Big Brother 8 - EP22 - EP24

July 5, 2007 - September 18, 2007
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 8 - EP22 - EP24

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 16:02

Episodes 22 - 24
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 8 - EP22 - EP24

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:16

Tak toto bol naozaj krutý boj medzi nefajčiarkou Jen a tuhým fajčiarom Dickom. Dosť po sebe išli, či už to že mu Jen schovala cigarety, on jej šaty a následne ju aj popálil s cigaretou. Čakal som že dostanú nejaký postich za to lebo sa to dalo chápať ako fyzické napadnutie. Nakoniec Jen zlízla trestný hlas lebo porušila Slop dietu.
Jen nakoniec vyletela čo ma osobne dosť mrzí, radšej by som v dome videl ju ako tam rozpútava peklo ako náboženskú fanatičku Jameku.
Jessica je novou HOH, takže je v rukách Erica repektíve v rukách Ameriky ale aspoň to majú Donatovci isté kedže sú v aliancií.
Nominácia Amber a Zacha sa dala očakávať, Amber má len Jameku a Zach je totálne mimo.
Súťaž o šaty mi pripomnula jednu súťaž z BB 3 kde si museli muži vymeniť v bazéne plavky zo ženamy.
Veto dal Eric a nominácie ostali nezmenené, dosť to začína medzi ním a Jessicou iskriť, som zvedavý ako zareaguje keď zistí, že je to len twist.

Fandím Donatovcom a prajem vyhadzov Amber ktorá tam preplakala polovicu vysielacieho času.
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Big Brother 8 - EP22 - EP24

Příspěvekod lacSzlo » 26 kvě 2015, 18:02

Epizoda 22 - O střetu mezi Dickem a Jen moc nevím, co si myslet, oba se chovali jako trubky. Na druhou stranu, vzhledem k tomu, co všechno už Dick Jen provedl v minulosti, si tu likvidaci cigaret docela zasloužil. Jenino porušení Slop diety mi od ní vadilo víc... O Power of 10 jsem nikdy neslyšel. Tak jsem si to našel na Wikipedii a šok všech šoků, mělo to asi jenom 18 dílů :D Docela mě znechutilo, že tam zase nacpali Nicka... Daniele je bez něj v domě konečně docela v pohodě a oni s ním prostě nedají pokoj :cry: Jen mi bude v domě chybět, teď už fandím jenom Amber a Jamece. HoH je znovu Jessica, na řadě je tedy už 4. týden Blond Power...

Epizoda 23 - Dick a Daniele a jejich asi stopadesátá hádka o tom, kdo komu nerozumí a jak se kdo cítí :vomit: Kupodivu mi teď ale v domě ještě víc než oni leze na nervy ten otrava Eric. Amber a Jameka pořád favoritky, pomalu si zvykám na Jess a Zacha. U Zacha se mi líbily argumenty, které měl k Jess ohledně nominací Donatových (a že mě štve že na ní nedošlo :down: ), trochu jsem se bál, že je tak trochu pejsek Daniele. Soutěž o hadry byla docela drsná, překvapilo mě, že se nakonec svlíkli všichni tak rychle :D

Epizoda 24 - Nemůžu si pomoct, ale to, že Eric a Jess nepodnikli krok proti Dickovi a Daniele může být dost velká chyba. Eric v tomhle díle byl jinak docela snesitelný a Jess mi je najednou docela sympatická. Daniele zase sráží k těm méně oblíbeným další momentka s Nickem. Dick se drží docela při zemi a takhle mi vůbec nevadí. Vtipná byla scénka s modlením Jameky, když do HoH pokoje přišla Jess a myslela si, že Jameka upadla. :D Soutěž o Veto byla takovou původní verzí soutěže, že které se později vyvine Otev bobr/mimozemšťan/tučňák. Tu mám rád, i když teda nedopadla moc dobře, radši bych viděl Amber, jak si zachraňuje krk, než Erica, který ponechá nominace stejné kvůli přání Ameriky.

Oblíbenci: Amber, Jameka, Jessica
(?)


Zpět na „Big Brother 8 (U.S.) / "America's Player"“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti