Big Brother 11 - EP25 - EP27

July 9, 2009 - September 15, 2009
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 11 - EP25 - EP27

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 16:29

Episodes 25 - 27
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 11 - EP25 - EP27

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:33

Jeff je vonku. Škoda. Už mi zostali len Michele a Jordan. Jeff dostal od publika veľmi vrelé prijatie. Ak som pri minulých epizódach napísal že mi nevadí Natalie, beriem späť. Bohužial vyhrala aj HOH pre Chimu s čoho som nepobral.
Nechápem toho jej priateľa, Natalie spávala s Jessiem a on ju požiada o ruku. Neviem na akej mentálnej úrovni sú ale minimálne Natalie je na mentálonej úrovni Lydie.
Nominácia bola hlavne proti Michele s cieľom za každú cenu ju odstreliť ako najväčšiu hrozbu.
Kevin dal Veto a namiesto neho do nominácie išla Jordan aby sa utvrdil fakt že prídem o ďalšiu favoritku.
Nakoniec vypadla Michele, zaslúžila si min. finále. Bola silná v súťažiach, dobrá strategicky.
Ostala mi len Jordan, ktorej fandím a prajem jej výhru. Natalie je vážne na facku, Kevin by mi nevadil ak by bol s Jordan ale je proti nej takže adios Kevin a Natalie Jordan je pre mňa víťazka.
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Big Brother 11 - EP25 - EP27

Příspěvekod lacSzlo » 10 čer 2016, 23:41

Epizoda 25 - Jury House opět bavil, ještě jednou opakuji, fakt se moc těším na reakce na příchod Jeffa :D Jordan mlela z cesty ještě víc než v předchozím díle a tady už to bylo fakt na zvracení :vomit: Natalie dala konečně HoH, krásně to pokračuje, teď ještě aby dali s Kevinem Veto a je to v cajku :)

Epizoda 26 - Natalie v tomhle díle opravdu bavila, ať už během shopping spree (kde teda bavili všichni, i když přece jen nejvíc asi Kevin zprzněním figuríny, ale dobrá byla i Jordan, u které mě bavilo její "pózování" :D ), nebo později s Pandořinou skříňkou. Sice mě trochu nakrkla, že se vzdala Veta, což mi přišlo dost pitomý kvůli setkání s přítelem týden před koncem hry (i když, jaký rozdíl je v tom od Survivoru. Spíš mě štve, že snad nikdy nedojde na to, aby se soutěžící produkci na Pandoru zvysoka vybodnul :D ), ale celá ta věc se lží byla fakt vtipná. Hraje taky zajímavě, její naoko spolupráce s Jordan se mi moc líbí :idea:

Epizoda 27 - Tak tenhle díl moc zajímavý nebyl, vše se točilo jen kolem Veta, které díkybohu vyhrál Kevin a i když bych byl asi radši, kdyby se s Natalií zbavili spíš Jordan, hlavní je, že jdou dál oni dva. Michele navíc asi opravdu nebyla moc oblíbená, tak se divím, že to takhle dopadlo, zřejmě Kevin a Natalie do toho finále spolu fakt děsně moc chcou...

Oblíbenci: Natalie, Kevin
(?)


Zpět na „Big Brother 11 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti