Big Brother 10 - EP19 - EP21

July 13, 2008 - September 16, 2008
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 10 - EP19 - EP21

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 16:19

Episodes 19 - 21
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 10 - EP19 - EP21

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:29

Dan nakoniec ukecal Ollieho aby mu prenechal HOH s tým že ho nenominuje a bude môc vyybrať kto bude nominovaný po Veto súťaži. Dan slovo dodržal a nominoval svojho parťáka Mephisa a Jerryho.
Po súťaži o Veto ktoré vyhral Memphis Dan už slovo nedodržal a nominoval Michelle. Ale po tom preslove čo mal vyšiel stoho s celkom čistým štítom.
Double eviction mám rád takže som po vyhodený Michelle tŕpol či vyhrá niečo Ollie a aliancia pôjde po sebe alebo byhrá niekto s aliancie a pôjdu po Olliem. Vyhrala Keesha a nominovala Ollieho a Jerryho ktorý posledný dvaja zostali mimo aliancie.
Veto dal Dan a nominácie zostali nezmenené. Vypadol Ollie takže môže ísť za svojou pichačkou April do Jury Housu. Myslím že teraz sa bude aliancia podrezávať medzi sebou.

Fandím: Keesha
Nevadia mi: zvyšok
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Big Brother 10 - EP19 - EP21

Příspěvekod lacSzlo » 10 úno 2015, 15:34

Tak po tomhle týdnu už se mi Dan z pozice oblíbence série určitě nehne :D Fandím Renegades, tudíž i Memphisovi. Renny je taky fajn, Jerryho stále pořád moc nemusím, Keesha je nudná a občas i dost protivná, jediný dobrý moment měla, když porazila Jerryho v HoH soutěži. Pobavila konverzace Dana a Renny o randění. Co se Danovy dohody s Olliem týká, nezahrál to špatně, jen škoda, že to odnesla Michelle, nezlobil bych se, kdyby už tam šel Ollie. :D Docela pobavilo taky to, jak si Michelle a Ollie mysleli, že je Dan v domě nasazený :D

Oblíbenci 7. týdne: DAN, Memphis, Renny, Michelle
(?)


Zpět na „Big Brother 10 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti