Big Brother 11 - EP13 - EP15

July 9, 2009 - September 15, 2009
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 11 - EP13 - EP15

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 16:27

Episodes 13 - 15
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 11 - EP13 - EP15

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:32

Ronnie out. Nič krajšie sa stať nemohlo. Moc od Ameriky dostal Jeff, aspoň vidno ako mu s Jordan ľudia fandili. HOH bohužial dala Chima, tá baba je pekne vyšinutá. Tá jej hádka z Russellom a podobné. Chima dala do nominácie Lydiu a Russella. Lydia je tiež pekné psycho, stále sa tlačí Jessiemu do postele, sleduje ho v noci ako spí a podobne. Veto dal Kevin a Lydia už videla svoj potetovaný zadok v ďalšom týždni, Kevin si s ňou ale pekne utrel perdel. Stále fandín Jeffovi, Jordan a Michele. V nasledujúcich dňoch by mohli vypadnúť min Jessie, Natalie, Lydia. Som zvedavý ako Jeff využie tú novinku čo dostal. MYslím že chce zachrániť Russella ktorý sa k ním chce pridať, už min len preto lebo Chima je deň ododňa bláznivejšia.
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Big Brother 11 - EP13 - EP15

Příspěvekod lacSzlo » 23 kvě 2016, 21:33

Epizoda 13 - Vůbec mi nesedl ten Ronnieho závěrečný proslov k Michele a jak jsem si ho po počátečních nesympatiích i docela oblíbil, tímhle si to u mně dost pohnojil. Hádka Russella s Chimou a Michele, to bylo něco, moc jsem se bavil. Chima navíc dala HoH a pravděpodobně po Russellovi půjde, což by bylo fajn. Jen kdyby se tam do toho nemotalo to Jeffovo pitomé Coup...

Epizoda 14 - Jeffovo "Wizard Power" mi úplně kazí zážitek z Chimina HoH :down: Druhá soutěž o sledování filmu v sérii, wtf? O tom prvním jsem myslím alespoň slyšel, tady teda alespoň vím, že existuje nějakej Jeremy Piven :D Což mi taky připomnělo... kam se sakra poděla ta Caseym vyhraná margarita party? :-?
Nominace Chimy fajn, akorát nějak nechápu, proč likvidace Jeffovo aliance stopla (už v minulým týdnu) právě ve chvíli, kdy z ní zůstali jen on a Jordan. To se těch dvou magorů, co řeší pavučiny nikdy nebojí? :D

Epizoda 15 - Další Russellovy eskapády, při prvním fightu mě sice bavily především totálně zcestné reakce Michele (ví ta ženská, že lže, nebo neví? :D ), v druhém s Chimou byli perfektní oba. Kevinova výhra POV potěšila, akorát, no nevím, jestli to na tu Lydii fakt neměl použít. Sice to asi bude dík Coupu jedno, ale to ani jeden z nich neví... Líbilo se mi, jak Jessie uhodl, kdo výhodu má. Dál už to ovšem až tak úplně dobře asi nezahrál. Jordan a Jeff nebudou až tak pitomí, jak jsem si myslel (hlavně teda v případě Jordan :D )

Oblíbenci: Chima, Michele, Russell, Kevin, Jessie, Natalie
(?)


Zpět na „Big Brother 11 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti