Big Brother 8 - EP13 - EP15

July 5, 2007 - September 18, 2007
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 8 - EP13 - EP15

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 16:01

Episodes 13 - 15
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 8 - EP13 - EP15

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:15

Nick je out. Neviem či bolo jeho vyhodenie presne to čo mali urobiť. Mám pocit, že sa zbavili zlej osoby ale aspoň sa Daniele môže kompletne sústrediť na hru.
Pobavilo lietadlo ktoré preletelo pri HOH súťaži nad domom s tým nápišom že Amber a Eric sú klamári.
HOH dala Daniele, je vážne dosť silná a vôbec na to nevyzerá. Takže Jen a Kail po 3x nomionované, už si mohli zvyknúť za tie týždne.
Práve keď chce celý dom preč Jen tak vyhrá Veto. Dosť tam ukázala že sú jej peniaze voľné keď obetovala polovicu výhry. Dosť som sa nasmial keď sa tam Jameka modlila a do toho záber na Jen ako nadávala na svoj zajačí kostým a späť strih na Jameku.
Dicka by som nechcel nasrať, Eric sa o to pokúsil a vankúše lietali po celom dvore vážne jeho radšej neštvať. Tie jeho spory s Jen a s Ericom ma neskutočne bavia. Ale stalo sa to čo by som vážne nečakal Dick a Jen sa objali.
Namiesto Jen do nominácie zasadol Eric, ktorý to tam dosť hrá na Jessicu a Amber aby ich mal na svojej strane, je len otázkou času kedy pôjdu proti Dickovi a Daniele.
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Big Brother 8 - EP13 - EP15

Příspěvekod lacSzlo » 14 kvě 2015, 15:44

Epizoda 13 - Teda, sice jsem kdysi někde četl, že se v týhle sérii chlapi ostříhaj a že to bude strašný, takže jsem čekal, kdy to přijde... ale teda je to fakt hrůza, hlavně Eric vypadá jak pako. Nickovu kompletní proměnu vizáže z obyčejného chlapce na gangstera s čírem vůbec nechápu, pomalu jako kdyby jí měl promyšlenou (přišlo mi, že se šel stříhat hned po Veto ceremony, v oblečení jakoby přitvrzoval týden po týdnu). Dick se znovu pustil naprosto stupidně do Jen kvůli tomu co se stalo (stalo? nestalo?) během soutěže o Veto a v co se ta hádka vyvinula... jak do Jen šli všichni, Daniele, Dick, Nick... čaj do vlasů na závěr... byl to silně nepříjemnej diváckej zážitek. Nick naštěstí vypadnul, Donatovic duo zůstalo... a momentálně jsou právě oni u mě na černé listině.

Epizoda 14 - Výstup Dicka při soutěži byl opět na facku, ani Eric se moc nepředvedl. Štve mě, že vyhrála Daniele, bylo by epic, kdyby to daly Jen nebo Kail. Donatovci pak měli i zbytek epizody pro sebe, štvou mě čím dál víc, super, fotka babičky byla v tomhle díle důležitější víc než půlka soutěžících. :vomit: Doufám, že Daniele teda aspoň fakt půjde po Ericovi, za to má aspoň nějaké plusové body.

Epizoda 15 - Tak momentálně nemám vůbec tušení, co vlastně chci, aby se stalo. Na jednu stranu přeju Donatovým roli outsiderů, na tu druhou bych ale skákal radostí, kdyby se jim povedlo vypakovat Erica (nakonec je to asi ta lepší volba, protože by to pomohlo Jen a Kail). Veto bylo dost brutální a má následky, které mě ještě budou zajímat.

Oblíbenci: Jen, Kail, Jameka
(?)


Zpět na „Big Brother 8 (U.S.) / "America's Player"“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů