Big Brother 10 - EP10 - EP12

July 13, 2008 - September 16, 2008
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 10 - EP10 - EP12

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 16:18

Episodes 10 - 12
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 10 - EP10 - EP12

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:29

April si od Michelle vyžobrala HOH s prísľubom že ona a Jessie sú zachránení na ďalší týždeň. Dan dostal od Ameriky pokyn aby zariadil nomináciu Jessieho. April sa nechávala dosť ovplyvniť tým že ak nominuje Mephisa a Jessieho tak určite vypadne Memphis.
Tá hádka ktorú tam vyvolal Jessie keď nabonzoval čo hovorili Keesha a Libra o April. Tá hádka čo sa tam strhla bola brutálna. Chúďa Keesha také narodeniny nechce mať nikto.
PO súťaži o Veto ukázala Libra že je celkom sviňa keď Michelle zobrala tú dovolenku a dala jej kostým. Jerry ako držiteľ Veta dostal od Mephisa ešte aj Slop dietu preto aby nepoužil Veto. Jerry Veto nepoužil a nominácie zostali. Jessie sa cítil v bezpečíale dosť sa prerátal.
Keesha a Libra začali plánovať alianciu proti Jessiemu ale chýbal im jeden hlas. Našťastie Dan má s Memphisom alianciu takže bol za a Keesha, Libra, Renny a Dan vytvorili alianciu proti Jessiemu.
Jessie nakoniec vypadol po krásnom podraze. Libra je síce hlučná sviňa ale za toto ju rešpektujem.
Renny sa mi celkom začína pozdávať, je celkom vtipná a svojská a má môj veľký obdiv za súťaž o HOH kde vydržala dlhšie ako všetci chlapi v dome.
Novou HOH je Michelle čo znamená že pôjde po mojich favoritoch/ľudoch čo mi nevadia aby pomstila Jessieho. Tipujem že si to odnesú zakladateľky aliancie Libra a Keesha.
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Big Brother 10 - EP10 - EP12

Příspěvekod lacSzlo » 04 úno 2015, 01:35

Na celém dění v tomto týdnu mě nejvíce zaujalo, že America's Player byl vybrán zrovna v týdnu, kdy poprvé za celou sérii nebyl jednohlasný výsledek hlasování a Amerika měla vlastně všechnu moc ve svých rukou. Docela zvláštní. Dan mě při plnění úkolů bavil, nominaci Jessieho mi teda nepřišlo, že by zařídil on, ale s objímáním zaválel. Pobavil i koučováním děvčat při soutěži o HoH. Popravdě, co mi došlo je, že Dan je z chlapů jediný, kdo mě v domě vlastně baví - ženské jsou perfektní všechny a baví mě je sledovat. Zato chlapi jsou buď otravní (chrápal Jessie, chrchlal Jerry), nezajímaví (Ollie, Memphis - i když tomu postupně začínám přicházet na chuť) nebo Dan (Dan).
Poslední věc, co mě zaujala, že Dan nakonec neměl při hlasování možnost odmítnout vyhození Jessieho (čekal, jsem, že mu Julie oznámí, co chce Amerika, a on se bude moc rozhodnout - za vším bude vězet fakt, že jsem ještě neviděl S8).

Oblíbenci 4. týdne: Dan, Renny, Michelle, April, Memphis, Libra
(?)


Zpět na „Big Brother 10 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů