Big Brother 9 - EP01 - EP03

February 12, 2008 - April 27, 2008
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 9 - EP01 - EP03

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 16:09

Episodes 1 - 3
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 9 - EP01 - EP03

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:18

Zaujímavý twist na začiatok, mne osobne sa moc nepáči že budú vypadávať a bojovať v pároch ale dosť to zmenilo hru. Sharon a Jacob ako bývalí frajeri skončili spolu v páre, ona ho neznáša a on ju stále miluje. Ryan a Jen išli do hry s tým, že budú tajiť že spolu chodia ale po twiste skončili každý s iným partnerom, som zvedavý či ten ich vzťah vydrží.
Sheila ktorá má pred 50 tam slintala na mladých chalanov a nakoniec skončila s Adamom ktorého nechcela lebo sa jej nepáči, on do nej dosť ide tým ako jej povedal Mama zostali sme spolu. A ona mu Nevolaj ma mama. Adam: Jasné mama. Dosť je to medzi nimi napäté.
Tá nová "funkcia" Power of Couple vyzerá zaujímavo a vyhrali ju Jen a Parker. Parker sa zamieril hneď na Ryana a Allison ale nevie že Jen je s Ryanom v reale. Jen zase zamierila na Adama a Sheilu lebo vyvolávajú zlú energiu. Jacob toho v hlave asi moc nemá keď povedal Jen že Parker je had a musí odísť, nedošlo mu že by musela odísť aj Jen ktorá to Parkerovi hneď vyzvonila. Parker všetkých pobudil a začal tam robiť bordel. Ak sa neprestane správať ako kkt stiahne zo sebou aj Jen ktorej celkom fandím. Tak isto Jacob stiahol Sharon ktorá sa tiež javí zaujímavo. Nakoniec sa Jen priznala Parkerovi že chodí s Ryanom a Ryan sa priznal Allison. Takže Parker s Jen to zacielili na Jacoba a Sharon pre tie reči čo Jacob vypustil. Spojenectvo medzi Jen/Parkerom a Ryanom/Allison je vylúčené kedže Ryan neverí Parkerovi a Allison neverí Jen.
Dosť som sa nasmial keď Adam chrápal a Sheila tam rozprávala že je to s ním peklo.
Nakoniec vyleteli Jacob a Sharon. U Jacoba mi to nevadí sám si to posral ale posral to aj Sharon ktorá vyzerala zaujímavo, škoda, zostali tam horšie páry ako napr. pár gayov ktorí zatiaľ nemajú rozohranú žiadnu hru a na obraze sú minimálne. Ďalej James a Chelsea ktorí sú na tom podobne ale James vyzerá nádejne.
Prvými HOH sa stali Alex a Amanda, vôbec ma to neteší Amanda je podobný prípad ako Jen z BB 8 a Alex je až moc sebavedomí.
Jen a Ryan neudržali huby na uzde a to že spolu chodia prasklo a vie o tom celý dom. Automaticky im to dalo terče na chrbát, čo ma dosť mrzí lebo tieto páry vyzerajú nádejne. Snáď jeden z nich vyhrá Veto.
Sheila a Adam idú stále prosti sebe, dosť im uchádza fakt že majú spolu hrať a nie sa zožrať.
Zatiaľ ma BB 9 prekvapuje a som zvedavý na ďalšie diely.

Fandím (nevadia mi): Jen, Ryan, Adam (dajme tomu, vyzerá ako zaostalí alkoholik ale niečo má v hlave), James
Fandil som (nevadila mi): Sharon
Iritujúci elemnt: Sheila, Amanda, Alex
Zvyšok neevidujem.
Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 9 - EP01 - EP03

Příspěvekod milan » 18 kvě 2014, 17:27

Diel č. 1

Tak, konečne som si po roku našiel čas a začal som sledovať túto sériu, kvitujem, celkom zmeny v dobe (dom je taký priemerný, ale oproti tomu čo som videl v BB 8 ma celkom zaujal). Čo sa týka castu, tak som troška v pomykove, vyslovene nemám favorita, a asi ani nebudem mať, ale zaujala ma Jen, keďže mám slabosť na kozaté blondínky :mrgreen: celkom som sa bavil, ako pri zoznamovaní asi 3-4x zopakovala Ryanovo meno, akože si nieje istá, či sa tak volá, bolo to do očí bijúce a kus trápne, ale bavil som sa pri tom! Ohľadne toho, že je tam 1 pár a 1 ex-pár... myslím, že môže nastať pár komických situácii (ako tá, keď Jen a jej partner vyhrali HoH, a jej partner v hre sa zameral na jej reálneho partnera) :lol:
Totálne ma irituje Sheila, za prvé nechápe, že to je hra a nie zoznamka, a za druhé, táto MILF je určite v reálnom živote puma (žena čo ide po mladších), pôsobí komicky a psychicky nevyrovnanie, tak som zvedavý, kde sa až dostane.
Natalie ma na moje prekvapenie zatiaľ viac irituje, ako baví, snáď sa to zmení, lebo ľudsky mi dosť sedí, ale beriem, že je to prvý diel a dám jej šancu.
Hra môže začať! :fight:
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 9 - EP01 - EP03

Příspěvekod milan » 18 kvě 2014, 18:48

Diel č. 2

Tak sa to už začalo konečne zamotávať, v prvom rade som ostal šokovaný, ako môže byť niekto taký blbec ako Jacob, ten chlap pôsobí divne, aj tak jedná. Tvrdiť niečo a potom pri konfrontácii (pred všetkými) povedať že "niekto" to povedal?! Akože vážne?!
Som, ale vcelku rád, že vyletel on a aj jeho ex, keďže obaja mi začali liezť na nervy.
Troška to podľa mňa Jen urýchlila s tým prezradením, že sú s Ryanom v páre, akože chápem, že bol v ohrození, ale na vylúčenie sú v tomto prípade vždy dvaja, takže mohla na Parkera pritlačiť z pozície tej, že "pôjde niekto silnejší" respektíve "otravnejší".
Začala sa mi pozdávať Amanda, ma taký "divný" výraz tváre, ale nieje škaredá, aby nedošlo k omylu, no ten zadok ma neskutočne dostal a pôsobí, že aj má niečo v hlave, som zvedavý ako bude nominovať s jej partnerom z pozície HoH.

Inak aktuálna fotka Amandy s jej snúbencom, dosť mi pripomína Mikaylu alebo Elissu, na môj vkus moc vypracovaná:
BnuVCBbCIAA0SQJ.jpg
Amanda s jej snúbencom


Jej Twitter: po kliknutí tu

Fandím: Jen, Amanda :mrgreen:
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 9 - EP01 - EP03

Příspěvekod milan » 18 kvě 2014, 20:21

Diel č. 3

Som tak na pochybách, či sa mi to páči, alebo nie, sprotivila sa mi Jen, to je jedna z najzásadnejších vecí čo musím konštatovať. Neskutočný útok na Allison, systémom "ja-som-vlastne-obeť" sa mi ani trochu nepáčil, prišlo mi to, ako keby ju chcela hodiť pred autobus. Kvitujem alianciu Alexa/Amandy + Matta/Natalie, som zvedavý, kde sa až dostanú, ale pri ich fyzických a celkom aj inteligentných kladoch, to môže byť veľmi vysoko. Ohľadne nominácie, nie som vôbec prekvapený, a teším sa, ako to dopadne.
"Twist" s lesbičkami ma pobavil, a celkom fandím aj Joshuahovi, i keď je to zženštilý gay, tak pôsobí celkom sympaticky, dokonca ma aj tá jeho afektovanosť baví, čo je veľmi výnimočné u mňa, lebo afekt u gayov nemám rád. Chudák Adam. stačí že dýcha a už tým niekoho serie :mrgreen:

Fandím: Alex, Amanda, Matt, Natalie, Joshuah
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)


Zpět na „Big Brother 9 (U.S.) / "Til Death Do You Part"“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti