Big Brother 8 - EP19 - EP21

July 5, 2007 - September 18, 2007
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 8 - EP19 - EP21

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 16:02

Episodes 19 - 21
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 8 - EP19 - EP21

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:16

Dustin je out, nič lepšie sa stať nemohlo, dosť za to môže aj Amerika ovplyvňovaním Erica.
Daniele znova dala HOH je vážne druhá Janelle. Jej nominácia bola oprávnená, Amber aj Jameka proti nim išli tak si to pekne zlízli.
Neviem čo si mám myslieť o dohode medzi Ericom, Jessicou, Daniele a Dickom. SOm zvedavý či vydržia spolu.
Daniele dala aj Veto a pre mňa celkom nelogicky zachránila Amber lebo je silná v súťažiach a ak by vyhrala HOH nenominovala by ju a namiesto nej nominovala Jen o ktorej si myslí to isté.
Som zvedavý ktorá z nich dvoch vyletí, osobne by som bol radšej ak by vyletela Jameka.
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Big Brother 8 - EP19 - EP21

Příspěvekod lacSzlo » 25 kvě 2015, 00:03

Epizoda 19 - Jak se dalo čekat, Amerika si řekla o hlavu Dustina. Eric tak teď vytvořil alianci s Jess a Donátovými, která mě vysloveně děsí. Dustin sice nebyl žádný svatoušek, souhrn jeho nejhorších momentů byl dost fuj, ale ve srovnání s Dickem pořád slabota a mrzí mě, že takhle vypadnul. Neměl... Návštěvníci v domě byli fajn, pobavili. Jen taky, videem na rozloučenou ("předpokládám, že když tohle vidíš, taks asi vypadl" :D ) a tím, jak podělala soutěž o HoH (další kvízová!! :angry: ). U moci je Daniele... škoda, s Amber (kterou mimochodem Julie Chen 2krát při přenosu rozbrečela a nedivil bych se, kdyby úmyslně :D ) by to bylo zajímavější.

Epizoda 20 - Amber, Jameka a Jen, poslední lidi, kterým fandím, jsou na odpis, a u moci je děsivá aliance 5 nestvůr, která navíc existuje jen díky zásahům Ameriky. Ani nevím, co víc k tomuhle dílu říct. Eric a Jessica jsou dost nesympatický pár, ale maj u mě plus za to, že na to jdou oproti jiným showmance docela normálním způsobem (=neměli sex po prvním týdnu). Že dostala Daniele dopis od Nicka a ne někoho z rodiny mi naopak přišlo dost nechutný a trapný. A ona je ještě ráda! :cry:

Epizoda 21 - Amber a Jameka teď hlavní favoritky, Jen se stáhla do pozadí, bohužel teď nejspíš taky vypadne. :( Donatovi začínají být tak nějak míň otravní, víc mě teď štvou Eric a Jess. Zach mě v tomhle díle asi poprvé doopravdy bavil (válení se v posteli s Ericem a Jess... a pak měl myslím ještě nějaké vtipné kecy). Amber je mi čím dál víc sympatická, navíc převzala roli hlavního maniaka v domě (pokud jí neměla od začátku). Z nominovaných si nevyberu, koho chci ven, obě budou pro hru těžká ztráta.

Oblíbenci: Amber, Jameka, Jen
(?)


Zpět na „Big Brother 8 (U.S.) / "America's Player"“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti