Big Brother 10 - EP16 - EP18

July 13, 2008 - September 16, 2008
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 10 - EP16 - EP18

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 16:19

Episodes 16 - 18
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 10 - EP16 - EP18

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:29

Trochu mám teraz zmätok čo sa stolo v tejto trojepizóde a čo v predošlej kedže som zabudol napísať koment a spomenul som si v polke tejto trojčasti a po komente som zabudol čo sa dokopy stalo tu takže nejak v skratke. Dosť ma prekvapilo že Renny chcela ísť po Memphisovi, je z jej aliancie a je skoro na odstreľovanie, našťastie dala na Keeshu aj keď nie celkom kedže dosť sebecky namiesto Ollieho nominovala Jerryho aby mu oplatila jej nomináciu. April bola jasná voľba kedže je dosť silná a dosť podlieza kde môže.
Veto dal Dan a dosť som čakal že ho nakoniec použije ale nechcel robiť problémy tak Veto nepoužil.
S tej dvojky mi bolo jedno kto vypadne. Vypadla April aby sa rozdelil silný pár v dome.
Dosť ma pobavil jeden článok kde písali že April a Ollie sú prvý pár v BB ktorí mal sex hocikedy a hocikde.
Súťaž o HOH je zameraná na fyzičku takže som zvedavý, tipujem Ollieho alebo Memphisa ale aj baby ukázali že sú silné.
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Big Brother 10 - EP16 - EP18

Příspěvekod lacSzlo » 08 úno 2015, 20:53

Líbilo se mi, jak ukázali perverzáka Jerryho při pronásledování Ollieho a April po domě (podle toho, co jsem četl na Survivorsucks, je snad jednou dokonce i sledoval při sexu :vomit: ), pak mi lezl docela na nervy opakovaným prohlašováním se za Street Fightera (pouliční rváč? :-| ), ale i tak mě v tomhle týdnu nějak bavil víc než normálně. Dan si dál jede svoje, baví mě bezkonkurenčně nejvíc, pobavila scéna, když ho Renny stříhala. Oba pobavili i ve scénce s plyšovým pudlem. Jako strategický hráč mi naopak Renny lezla trochu na nervy :D Michelle, Memphis a Keesha mi tenhle týden přišli tak nějak bez prostoru, nezajímaví. Ollie dostal dík vránám možnost aspoň trochu vyniknout i jinak než jen jako loutka April. Jsem zvědav, jestli se po jejím odchodu nějak zajímavě začne projevovat (rozhodně mě mrzí, že šla ona a ne on, April byla o mnohem zajímavější hráčka, moc jsem doufal, že vyrazej Jerryho). Zaujala ještě HoH soutěž na konci, jsem zvědav jestli jí Jerry přežije :D

Oblíbenci 6. týdne: Dan, April, Renny
(?)


Zpět na „Big Brother 10 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti