Big Brother 12 - EP01 - EP03

July 8, 2010 - September 15, 2010
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 12 - EP01 - EP03

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 16:34

Episodes 1 - 3
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 12 - EP01 - EP03

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:35

Nový twist Saboteur sa mi páči. Je sranda sledovať ich ako po sebe navzájom idú a hádajú kto je sabotér. Prvá súťaž o HOH bola dosť drsná. Andrew sa sám pasoval do role sabotéra keď sa dobrovolne nezúčastnil, nakoniec sa mu to aj oplatilo za tu imunitu. Súťaž sama o sebe taká bežná z BB akurát Brittney sa tam pekne natĺkla. Kathy bola tragická. Kvôli nej vyhral HOH slizák Hayden ktorý mi je proti srsti už od začiatku. Druhá súťaž bola suprová modrý prehrali kvôli Kathy, znova. Kathy je úplne nepoužiteľná. Policajtka ktorá sa nemôže po dobu 20 min vyhrabať s karamelu. Miestnosť pre Have nots bola fakt brutálna. Bolo jasné, že Hayden nominuje Brendona a Rachel kedže mali k sebe strašne blízko. Tá Haydenova Miau, miau aliancia je mi proti srsti. Nikto tam v nej nemá nejakú premyslenú stratégiu, iba sa zbehlo pár svalovcov. Snáď sa Brittney dostane nejak do čela. Viac sympatická mi bola alincia Rachel, Brendon a Annie. Brandon vyhral Veto a bolo jasné, že ak si ho nechá nominuje Hayden Annie ktorá si podpílila sama konár pod zadkom keď sa púšťala do Brittney. Annie chcela hrať na obidve strany teraz je zo svoju parťáčkou v nominácií.

Najlepší moment bol keď mala Rachel s Brendonom rande v sieti a všetci ostatný pozerali na nich s kuchyne.
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 12 - EP01 - EP03

Příspěvekod Rendy » 10 říj 2013, 23:09

1.díl
No tak nic no :D zatím jsem zkouknul první epizodu, takže se zatím vyjádřím jen k ní a je mi už od začátku jasný, že je to trochu jiná liga, než to co tu sledujeme na Primě 8) Je jasné, že na to mají i větší rozpočet, ale tak ono když se chce, tak jde všechno a ve srovnání s naší rs, vypadají vv jako na koleni rychle zpíchnutý cosi.

Tohle má prostě nějaký řád, člověk kouká na sérii epizod, které si může pustit i za 10let...asi těžko si u vv za deset let pustím čtvrt roku rekapů, duelů, výzev apod :mrgreen:

Líbí se mi zakomponování soutěží ala Survivor, kdy tu máme jasně danou soutěž u které má člověk komu fandit.

No a finta se sabotérem...opravdu mazané 8) Ve spojení se střihy a hudbou to má opravdu spád, napětí a člověk už si při prvním záznamu sabotéra říká, že v téhle vile nebude ani 5minut, jinak přijde o rozum :D to v primě na nic podobného nepřišli, nebo na to má bb nějaký patent na tyhle zvraty? Vždyt v porovnání s BB se ve VV už několik měsíců nic neděje a tady je člověk přikovanej hned v první epizodce, která ještě ke všemu byla z 50ti % tvořená soutěží a 25% času příchodem soutěžících a seznámení s nimi :-?

Každopádně Hayden první štěk do kamery a hned tam z něj nějaká buchta točí vlasy, vtipný :D

Obrázek

Za mě kočka série určitě Britney, i když s párkem jí to extra nejde :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 12 - EP01 - EP03

Příspěvekod Rendy » 11 říj 2013, 09:00

2. díl
Tak už jsem u dvojky a pořád se dobře bavím :D celej ten humbuk kolem sabotéra pěkně mává vilou, Britney se krásně směje a Hayden si poletuje jako zoubková víla :D Těžko říct, kdo může být sabotér, může to být kdokoliv. Nominace Rachel a Brendona mi nevadí, udělali klasickou chybu viditelnou "párovku" a to si nese následky 8) Překvapivě mi nikdo nějak extra nevadí, zatím je to takový dost americky pohádkový a všichni jsou jak z cukrkandlu, ale myslím, že se to rozjede :hungry:

Obrázek

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 12 - EP01 - EP03

Příspěvekod milan » 11 říj 2013, 13:23

1. & 2. diel
Najviac ma v prvom diely rozsekal Andrew, jak spätne pozerám po čase, tak on a Kathy sa kvôli ich osobnosti dosť na tých sabotérov ponášajú. On nemá dobré prvé dojmy u ostatných a ona pohnojila už dve súťaže. Ako povedal Matt, ako ona sakra môže byť šerif, jej kondička je na zaplakanie, to už aj Gary z Fiji viac dokázal :D
Tie rozhovory Rachel a Brendona v druhom diely ma rozsekávali, pre zvyšok ľudí, čo nepočuli rozhovor, si mysleli, že ide o povrchné dialógy, a oni si tam rozoberajú chémiu, fyziku.
Rachel a jej smiech je pre mňa taká spomienka na RC, ja to žeriem, akože jasné. pôsobí to nespoločensky a otravne, ale je to súčasť niečej osobnosti.
Britney je slniečko, jej spovede v DR ma hrozne bavia, tá jej mimika a hlas.
Enzo veľa sleduje Sopranos, tiež z NJ, a tie jeho reči o mafii, ďalší z italo-americkej komunity čo ťaží z týchto filmov a aplikuje si tie frázy a vyjadrovanie (a dosť svoj akcept zvýrazňuje), aby sa odlíšil, určite na balenie báb to je skvelá vec, ale počúvať to, je pre mňa dosť otravné.
Hayden ala Bieber :lol:
Nominácia Brenchel ma trápi obaja sú strašne v pohode, mám rád utláčaných.
Annie a Ragan sa tam našli čo do spoločných názorov a hlavne pohľadu na život.

Musím si znova popísať komentáre, lebo mi všetko zmizlo zo starého fóra.
Môj zoznam naj hráčov z tejto série v podpise.


Rendy : VV sú maďarský formát, ktorý dosť okopčil BB (takého ako ho vytvorili pre Endemol), vtedy tam boli nejaké ťahanice a žaloby, napr. v CZ sa tento projekt viac ujal (podobne aj na Slovensku). V celom svete beží BB ten od Endemolu (sem tam nejaké hry, ale všetko je na SMS hlasovaní divákov), CBS si po prvej sérii zmenila a upravila formát a určite má na to ochrannú známku, keďže podľa U.S. modelu idú napr. aj v Canade, inak všetci vysielajú ten nezaujímavý formát.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: Big Brother 12 - EP01 - EP03

Příspěvekod miky253 » 15 říj 2013, 19:29

1. díl byl spíše seznamovací, takže tam není moc co hodnotit. Twist se sabotérem se mi líbí a doufám, že předvede i větší sviňárny, než je zamčení jídla. Soutěž rozhodlo jedno leštění párku tričkem, při kterém se párek nečekaně rozjel a Hayden tak měl volnou cestu k zisku HoH.
Rachel s Brendonem se do sebe zamilovali, což neuniklo Brigádě (Miau-Miau ftw :lol: ) a oba se tak dostali na špalek. Hodně mě potěšila ta místnost s červama, protože je vidět, že zas takový hotel, jak se na první pohled mohlo zdát, to tam nebude.
Brendon se ale nevzdal a vyhrál veto, takže na špalek putovala Annie. Ta mi je celkem sympatická a doufám, že tam ještě nějaký čas vydrží.
Kdo je sabotér, to zatím absolutně netuším, ale Andrew s tou svojí ignorací sabotéra, nebo obhajobou, že on s nikým není dlouholetý známý, protože nikdo neví nic o judaismu, je celkem podezřelý. Uvidíme dál.
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 12 - EP01 - EP03

Příspěvekod milan » 15 říj 2013, 19:32

3. diel
Najlepšia bola v treťom diely Britney v DR, a potom muchlovanie Rachel a Brendona, neskutočne ma irituje Andrew, nemal som ho rád keď som to videl prvý krát a nemám ho stále, je to taký divný chlapík niečo ako John Cochran, taký uzlík nervov, narozdiel od Cochrana je ortodoxný žid.
Annie si podkopala sama svoju pozíciu a tým následne aj výmenu Brendona v horúcom kresle.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Re: Big Brother 12 - EP01 - EP03

Příspěvekod Zeck » 17 říj 2013, 08:50

Tak jsem to z prdele zkusil a ono je to překvapivě celkem dobrý. Ten cast je sice šílenej, ale princip té show tlačí hráče do strategie a taktiky víc než jsem původně očekával. Ty soutěže jsou pak na úplně jiným levelu, než třeba ve sračkoidních Vygumovaných. Je to každopádně úplně jiný BB než kterákoliv vilová sračka, kterou jsem dodnes viděl. Rachel má solidní umělý kozy, snad je pořádně vystaví, přesto k ní mám přirozený odpor vzhledem k tomu, že mi spolu s Brendonem lezli v TAR šíleně krkem. Hayden je příšernej metrosexál, zbytek nevím, ale některé osobnosti jsou celkem zajímavé. Jen je zpětně škoda, že i díky Survivoru vím, kdo to vyhraje. A titulky jsou super, jestli je děláte z odposlechu, tak klobouk dolů. Viděl jsem zatím jeden a čtvrt epizody, asi to ukážu mladý jestli se jí to bude líbit. :-D
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 12 - EP01 - EP03

Příspěvekod milan » 17 říj 2013, 09:59

Tento systém je ešte viac nepredvídateľný, napr. v predošlých sériach sa hráči do VETA neťahali náhodne, ale každý si volil koho chcel, tým pádom niekedy aj nominovaný mal podporu hráča, ktorého si vytiahol (ale ten systém mal vadu, stále hrali väčšinou tie isté páriky a hráči). Na druhej strane bolo dosť často VETO zahrané, lebo ten kto ho získa, nemôže byť nominovaný ak ho použije na niekoho z nominovaných, čiže VETO vie prakticky ochrániť dvoch ľudí. Mne sa páči ten systém nominácii aj stým, že sa väčšinou nechávajú "zadné vrátka" ak by sa človeku čo je terč podarilo zachrániť aby bolo koho donominovať, prípadne hlavný terč vynechať a modliť sa aby jeho žetón niekto nevytiahol pri voľbe do VETA. Vie sa aj s VETOM taktizovať (zahodiť hru, aby vyhral niekto iný a pritom si neposrať svoju hru). Samotný air time pre každého je tu viac rozdelený (i keď je pravda, že teraz sme moc Kristen nevideli), ale keďže to ide v USA 3x do týždňa počas leta, a viac menej majú "manko" len pár dni popri udalostiach ktoré boli je viac možné ukázať každého. Pri poslednej S15 som asi 4x zmenil počas hry obľúbených hráčov + samotný LIVE FEEDS čo ide platený na CBS.com je viac reálny, ako tie "pauzy" ktoré vedia dávať hráčom v Survivor ak idú na WC a podobné veci.
Moderatorka je slabá ( i keď v 15. sérii už sa niečo naučila :D ) ale zastupuje menšinu a jej muž je veľké zviera a žid v CBS, takže niečo ako Jeff v Survivor, aj keby neviem aký prúser spravila ostáva.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 12 - EP01 - EP03

Příspěvekod Rendy » 18 říj 2013, 09:09

Tak shlédnuta 3 epizodka a jsem zatím spokojen :) sabotér to tam pěkně válí a ten jeho hlas je na jednu pěknou noční můru :mrgreen: páreček Brendon a Rachel tam také slušně vaří vodu :idea: Když tam padala ta majonéza na Ragana, určitě si to ve skrytu dušičky užíval prasák 8) Britney je nehorázné kotě :hungry: vyústění veta bylo celkem jasné, i když kdo ví jak je to sestříhaný, třeba se s nima opravdu jen prostě bavila, kamarádila, proč by někdo chodil do vědomé aliance s takovýma dvouma vyděděncema, který hned na začátku udělali "páreček" chybu a ještě se s tím vůbec netají. No ale snad půjde domů Annie, ta mi moc k srdci nepřirostla.

Obrázek
Obrázek

Liska
Příspěvky: 5
Registrován: 16 zář 2013, 09:47

Re: Big Brother 12 - EP01 - EP03

Příspěvekod Liska » 18 říj 2013, 09:56

Tak jsem zkoukla první 4 díly. A jsem mile překvapená. Já čekala něco obdobného jako byl český BB, jen s větším rozpočtem. Super soutěže, taktika i soutěžící. Krásný dům. Budu pokračovat ve sledování dál... Hayden se mi prostě líbí i tady. Díky, že jste udělali titulky, protože jinak bych se k tomu nedokopala snad nikdy

_Patrik_
Příspěvky: 2
Registrován: 07 pro 2013, 11:55
Nejoblíbenější série: S: Australia, PI, Palau, Guatemala, Panama, China, Micronesia, Gabon, Tocantins, HvV
TAR: 5, 7, 9, 11, 14, 15, 17, 18
Nejoblibenější hráči: V podpise ;)
Nejméně oblíbené série: S: Africa, Thailand, Fiji, Samoa
TAR: 8, 16

Re: Big Brother 12 - EP01 - EP03

Příspěvekod _Patrik_ » 07 kvě 2014, 20:25

Řekl jsem si že by to chtělo si dát na chvíli pauzu od Survivora a pustit si nějakou jinou reality show. :mrgreen:
Váhal jsem mezi TAR 19 a BB 12 a nakonec jsem se rozhodl zavítat do neznámých vod. Udělal jsem jedině dobře :mrgreen:
1.DÍL
Favorita samozřejmě ještě nemám, ale je tam spoustu zajímavých hráčů se zajímavými strategiemi. Pobavily Enzovi poznámky ohledně Racheliným prsům a nenávisti k hlodavcům :lol: Určitě jeden z lidí, kterým bych mohl v budoucnu fandit. A když už jsme u Rachel .... je to kočka :love: Podle mě sabotér nebudu ani jeden z dvojice Andrew/Brandon, protože to by bylo moc okaté pro diváky ... Bude to někdo koho bychom nikdy nečekali a takové menší podezření mám na Monet, ale uvidíme je tam spoustu dalších adeptů. :mrgreen: Nemůžu se dočkat až si pustím další díl !!!
Vyvolení ? Oproti tomuhle se můžete jít zahrabat :fuck:
Survivor: Collen, Rudy, Richard (1) Elisabeth, Rodger, Jerri (2) Kim P.(3) Kathy, Gina (4)Shii Ann (5) Christy, Rob C, Dave (6) Rupert, Sandra, Christa, Darrah (7) Shii Ann, Rupert, Jerri, Kathy (8) Ami, Eliza (9) Tom, Steph, BJ, Jenn, Janu, Angie (10)Danni, Gary, BJ, Lydia, Brian (11) Danielle, Cirie, Bruce (12) Jonathan,Parvati, Sundra (13) Earl, Yau-Man, Michelle (14) James, Amanda, Courtney, Peih-gee (15) Parvati, Amanda, Cirie (16) Matty, Sugar, Crystal, Ken (17) Sierra, Brendan, Taj, Erinn (18) Kelly, Erik, Monica, Laura, Natalie (19) Parvati, Danielle, Sandra, BR, Coach (20) Andrea, Steph, BR (22) Kim, Kat, Chelsea (24) Malcolm, Abi, Katie, RC, Angie, Pete (25) Andrea, Francesca, Brenda, Malcolm, Laura (26) Laura M., Katie, Ciera, Vytas, Hayden (27) Alexis, Tony, Woo, Kass (28) Kelley, Dale, Jaclyn, Julie, Natalie, Jon (29)

TAR: Linda & Caren (4), Charla & Mirna (5, 11), Debbie & Bianca (7), Uchenna & Joyce(7), Meredith & Gretchen(7) Linz family(8), BJ & Tyler(9), Ronald & Christina(12,18), Cara & Jaime(14,18), Kisha & Jen(14,18), Flight Time & Big Easy(15,18), Nat & Cat (17) Gary & Mallory (17,18)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Big Brother 12 - EP01 - EP03

Příspěvekod lacSzlo » 28 úno 2015, 21:26

Epizoda 1 - zatím nic moc. Ze soutěžících mě nějak extrémně nezaujal snad vůbec nikdo, když už se našel někdo sympatický, tak mektal kraviny (Monet) nebo furt opakoval jedno a to samý, až mi tím lezl krkem (genius Matt). Twist se Sabotérem vypadá, že by mohl mít potenciál. Soutěž dobrá, tradiční, řekl bych.

Epizoda 2 - paranoia kolem Sabotéra mě celkem baví, jinak se tam pořád nic neděje, krom románku Brendona a Rachel. Ty zatím s Britney, Haydenem a asi Kathy jediný beru na milost, i když nic extra to není. Zbytek obyvatel mi je buď nesympatický nebo mi lezou vyloženě na nervy. Matt by byl fajn, kdyby konečně přestal mektat o tom, jak je super génius, Enzo něco podobnýho. Andrew mi těžce leze na nervy, podobně Ragan a jeho přehnaný vyjadřování (bye bye turkey sendwich! :cry: ). Snad se to ještě zlepší, ale nevím nevím, mám z těchhle lidí blbej pocit.

Epizoda 3 - Andrew je asi nejotravnější věřící, jakého jsem kdy v reality show viděl, a díl co díl si drží dobře nastavený standard. Rachel bych normálně čekal, že mi poleze na nervy, ale nakonec je spolu s Britney asi jediná, komu zatím dokážu fandit. Annie mě namíchla prohlášením, že co si to ty lidi dovolujou, nominovat někoho jako jsem já hned první týden, takoví idioti! Jo, jasně. Zaujala hlavně poslední Sabotérova akce, za tu palec nahoru. Koho bych viděl radši venku, no nejspíš Annie, i když tam mám tak 7 lidí, které bych viděl vysvištět mnohem radši.

Oblíbenci: Britney, Rachel, Hayden
(?)


Zpět na „Big Brother 12 (U.S.) / "The Saboteur"“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti