Big Brother 8 - EP16 - EP18

July 5, 2007 - September 18, 2007
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 8 - EP16 - EP18

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 16:01

Episodes 16 - 18
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 8 - EP16 - EP18

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:16

Tak Kail nakoniec vyletela po podrezaní od Amber a Dustina.
Dosť to bolo blbé od nich hlavne od Amber ktorá tam revala, že chce von Erica, hučala tam jak besna a nakoniec hlasuje pre Kail.
HOH vyhrala Jessica, ktorá mi ako osoba sama o sebe nevadí ale spojila sa z hrznými kktmi. Dustin sa správa ako typický afektovaný gay s mentalitou škôlkara. Eric je pekná krysa ešte že ho Amerika trochu krotí s jeho nomináciami a podobne.
Jessica nominovala Dicka a Daniele a Dick to rozohral vo veľkom. Je vážne ochotný urobiť všetko pre to aby Daniele zachránil.
To jeho správanie je hrozné ale nedá sa mu nefandiť, ja som sa na tom dobre zabával. Jameka je ďalšia černoška závislá na kreťanstve to Roxy môže ísť doprdele. To ako tam Jameka na každého vyskakuje je fakt moc. Druhá extra piča je Amber tú jej urumázganú vždy vykrivenú hubu už nemôžem ani vidieť. Prisahá tam na žvot dcéry okolo jej dcéry lietajú drogy a keď jej to Dick vyčíta reve tam aká je dobrá matka.
Dosť ma naštvali ako sa všetci ktorým Dick "ublížil" ventilovali na Daniele a pritom Dickovi sa neodvážia nič povedať.
Dick vyhral Veto a zahral ho za Daniele. K Dickovi zasadol Dustin. Som zvedavý či Eric bude znova krysa a podreže Dustina alebo sa vykašle na Ameriku a vyhodí Dicka.

Fandím Donatovcom!
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Big Brother 8 - EP16 - EP18

Příspěvekod lacSzlo » 17 kvě 2015, 16:23

Epizoda 16 - Výstup Amber k Ericovi byl hodně drsný. Mrzí mě a hodně, že ho nevyrazili, jenže se to dalo dost dobře čekat, že nenechají America's Player nedojít ani do poroty. Četl jsem někde na sucks, že Amber změnila názor na vyhazov Erica až potom, co strávila půl hodiny ve zpovědnici... takže asi tak. Kail je mi líto, sice v domě nedělala nic moc světobornýho, navíc je tak trochu homofobní, ale celkem jsem to u ní bral. Bavila mě a fandil jsem jí. Pobavilo přeřeknutí Julie Chen při HoH soutěži.

Epizoda 17 - Tahle série mě přestává nějak bavit, a to měla slušný rozjezd. Jsem rád, že jsou všichni proti Dickovi a Daniele, ty dva nemůžu vystát, sledovat ty jejich neustálý pokecy, Daniele a její stěžování si (zmínila snad tucetkrát za epizodu, že nemá v domě nikoho ráda a všichni jí serou :cry: ), brečení... Dick mi taky leze na nervy s těma věčnýma útočnýma kecama, Jameku sice taky považuju za cvoka, když leží na zemi a mluví s bohem, ale není třeba si z toho dělat srandu a atakovat jí kvůli tomu. Podobně s Amber - jsem tedy na jejich straně, ale ani od nich se mi nelíbilo, že se snížily na Dickův level. Jen, jediné pozitivum téhle série, měla jen jeden lol moment ve zpovědnici s parukou a Slop Passem a to je na vyvážení moc málo. Jinak víc než Dickovy způsoby mi začíná vadit ta blbá hudba, co začne při tom vždycky hrát... fakt mi to leze na nervy. Eric bere vážně přání Ameriky dostat do nominací Dustina, no ty kráso. Taky už mě štve, jak blbě piští a chichotá se, vždycky když se snaží něčeho dosáhnout (lhát, přesvědčovat, argumentovat), je to fakt otravný a průhledný jak prase...

Epizoda 18 - Soutěž o Veto jednoznačně šitá na míru pro toho, kdo je nejvíc zoufalej. Celkem škoda, že to Dustin nedal, Dick to ale naštěstí použil na Daniele... až sem to je super, ale proč a komu to přišlo jako dobrej nápad dosadit vedle Dicka Dustina? Od Dustina stupidita, od Erica ještě větší stupidita (to ho nenapadlo, že Amerika nejspíš bude chtít vyhodit Dustina?). Přál bych si, aby nakonec stejně šel Dick... chová se jako stupidní děcko a je mi jedno, že to je strategie, koukat mě na to nebaví ani za mák. Akorát mě to vytáčí do běla a fandím každýmu, kdo to vydrží v klidu a Dicka dokáže aspoň navenek ignorovat... znovu málo Jen, ještě míň než minule, toho nechutnýho rockovýho podkresu Dicka bylo naopak ještě víc, což jsem ani nemyslel, že je vůbec možný...
DICK VEN!! :cry: :cry:

Oblíbenci: Jameka, Amber, Jen, Dustin
(?)


Zpět na „Big Brother 8 (U.S.) / "America's Player"“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti