Big Brother 11 - EP16 - EP18

July 9, 2009 - September 15, 2009
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 11 - EP16 - EP18

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 16:28

Episodes 16 - 18
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 11 - EP16 - EP18

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:32

SUPER. Jeff využil svoju moc a Jessie sa pakoval z domu. Konečene nebudú žiadne steroidové postoje herkulesa, žiadne tanečky ani roztrhnuté tričká. Bohužiaľ Jessie sa dostal do poroty.
Tie tri "zúfalé manželky" mi pekne pili krv, jedna s ním spáva a revú za ním všetky tri. Michele dala konečne HOH, prial som jej to. Do nominácie dala Chimu a Natalie. Chima sa nakoniec zbláznila už úplne, to čo tam robila fakt nebolo normálne. Dobre že skončila tak ako skončila.
Bohužial znova sa konala súťaž o HOH a na Michele bolo vidieť že je sklamaná lebo bola HOH len 2 dni. Nakoniec Jeff ukázal, že má srdce a má Jordan naozaj rád a HOH jej prenechal.
Po scvoknutej Chime sa zbláznila úplne už aj Lydia. Tá ženská nie je normálna, hrá sa s plyšákmi, sleduje spiacich mužov a má príznaky Brandon Hantz syndrómu.
Najviac sa mi páčilo ako tam vyliala Michele pivo a Michele ju mala úplne v piči. Podobne aj ostatný keď tam skákala po posteli a hulákala na všetkých. Jordan ju nakoniec nominovala zase a znova bola nominovaná aj Natalie. Kiež by Lydia vo svojom superhrdinskom kostýme odletela niekam ďaleko, najlepšie do liečbne za Chimou.

Fandím: Jeff, Jordan, Michele, dajme tomu že Russell sa unormálnil
Nefandím: Kevin
Neznášam: Lydia, Natalie
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Big Brother 11 - EP16 - EP18

Příspěvekod lacSzlo » 29 kvě 2016, 16:31

Epizoda 16 - No a je to v pytli, Coup podělalo celý týden. Russell měl odejít, ne Jessie. Je mi hodně líto Chimy, je vidět, jak moc je nasraná. Fight mezi Russellem a Jessiem super. Líbila se mi vsuvka s babičkou Chimy. Michele jako nová HoH může být zajímavá... bylo vtipný, jak si jí během výběrů nikdo nevšímal :D

Epizoda 17 - Fajn díl, Jessiho vdovy a Kevin baví, zbylá čtyřka nic moc, hra se začíná ubírat trochu špatným směrem. Dae Yum Yum!!! :mrgreen:

Epizoda 18 - Chima i Lydia to v tomhle díle perfektně rozjely, moc jsem se bavil. HoH Jordan vůbec nepotěšilo, zase odejde někdo, komu fandím, ať už to z těch třech bude kdokoliv... :(

Oblíbenci: Chima, Kevin, Lydia, Natalie, Michele
(?)


Zpět na „Big Brother 11 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti