Jen je v nominácií Nick, ale môže si zato sám, snažil sa hrať na viacero strán s tým, že nie je s nikým v aliancií. Dick ho prekukol dosť skoro.
Sranda bola keď bol Dick v HOH izbe a išiel sa vyprdeť a potom to tam sprejoval. :mrgreen:
Zach to má v dome ťažké nikto sa s ním nechce baviť, každý od neho uteká a nakoniec s ním zostala chúďa Daniele.
Dickove nočné vtípky sú dobré akuráť že to opäť schytala Daniele, chúďa tá schytáva skoro všetko.
Dosť emotívne bolo udobrenie Donatovcov.

Fandím: Dick, Daniele, Jameka
Neregistrujem: Zach, Nick, Eric, Jessica
Začínajú mi vadiť: Jen, Kail, Dustin

PS Dawn môže ísť do riti. Amber plače pri každej možnej aj nemožnej príležitosti.
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Big Brother 8 - EP10 - EP12

Příspěvekod lacSzlo » 12 kvě 2015, 17:56

Epizoda 10 - Jsem opravdu rád, že letěl Mike, jeden z nejnudnějších a nejnezajímavějších lidí v domě, zvlášť když reálně hrozilo, že vypadne Jen nebo Kail, kterým teď fandím asi nejvíc. Navíc vzhledem k tomu, co předvedl během Veto soutěže... Mikeův konec je jeden z nejzaslouženějších, jaké jsem snad zatím viděl. Překvapilo mě, že už třetí HoH soutěž v řadě byla další obdoba stání u pultíků a postupné eliminace lidí. Začíná mě to trochu nudit. U Jen si přestávám být jistý, jestli to co předvádí, je skutečné - začínám věřit, že dost přehrává a je pořádně fake. I tak ale bezkonkurenčně nejvtipnější člověk v domě. Pak už za zmínku stojí jen muckání Nicka a Daniele pod peřinou... celá tahle showmance mi zatím přijde jako asi ta nejnechutnější, jakou jsem v BB viděl, a na vině jsou oba dva. Kdyby Daniele nedělala celou dobu tolik cavyků kvůli svému příteli, kterého tolik miluje... ne, fuj. A body tím u mě ztrácí teď už taky oba.

Epizoda 11 - Těžko se mi tomu věří, ale Amber začíná být s tím svým věčným pláčem docela vtipná. Co jí asi dojme příště? Diskuze s Dickem o lásce k psovi byla taky docela vtipná. Pobavily řeči o tom, že ty věci s hořčicí a hlasem navíc vypadají, jako kdyby byl v domě někdo navíc - no, na to, že to je Amerika, asi jen tak nepřijdou. :D Dick s Daniele a jejich problémy mi začínají dost lézt na nervy. Docela mě štve, že zrovna oni vydrželi z párů v domě nejdýl, gayové i holky ze střední měli mnohem větší potenciál. Jinak doufám, že Kail ani Jen domů opět nepůjdou, pro obě by to bylo až příliš brzo...

Epizoda 12 - Pořád nevím, co se ve mně stalo, ale v tomhle týdnu najednou fandím Amber. Její řev kvůli Dustinovo rozhodnutí během Veto soutěže byl famózní ("Jameka... Jameka... Jameka!" :D ). Jameka a její Gangsta God jsou taky k popukání. Souhlas s Dickem, že Boha asi nějaká soutěž nezajímá, ale prostě... člověku, kterej věří, že jo, se prostě musím smát. Jen a Kail jako trvající outsiderky mám pořád mezi favoritkami. Vadilo mi, když se Dick opřel do Jen kvůli poslední odpovědi, i kdyby to tak bylo, co je na tom tak hrozného, že na ní musí řvát? Daniele mi začíná lézt na nervy. Nick neviditelný. Pobavil Eric v pytli. O kom nevím, co si myslet, je Dustin. Jeho rozhodnutí během soutěže nebylo moc ok a trochu mi leze na nervy, vždycky když něco předčítá. Jinak ale pořád z chlapů jasný favorit.
Odchod z domu přeju Nickovi - jsem zvědav, co by to udělalo s Daniele. Holka vypadá, že se brzo složí a vadí mi tím řevem teď víc jak Amber.

Oblíbenci: Jen, Kail, Amber, Jameka, Dustin
(?)


Zpět na „Big Brother 8 (U.S.) / "America's Player"“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti