Big Brother 11 - EP07 - EP09

July 9, 2009 - September 15, 2009
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 11 - EP07 - EP09

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 16:27

Episodes 7 - 9
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 11 - EP07 - EP09

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:31

Tak Laura je vonku, v dome zostali 4 ľudia ktorí sú v pohode a fandím im. Je to naprd, HOH vyhral znova Jessie, toho kkta už nemôžem vystáť, podone je na tom u mňa Ronnie, klame každému a potom vyplakáva a bojí sa Russella. Bohužial Jessie sa potvrdil ako správny kkt a nominoval opäť Jordan a sňou Michele, takže zase v nominácií 2 ľudia ktorím fandím.
Russell je fakt mimo najprv sa Ronniemu posmieva, zastrašuje ho a o pár hodín je s ním najlepší kamarát. Nebaví ma sledovať hádky v milostnom trojuholníku Jessie-Natalie-Lydia, to že Lydia chce Jessieho ale on ju nie ma vážne netrápi. Kevin to zhrnul dobre Lydia chce jessieho, Natalie chce Jessieho a Jessie chce sám seba.
Chvíľu som bol rád že Veto vyhrala Michele ale samozrejme Jessie hodí namiesto nej do nominácie Caseyho. Takže opäť vypadne môj favorit. Je to naprd keď mám v dome 4 favoritov a z toho 2 sú v nominácií. Dívať sa na ksichty Ronnieho a Jessieho ako sa tvária že sú najmocnejší je mi z nich nagrc.
Najlepšie bolo ako si Casey myslel že vyhral dovolenku ale namiesto toho to bol kostým bánána.
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Big Brother 11 - EP07 - EP09

Příspěvekod lacSzlo » 11 kvě 2016, 21:59

Epizoda 7 - Tak Laury odchod mě celkem mrzí, nebyla marná. Tahle epizoda byla každopádně super, celý ten výstup s Ronniem mě fakt bavil. Jak mě Russell v minulém díle naštval, tady mě hrozně bavilo ho sledovat, jak po Ronniem jde :D U toho chlapa už nevím, co si myslet, u málokoho se mi mění názory nahoru-dolů epizodu od epizody.
Jsem zvědav, jak si Jessie poradí s dalším HoH. Zatím hraje solidně a docela bych mu i přál, ať si to nepokazí.

Epizoda 8 - Fajn díl, Jessie u moci mě baví, jsem rád, že nejde prvoplánově po Ronniem. Lydia VS Natalie je místama docela sranda. Kevin znovu vidět a baví mě, ten má vždycky co říct a ještě ke všemu i k věci. Casey mi leze na nervy, Jeff jediný tak nějak neviditelný, zbytek domu ujde. Sice mi zatím sledování nejde úplně jako po másle, ale nudným castem to určitě není.

Epizoda 9 - Tak tah na Caseyho se úspěšně vydařil, jsem spokojený. Ten kostým banána mi přijde dost odfláknutý, moc se teda produkci nepovedl. Skupinka kolem Jessieho nadále moji favoriti. Michele je konečně celkem vidět, ale pořád mi úplně nesedla. Jordan a Jeff jsou nudní, Russell se někam ztratil. Hra na "Truth or dare" byla celkem vtipná. :D

Oblíbenci: Jessie, Kevin, Natalie, Lydia, Chima
(?)


Zpět na „Big Brother 11 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů