Big Brother 10 - EP22 - EP24

July 13, 2008 - September 16, 2008
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 10 - EP22 - EP24

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 16:20

Episodes 22 - 24
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 10 - EP22 - EP24

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:30

Nuda, celé tri diely som sa nudil. Jerry ako pozostatok aliancie na prekvapenie všetkých vyhral HOh. Hneď mi bolo jasné že nominuje Dana. Memphisovi a Danovi ale nevyhovovalo keby nominoval oboch tak sa Memphis snažil aby nebol nominovaný. Nakoniec nomináviu schytali Dan a Keesha.
Renny dobre vedela že ak Dan alebo Memphis vyhrajú Veto pôjde do nominácie ona. Nakoniec vyhral Veto Memphis a použil ho na Dana. Renny sa tak ocitla vedľa Keeshe čo ma dosť mrzí Keeshe fandím a Renny som si celkom obľúbil, chcel som ich vo F2.
Po Vete to už bolo dosť nudné, Renny nechela ísť proti Keeshe a Keesha zase proti Renny aj keď sa pokúšala o hlasy aby zostala. Nakoniec vypadla Renny a Keesha s Jerrym zostali mimo hlavnú alianciu. Dan a Mmphis si sľúbili finále a k tomu Dan vyhral HOH. Nomináciu vidím na Jerryho a keeshu, možno Dan urobí nejaký strategický ťah a nominuje Memphisa a po Vete nominuje Keeshu aby vyzeral že nemal inú možnosť a zaistil si jej hlas v porote. Memphis stratil aj hlas Renny.

Séria ma vôbec nebaví. Som rád že sa blížim ku koncu.

Fandím: Keesha
Zvyšok mi je voľný, zamrzel odchod Renny.
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Big Brother 10 - EP22 - EP24

Příspěvekod lacSzlo » 12 úno 2015, 14:48

Jako fanda Renegades jsem moc rád, že jim to tenhle týden tak vyšlo, přestože na to doplatila Renny, které jsem krom nich jediné fandil. Bavily mě taškařice mezi ní a Danem. Pobavilo, když si před vyhlášením soutěže o POV nasadila paruku (překvapilo, že si jí nevzala do studia, a vůbec se na odchod z domu oblíkla nějak podezřele normálně :D ). Dan je dál můj favorit, i když tenhle týden mě asi poprvé víc zaujal Memphis. Pořád nemám jasno, co s Jerrym - měl pár zábavných scének, krom pádu do bazénu třeba historku s plyšovým hadem, i když to bylo spíš o ostatních, jak si z něj dělají srandu - podobně jako při vsuvce o Keeshině smíchu, který předvedli ostatní líp než ona. :D Jerry má ale svoje mouchy, leze do zadku lidem, které posílal před pár týdny do pekel, už jsem se bál, co předvede za šarádu, když prohlašoval, že ho Memphis podrazil (přitom myslím, že se dohodli jen na final 2, ne na tom, že Dan ten týden poletí). Jeho výhra HoH ale byla třeba, dění v domě to dalo nový směr (jakkoliv jinak by asi tyhle tři díly stály pěkně za prd). Takže de fakto mi teď jako jediná v domě vadí Keesha, která mi přijde nudná (nepamatuju se, že by někdy udělala něco, čemu bych se zasmál, na rozdíl od zbytku), otravná (smích, hlas,...) a dost mě mrzí, že z ženských zůstala poslední ve hře právě ona, protože i taková Angie mi přišla zajímavější. :D

Oblíbenci 8. týdne: Memphis, Dan, Renny
(?)


Zpět na „Big Brother 10 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů