Big Brother 10 - EP07 - EP09

July 13, 2008 - September 16, 2008
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 10 - EP07 - EP09

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 16:18

Episodes 7 - 9
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 10 - EP07 - EP09

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:28

Po tom čo Keesha vyhrala HOH sa jej začali Libra a April tlačiť do prdele s tým že je treba odstrániť Jerryho, Dana a Renny. Keesha však chcela z domu von Angie takže sa jej museli prispôsobiť. Jedinej to vadilo Michelle ktorá mala Angie hrozne rada takže sa začalo bojovať o to aby druhou nominovanou bola Libra. jessie na ňu dosť tlačil nakniec skončil s Angie v nominácií on.
Súťaž o Veto bola perfektná ale dosť ma pobavilo keď to Keesha vzdala už pri červoch a ostatný tam kysli až do kompostu a nakoniec to vyhrala práve Keesha.
Michelle bola na strane oboch nominovaných takže ak by vapdol ktorý koľvek nebola by spokojná. Tá jej hádka s Jerrym a podobne. Dosť si štve ľudí proti sebe. Keesha Veto nepoužila a nominácie ostali nezmenené.
Zemetrasenie v dome bolo také zvláštne, pripomenulo mi to Vanuatu.
Angie nakoniec vypadla po dlhom boji Libri jednohlasne. Bohužiaľ Jessieho aj Libru musím trpieť ďalej.
Súťaž o HOh vyzerá suprovo takže sa na ňu teším do budúcej časti.
Fandím stále len Keeshe a som zvedavý ako si poradí Dan s America´s Player.
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Big Brother 10 - EP07 - EP09

Příspěvekod lacSzlo » 02 úno 2015, 22:53

Čím dál víc mi leze na nervy Jerry, dědek se pohádal už skoro s polovinou baráku, neustále někoho osočuje, křičí a nadává. Minulý týden se čertil na Libru, že ho označila za pomalýho (a nebyla to pravda), teď se pustil do Memphise, o kterém přede všemi řekl, že je sukničkář, při hádce s Michelle taky začal první řvát on. Na nervy mi jde čím dál víc i Jessie svými dětinskými výlevy. To jak pořád lezl za Keeshou bylo na pěst. Co se Keeshi týká, u ní mám celkem dilema - na jednu stranu mi je sympatická, ale jako hráčka stojí za starou belu. Drží s někým, koho podle všeho nesnáší, jen kvůli tomu, že na to dala slovo 4. den. Taky mi to přišlo tak, že to bylo její rozhodnutí vyhodit Angie místo Jessieho (moc jsem nepochopil, proč lidí tak dají na to, co si přeje HoH, skoro všichni chtěli ven Jessieho, ale ne, Keesha chce ven Angie, půjde Angie - a Keeshiny řeči taky na pěst, všichni udělají to, co chci já, jsem přece HoH). Mými favority jsou tak teď hlavně lidi, co dostali tento týden snad nejmíň prostoru - Dan, Renny (u které mě mrzí jen to, jak se oproti 1.týdnu zklidnila), April... z Jessieho kroužku mi je sympatická Michelle a k Angie jsem si tenhle týden taky našel cestu. Memphis a Ollie jsou zase lidi, kteří mi nic moc neříkají a ani nic moc nepředvádějí...

Oblíbenci 3. týdne: Angie, Michelle, Dan, Renny, April, Libra
(?)


Zpět na „Big Brother 10 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti