Big Brother 11 - EP22 - EP24

July 9, 2009 - September 15, 2009
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 11 - EP22 - EP24

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 16:28

Episodes 22 - 24
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 11 - EP22 - EP24

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:33

Už dlho som sa tak nenasmial ako pri týchto dieloch. Ale pekne poporiadku. Russell je veľmi zvláštni človek, rz je v pohode druhý krát vyletí na Jordan ako keby to bol nejaký namakaný týpek z posilky. Russell nakoniec skončil. Michele sa automaticky stala outsiderkov. Súťaž o HOH bola skvelá, Natalie a Jordan tam padali jak vrecia zemiakov.
Kevin vyhral HOH čo znamená, že skončí jeden z trojice ktorím fandím. Kevin nominoval Jeffa a Michele. Michele vyzerala byť silná ale nakoniec sa zosypala.
Natalie a nálety chrobáka ma neskutočne pobavili. Potom kvíz pre Jeffa aké ženy sa mu páčia a bum prvá otázka blondýni či brunety? Jeff pohotovo brunety a Jordan je blondýna tie jej výrazi stáli zato.
Pandora box tiež pobavil, Natalie a Jeff to zabili keď behali ku Kevinovi ale ani jeden mu nedal kľúč. Malá "hádka" Jeffa a Jordan o broskyniach tiež pobavila.
Súťaž o Veto bola ťiež super, tie ksichty čo vytvorili boli bohovské. Zabila ma Natalie keď povedala, že nikdy nechce dieťa s Michele lebo by bolo otrasné.
Michele nakoniec dala Veto a zachránila sa. Kevin namiesto nej nominoval Jordan takže vypadne jeden z mojich TOP favoritov.
Je to čudné, že Kevin a Natalie mi prestávajú vadiť ale stále im nefandím.
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Big Brother 11 - EP22 - EP24

Příspěvekod lacSzlo » 06 čer 2016, 20:30

Epizoda 22 - Tak Russell ve mně vyvolával smíšené emoce až do konce. Nejdřív mě jeho výlevy štvaly, ale to provokování Jordan mi přišlo docela vtipný (v ukázkách k dílu jsem si naopak říkal, tyjo, Jordan že by měla konečně nějakou zajímavou scénu? Omyl. Akorát se nechala vyprovokovat a přišla mi při tom dost trapná, Jeff ostatně taky... ani jeden z nich Russella nezvládl tak, jak bych si představoval jako ideální :down: :down: ).
Jury house pomalu zábavnější než dění v domě. Chybí mi Jessie :(

Epizoda 23 - Kevin dal HoH, díkybohu, konečně. Doufám, že fakt nepůjdou po Michele, páč by mi za tohohle stavu v domě přišlo zrovna jí vyhodit dost stupidní a nechat si tam kompletní Jordeff. Pobavily Nataliiny taktiky (zahození soutěže a kecy na Michele u karet), scénka s broukem taky fajn, i to s těma broskvema bylo fajn, i když je to trochu divný obsah epizody :D

Epizoda 24 - I když bych se rozhodně mnohem víc bavil při sledování toho, jak Kevin a Natalie podrážejí Jeffa a hlasují proti němu když je v nominaci s Michele, takhle s Jordan to je přece jen takové poetičtější :mrgreen: Těším se už dopředu na ukázky z jeho příchodu do Jury House (hlavně od Russella :mrgreen: ). Epizoda fajn, sbírání prachů pobavilo, mixování obličejů je jedna z mých nejoblíbenějších soutěží, výsledek měla taky super, co víc chtít. Akorát Jordan mi trochu lezla na nervy s tím, jak je ochotná se pro Jeffa obětovat. A na mamču už najednou nemyslí...

Oblíbenci: Kevin, Natalie
(?)


Zpět na „Big Brother 11 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů