Big Brother 8 - EP28 - EP30

July 5, 2007 - September 18, 2007
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 8 - EP28 - EP30

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 16:03

Episodes 28 - 30
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 8 - EP28 - EP30

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:17

Jessica po podraze vonku. Hneď zaňou aj Eric. Pekne sa to vyvíja v prospech Donatovcov. Donatovci budú teraz nezastaviteľní ale to je chyba Zacha že nevyužil možnosť zbaviť sa jednoho z nich.
Zach ako nový HOH nominoval Dicka a Daniele. Bolo jasné že ak vyhrá jeden z nich Veto Jameka ide domov.
Daniele dala svoje 5 Veto a Jameka už vedela že je koniec. Stačila ale pretiahnuť Zacha na stranu náboženských fanatikov.
Daniele venovala Veto otcovi čím si jednak zaistila miesto vo F3 a jednak hlas od Jameky ak by sa dostala do F2.
Záery s domu porotcov celkom nuda oproti minulým séria, nič závažné sa tam nedeje každý je proti Donatovcom.
Dick pokračuje vo svojej hre a po Kail, Jen, Dustinovi, Amber a mnoho iných prišiel aj na Zacha Evilov dych.
Jameka nakoniec vyletela a do F3 sa dostala silná aliancia Donatovcov a Zach ktorý bol mimo väčšinu času.
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Big Brother 8 - EP28 - EP30

Příspěvekod lacSzlo » 29 kvě 2015, 10:45

Epizoda 28 - Škoda, že Amerika nedala Ericovi za úkol vyhodit Jessicu, byla by sranda. Jinak jsem rád, že America's Player konečně vyletěl, bohužel škoda už byla napáchána až moc velká (tím chci taktně říct, že zk..vil celou sérii :angry: ). Zach to taky s nepoužitím Veta dost pohnojil, Daniele mohla být venku a bylo by hned na co se koukat. A to jsem si myslel, že není až takový trotl... O Jamekině modrém míčku nevím, co si myslet. Nedivil bych se, kdyby jí ho tak strčil Dick, pár minut předtím si něco strkal do kapsy... kdoví. Zkusím si k tomu najít nějaké téma na sucks.

Epizoda 29 - Nudná epizoda. Nudná HoH soutěž. Zach mě leze na nervy s obratem proti Donatovým, který přišel o jedno kolo moc pozdě. Jinak bych mu fandil. Jeho speech při nominacích byla hrozně otravná. Daniele mi připomněla, proč jí nemám rád, dalším kolotočem keců o tom, jak všechno a všechny nesnáší a jak to je všechno na h..no. Jameka jediná v domě, komu ještě dokážu fandit, i když taky dělá úplný prd...

Epizoda 30 - Že končí Jameka bylo poznat už podle toho, v čem všichni seděli na gauči při přenosu. Tolik k napínavosti epizody. Víc není co říct, opakoval bych se, pořád mi vadí ty stejné věci. Dům porotců je plný samých hvězd a na konec se dostal ten největší odpad.

Oblíbenci: Zach??? ( :cry: :-| )
(?)


Zpět na „Big Brother 8 (U.S.) / "America's Player"“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host