Big Brother 8 - EP25 - EP27

July 5, 2007 - September 18, 2007
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 8 - EP25 - EP27

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 16:02

Episodes 25 - 27
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 8 - EP25 - EP27

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:17

Uplakaná Amber sa na vlnách svojich sĺz vyplavila konečne z domu. Nepomohlo ani lobovanie Jameky u Daniele aby hlasovala pre Zacha.
Zach je novým HOH, dosť to potreboval, ak by vyhral Dick Zach by určite bol v nominácií. Dosť som bol prekvapený z nominácie Zacha, ten chalan je hrozne ovplyvniteľní. Eric mu do hlavy natlačil nomináciu Jameky a Donatovci museli hasiť požiare ktoré medzi sebou zapálili. Nakoniec si to namiesto Dicka zlízla Jessica.
To že jej Eric prenechal telefonát domov bola kus stratégia ale na druhej strane pre Jessicu to bolo dosť silné ako sama povedala jej brat je vojak a nikdy nevie či sa vráti naspäť s misie.
Eric nečakal že sa Janelle objaví naživo, jeho pohľad stál zato. Dick bol s nej celý v koncoch (kto by nebol ) tak sa ani moc nemohol sústrediť na súťaž.
Nakoniec dala Veto Daniele, dosť sranda že si ho prebrala od Janelle, oni dve sú naozaj veľmi silné baby a sú si dosť podobné čo sa súťaží týka. Je sranda že ľudia čo s Janelle hrali ju neznášali a ľudia čo ju videli v TV a hrajú teraz ju milujú.
Nominácie zostali nezmenené a myslím že terčom bude Jessica kedže jej hra pod radarom začína byť nebezpečná oproti Jameke ktorá je v dome už sama. Ric je v rukách Ameriky, Zach je stratený a Donatovci držia pevne pri sebe.
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Big Brother 8 - EP25 - EP27

Příspěvekod lacSzlo » 27 kvě 2015, 23:55

Epizoda 25 - Bohužel Amber skončila, radši bych viděl ze hry Zacha, holky a Eric by snad dali dohromady alianci proti Dickovi a Daniele, jenže kdoví, jak by se to líbilo Americe (dočetl jsem se na BB Wiki, že Veto v minulém díle Ericovi nebylo DOVOLENO použít, protože nebyl dostatek času nechat o tom hlasovat Ameriku, jinak by nejspíš někoho z Donatových backdoornul... achjo :cry: ). Jameka teď v domě hlavní favoritka, i když mě v tomhle díle začalo spíš děsit než bavit, že je do Boha opravdu tak zažraná (nějak mi úplně nesedla ukázka, jak se modlí za Dickovu duši :-? :-| ). Jessica mi přijde, že sebou nechá od Erica dost zametat. U toho mě jinak vyděsil vzhled té jeho ex, vypadala trochu hranatě a taky malinko jako slušnej maniak. HoH přeju Zachovi, protože představa, že ho zase budou mít v rukou Donatovi nebo nedejbože snad Amerika, mě opravdu děsí.

Epizoda 26 - Zachovo HoH potěšilo, že vycouval z akce proti Donatovým už moc ne. I tak mi byl zatím v tomhle díle nejsympatičtější, společně s Jessicou jim teď fandím asi nejvíc (Jameka nějak až moc zkrotla, jinak je pořád fajn). Nelíbil se mi pochopitelně další Dickův výstup, Zach ho zvládnul bravurně, možná se měl jen zvednout o něco dřív. :D Pobavilo taky jeho plavání v bazénu se záchranným kruhem z kalhot. U Erica jsem se přistihl, že mi už vadí i jeho mrkání. Jinak to jeho zhroucení mu přeju, zavinil si ho sám. Tedy, spíš za to může Amerika, ale stejně :down:

Epizoda 27 - Nic moc zajímavého. Další spory Donatových kvůli vtipu o číšnici. Dickova fascinace Janelle (trochu gross). Imitování Dicka byla trochu sranda. Docela Ericovi přeju, aby mu Amerika dala za úkol vykopnout z domu Jess, byla by aspoň trochu sranda.

Oblíbenci : Jameka, Jessica, Zach (až mě to děsí, komu to teď vlastně fandím :-| )
(?)


Zpět na „Big Brother 8 (U.S.) / "America's Player"“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti