Big Brother 11 - EP10 - EP12

July 9, 2009 - September 15, 2009
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 11 - EP10 - EP12

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 16:27

Episodes 10 - 12
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 11 - EP10 - EP12

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:32

Jordan sa opäť zachránila, bohužial vypadol Casey, bude chýbať bola s ním sranda. Súťaž o HOH bola pekne drsná, nakoniec sa Jeff dohodol s Russellom že ak mu prenechá HOH zachráni jeho aj Jordan, našťastie Russell dodržal slovo, ten chlapík dostal rozum, do nominácie dal Ronnieho a Lydiu, keby bolo po mojom tí dvaja by moghli vypadnúť kľudne naraz. Michele je stroj na súťaže, vyhrala Veto minule v súťaži o HOh bola dokonca a vyhrala aj ďalšie Veto. Nechala si ho a niekto z tých pošahancov konečne vyletí.
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Big Brother 11 - EP10 - EP12

Příspěvekod lacSzlo » 20 kvě 2016, 20:39

Epizoda 10 - Casey venku, výborně, byl mi dost nesympatický. Z celého dílu nejvíc pobavil segment s Lydií a jejím sledování Jessieho při spaní. :D :-| :-? :mrgreen:
Skupinky rozděleny, něco mi říká, že bych je sledoval dál radši než nějaké Coup D'etat...

Epizoda 11 - Tak aliance se promíchávají a Russell zřejmě skutečně zvažuje spolupráci s Jeffem a Jordan? Zajímavé... Lydia a Kevin jsou moje oblíbená dvojka ve hře, takže mě trochu mrzí, že je teď mají lidi v merku. Nějak nechápu, proč jim mají tak za zlý, že něco vyhráli, oni si ten twist přece nevymysleli (a podle Jessieho je špatně i to, když se z toho neradujou? tak co maj jako dělat? :? ). Ronnie mě celkem baví, ale je už snad i čas, aby se pakoval...

Epizoda 12 - Nominace zachovány poprvé původní. Michele jasná hvězda tohohle dílu, bavilo mě její trollování při Veto meeting (i když to bylo takové maličko trapné :D ). Sice asi radši uvidím Ronnieho z domu radši než Lydii, ale zase je to zásah pro alianci, které fandím (Jessie-Natalie-Ronnie-Chima), takže nevím, co by byl lepší výsledek...

Oblíbenci: Jessie, Natalie, Kevin, Lydia, Chima, Michele, Ronnie
(?)


Zpět na „Big Brother 11 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti