Big Brother 10 - EP28 - EP29 - Finale

July 13, 2008 - September 16, 2008
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 10 - EP28 - EP29 - Finale

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 16:20

Episodes 28 - 29
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 10 - EP28 - EP29 - Finale

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:30

Porota bola dosť rozhádaná v názoroch na Dana a Memphisa. Renny a Keesha boli dosť nasraté na Memphisa a memphis si to posral u poroty svojou rečou a odpoveďami na otázky. Dan to bral s kľudom, vedel sa obhájiť a bol priamy a úprimný.
Čakal som že Dan vyhrá ale enčakal som že vyhrá jednohlasne. Dan si ale víťazstvo zaslúži pretože mal terč na chrbte na začiatku keď odstrelili Stevena a Briana. Mal silnú alianciu ktorej 4 členovia sa dostali do F5. Získal si na stranu hlasy ľudí ktorých sám vyhodil. nefandil som mu ale hru rešpektujem a ako víťaz je oprávnený.
Potešila ma Keesha že vyhrala 25.000 od Ameriky.

Séria ale veľké sklamanie. Po skvelých séria 6-9 prišla priemerná až podpriemerná séria. S celého castu som fandil jednej osobe a nevadili mi ako osoby asi 2-3 ľudia. Séria mala po Jessieho vyradení predvídateľný priebeh až do F5 kde sa začala podrezávať aliancia a odišli Renny a Keesha.
Od 10 séria som naozaj čakal viac. Dosť spôsobené aj tým že 10 bola robená narýchlo, od castu až po dom. Asi sa s ňou počítalo až o rok neskôr kvôli BB 9 ktorý bol v zime.

Som rád že mám túto sériu za sebou a kedže mám 11 a 12 pozretú teším sa na 13.
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Big Brother 10 - EP28 - EP29 - Finale

Příspěvekod lacSzlo » 17 úno 2015, 22:59

Co se týče rekap epizody, moc nových záběrů tam nebylo, pobavilo především varieté a imitace spoluhráčů.

Ve finále si to Memphis proslovem k porotě dost pohnojil, co on ze sebe všechno vypustil, se mi ani nechtělo věřit. Nepřemýšlím dopředu, dokud to není nutný, a tak podobně. Nejlíp ho uzemnila Renny. :idea: Jsem rád, že to dali Danovi, zasloužil si to víc, už jen kvůli tomu, čím si ve hře musel vším projít.
Amerika hlasováním ve finále zase potvrdila svůj špatný vkus - nejlepší porotci Keesha a Jerry, když další možnosti zahrnovali Renny, Libru, April a Michelle? Nemám slov. Aspoň, že hlasování při America's Pleayer týdnu zvládli obstojně.
Série jako taková mě bavila, průběh nejspíš místy dost nuda, ale ještě jsem nenarazil na sérii BB, kde by se děly šarády každé kolo. Vyloženě napínavé vyřazování však bylo jenom to Jessieho. Pokud bych to bral tak, že 10. série = nějaké zásadní jubileum, tak to by mě pak určitě zklamala - ale já jí tak nikdy nebral a považuji ji za jednu ze svých oblíbených.
Lidi mě bavili, především ženská část domu skoro neměla chybu, s mužskýma to nebude až tak horký, ale pár favoritů jsem si našel i mezi nima.

Hodnocení castu:
1. DAN - zřejmě můj nejoblíbenější hráč ever. Baví mě jako stratég, jako osobnost i jako komediant. Co víc dodat.
2. RENNY - bláznivá osůbka, která měla plno skvělých momentů. Zpestření výborné, i když jako hráčka toho nepředvedla moc.
3. MICHELLE - horkokrevná Portugalka mě bavila. Sympatická bojovnice.
4. APRIL - další favoritka - jen škoda, že si na sebe musela přilepit někoho, jako Ollie. V hádkách jedna z nejlepších.
5. LIBRA - nápodobně. Drsná mamina, co šla do všeho po hlavě.
6. MEMPHIS - zpočátku mě nebavil, ale časem jsem si ho oblíbil. Fajn chlap.
7. ANGIE - velká škoda, že šla tak brzy. Měla potenciál.
8. BRIAN - další nevyužitý potenciál. Popravdě, oblíbil jsem si ho snad víc až po show - když hostoval soutěž a pak ve finále. Jeden týden byl pro něj až příliš málo. I když, zároveň jsem rád, že jeho pánská aliance nevydržela.
9. KEESHA - občas docela otravná a štvalo mě, že došla z ženských nejdál zrovna ona. Měla pár dobrých momentů, ale favoritka rozhodně nebyla.
10. JESSIE - zábavný občas i trochu byl, ale jinak se choval jako ťulpas a podle všeho hodně času prochrápal...
11. JERRY - staroch mě nenadchnul. Často křičel, přetvářel se, měnil strany jak se mu to hodilo, ale u něj to zřejmě bylo v pořádku. Na druhou stranu palec nahoru, že to celé přežil ve zdraví.
12. OLLIE - na Olliem nebylo ale absolutně nic zajímavého. Sem tam obšťastnil April a schovával se za její sukně. Ne zrovna můj šálek čaje.
13. STEVEN - doteď nevím proč, ale hrozně mě iritoval. Navíc si s Memphisem byli až příliš podobní, dokud byli ve hře oba, neuměl jsem je rozlišit. Ještěže šel tak brzo.

Hodnocení série: 7/10
Hodnocení vítěze: 10/10
(?)


Zpět na „Big Brother 10 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host