Big Brother 10 - EP04 - EP06

July 13, 2008 - September 16, 2008
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 10 - EP04 - EP06

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 16:18

Big Brother 10 - EP04 - EP06
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 10 - EP04 - EP06

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:28

Memphis to hrá na dve strany. Na jednej strane má alianciu s Danom a na druhej paktuje s tou "cool" alianciou.
Jessie ako nový HOH chcel ísť po Renny s ktorou má konflik ale eho aliancia chela z domu ľudí ktorí mali priateľský vzťah s Brianom. Takže na odstrel sa dostali Dan, Angie a Steven.
Jessie nominoval Dana a Stevena. Steven sa dosť snažil získať hlasy na svoju stranu. Dan hrá dosť krutú hru, má premyslenú stratégiu a celkom mu vychádza. Pri súťaži o jedlo Libra naznačila že nie je spokojná lebo mala v týme Renny a Jerryho teda najstarších v dome.
Jerry aj Renny jej pekne vyčistili žalúdok. Libra je len ďalšia ukričaná bitch. Nikdy som nevidel aby niekto tak vrieskal na 75 ročného muža a na 54 ročnú ženu. Žiadna úcta z jej strany.
Steven sa dosť snažil presvedčiť Keeshu aby naňho zahrala Veto keď ho náhodou vyhrá. Nakoniec Veto vyhrala Michelle a rozhodla sa ho nepoužiť.
Steven znova išiel po hlasoch ale Dan bol úspešnejš. Steven vypadol jednohlasne čo ma dosť prekvapilo že ani Keesha nehlasovala pre Dana. Ale jej ide aj o spoluprácu s ním do budúcna.
Keesha ako nová HOh, za to som hrozne rád. Snáď vypadne niekto s trojky Jessie, Libra, April.

Fandím: Keesha
Nevadia mi(som na ich strane): Angie, Dan, Renny, Jerry
Nefandím: April, Michelle, Ollie, Memphis
Neznášam: Jessie, Libra
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Big Brother 10 - EP04 - EP06

Příspěvekod lacSzlo » 31 led 2015, 23:26

Jsem opravdu rád, že vyletěl Steven, protože mi šíleně lezl na nervy. Ať se vztekal, radoval, přesvědčoval někoho, vždycky měl na ksichtě výraz jako kdyby měl každou chvíli začít brečet. Prostě hroznej kňoural, kterej mi navíc přišel z celého castu bezkonkurenčně nejnudnější. A nejotravnější, i když Jessie měl taky svoje chvilky (jako když napodoboval francouzskej přízvuk, to šíleně trhalo uši). Co se týče hádky Libry a starocha Jerryho, přišlo mi, že Libra byla v právu (mně by se určitě nelíbilo, kdyby mě někdo budil a začal na mě křičet/chrchlat, že jsem o něm řekl, že je starej a pomalej - což Jerry mimochodem je), akorát jí možná trochu zbytečně povolily nervy. Jsem rád, že jí Michelle a Jessie nebackdoorovali. Pak zatím moc nechápu, jak to Libra a April mají s Keeshou - pohádaly se, nesnáší se navzájem a pomlouvají se, ale pak spolu zase dřepí v pokoji a jako nejlepší kamarádky v pohodě domlouvají strategii... Renny pobavila při přímáku, když seděla v rohu bez hnutí se strnulým (nacvičeným?) úsměvem na tváři.
Formují se 2 menší aliance z původní velké a bude zajímavé sledovat, jak do toho všeho zapadnou Dan a staroši...

Oblíbenci 2. týdne: Dan, Michelle, Libra, Renny
(?)


Zpět na „Big Brother 10 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti