Big Brother 10 - EP25 - EP27

July 13, 2008 - September 16, 2008
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 10 - EP25 - EP27

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 16:20

Episodes 25 - 27
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 10 - EP25 - EP27

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:30

Ako som predpokladal, dobre som vedel že Dan nebude riskovať stratu hlasov vo finále tak súhlasil s Memphisom že nominuje jeho a Jerryho. Cieľom bolo aby Memphis vyhral a Veto a mohli vyhodiť Keeshu ktorá je veľká hrozba. Dan to mal dobre premyslené, zabil 2 muchy jednou ranou, zbavil sa hrozby a vyšiel s toho nevinne.
Dan si tak po získaní hlasu od Keeshe, získal aj hlas od Michelle ktorú vybral po súťaži aby sním išla na výlet. Dan môže počítať aj s hlasom Renny ktorú Memphis podrazil.
Prijatie Keeshe do Jury Housu bolo fakt vlažné, jediná sa s nej tešila Renny, ostatný na ňu pozerali ako na vrahyňu.
Prvú časť HOH vyhral Dan, v druhej Mephis porazil Jerryho a tak mali isté finále Dan a Mephis.
Dan vyhral aj tretiu časť HOH a vyhodil Jerryho.
Neviem ako budú hlasovať prvý vyradení a ako Jerry ale Dan má isté minimálne hlasi od Michelle, Renny a Keeshe.
Po odchode Keeshe mi je vlastne aj jedno kto s nich dvoch vyhrá ale Dan si to zaslúži viac pretože hral lepšiu hru.
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Big Brother 10 - EP25 - EP27

Příspěvekod lacSzlo » 17 úno 2015, 20:51

Tak Renegades nám došli bezpečně až do cíle a já jsem za to rád - Keesha i Jerry by byli děsiví vítězové. Ve hře jsem si na ně sice celkem zvyknul, ale kam došli bylo asi tak akorát. Co se týče vyloučení Keeshi, moc jsem nepochopil, proč je takový problém říct jí, že jde ona a ne Jerry, stejně se na tom už nedalo nic změnit. Ledaže by proti nim Jerryho naočkovala, což by stejně bylo k ničemu - viz jeho směšné výkony v posledních soutěžích. Co se mi nelíbilo, byla možnost pro Dana dát si rande s někým z poroty - nepřišlo mi to zrovna fér, a to mám Dana rád. Překvapilo, že Jerry nešel až během finálového dílu - pro sledovatele online kamer muselo těch posledních pár dní jen s Renegares dost nuda (ale předpokládám, že to holt v dřívějších sériích tak bylo). Z poroty mě mrzelo, že neukázali příchod Renny, což mohlo být aspoň trochu překvapení, kdyby jim vysvětlovala že Jerry dal HoH a tak. Celkově mi reakce na příchody porotců v téhle sérce neseděly, skoro vždycky se našel někdo, kdo řekl, že to čekal (i když pravda, žádné extra nečekané vyřazení se neudálo).

Oblíbenci 9. týdne: Dan, Memphis
(?)


Zpět na „Big Brother 10 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti