Big Brother 12 - EP04 - EP06

July 8, 2010 - September 15, 2010
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 12 - EP04 - EP06

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 16:34

Episodes 4 - 6
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 12 - EP04 - EP06

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 17:35

Annie je sabotér. Vôbec by som to na ňu netipoval. Myslel som skôr, že to bude Andrew. Dosť ma prekvapilo, že Annie vylúčili jednohlasne. Ako sama povedala Rachel a brendon majú väčšiu šancu ako pár než keby tam zostal Brendon a Annie. Na jednej strane som rád, že Rachel zostala na druhej strane mi bude chýbať Annie. HOH vyhrala Rachel a nastal zmätok. Každý sa snažil Rachel natlačiť do prdele, havne Andrew a Hayden. Rachel nominovala Brittney a Monet čo blo jasne, proste sa nemajú radi. Monet mi strašne liezla na nervy tym dokola opakujúcim sa, bolo to osobné. Ako osobné? Monet po Rachel ide od prvého dňa, mohla to čakať. Veto vyhrala Brittney, dosť šok. Rachel musela zmeniť Brittney za Matta aby mala istotu, že Monet vypadne. Nikto z nominovaných mi chýbať nebude. Dosť ma štve, že Brittney, Monet, Kathy a Kristin nevidia, že tá Miau Miau aliancia nezahŕňa ani jednu z nich a je čisto mužská. Obetujú ich ako obetných baránkov, začal s tým už Hayden.
Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 12 - EP04 - EP06

Příspěvekod milan » 17 říj 2013, 10:12

4. diel
Annie moc tlačila na pílu, tým, že podrezala Brendona v dome s tým, že povedala, že je viac chytrejší ako by sa dalo očakávať, ukázala že nieje až tak lojálna pre druhú stranu. Tiež si poštvala proti sebe Britney tými kecami. Na jednej strane chce hrať nenápadnú hru ako sabotér, na druhej strane na seba púta najviac záujmu ostatných.
Jej jednohlasné vylúčenie bude asi aj dôsledkom Brendona ktorý bojoval na Rachel, ale Annie by sa mala uvedomiť s tým, že bola ona čo prvá vybuchla po nominácii a spätne keď to pozerám po asi polroku, tak vidno aká je labilná. Otočila sa prvá Brendonovi a v tomto rozložení, keď už Brenchel (Brendon + Rachel) sú viac menej dôverný pár bolo nemysliteľné aby sa mu ľahko volilo medzi Rachel a Annie, mala to chápať a nie ho stavať pred také rozhodnutie kecami. Ten keď išiel za Rachel tak jej prevracanie očí bolo brutálne. Ona sa chce zbližovať a on kecá o pocitoch :D
Jej "obhajoba" bolo kopanie hlavne do Brendona, mala sa viac sústrediť na negatíva Rachel ako na hráča, ktorý je jej spojencom ale je mimo možnosti vylúčenia.
Na konci jej "sebestredné keci" v štúdiu si mohla odpustiť, mám pocit, že mala slzy na krajíčku že odišla prvá a ešte k tomu, nezískala tie prachy za sabotáže, ale sarkazmus si mohla odpustiť. Tie spovede hráčov a odkazy sú vždy také, a mohla čakať, že ju Rachel nepochváli, že išla takto po nej cez neho a nútila ho vybrať si.
To že ju chcel Brendon prvý, ok mohlo byť, nevidíme všetko ale myslím si, že pri Live Feeds by to niekto dal von + by to aj réžia ukázala. Showmance je vždy vítaná a všetko okolo, takže skôr ohrdnutá bisex čo má doma kočku sa nemohla zmieriť s fiaskom.
HoH pre Rachel!!! Jo piči!!! :fuck:
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 12 - EP04 - EP06

Příspěvekod Rendy » 19 říj 2013, 18:32

jáááj, twist kterej mě tak bavil, sabotér...a je po všem :( tak to jsem si to moc dlouho neužil...taky tam nemohli dát někoho lepšího jako sabotéra? Daji tam zrovna takovou blbku, která na sebe nejvíc upozornuje a po nominaci tam prská na všechny strany jak je znepokojená. Doufal jsem, že režie udělá všechno pro to, aby jí zachránili krk, což se taky evidentně dělo a stejně to nepomohlo, čemuž se docela divím, protože já osobně bych podříznul ten páreček...to jako vážně nechávat ve vile Brendona, jeho čubu Rachel, která je ted navíc šéfik...no pěkný. Každopádně škoda toho sabotéra, obávám se, že už mě to tak bavit nebude...a až vypadne Britney, tak už to bude tuplem death :-?
Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 12 - EP04 - EP06

Příspěvekod milan » 25 říj 2013, 19:43

5. & 6. diel

Rozhodne ma baví, že HoH je Rachel, všetci sú z nej mimo, lebo ju mohli vyhodiť a nespravili to, a teraz nikto, okrem Brendona nemá pozíciu v dome, aby si bol istý tým, ako to s ním vyzerá.
Hrozne ma baví Britney v DR, tá jej mimika, to je proste vyšší level Elizy zo Survivora. Čo sa týka tých klasických vzlezdo(_!_)vských kecov, hrozne ma zaujal Hayden, s tým, že nechcel ísť do aliancie, ktorá by bola okatá pre všetkých v dome. Vlastne celá jeho aliancia Brigáda tak funguje, nikto o nich nevie, fungujú pod rúškom tmy a hlavne sa nezgrupujú spolu tak ako to chcela povedzme Rachel s tým, žeby on + ona + Brendon a Kristen boli alianciou, lebo 2x showmance je už veľmi do očí bijúca aliancia (čo aj tvrdil takej Kristen pri flirtovaní).
Nominácia Monet ma vôbec nemrzí, Britney už áno, no na druhej strane, je to ďalší očividný pár v dome, takže aliancia, ktorej sa nedá veriť, Monet mi príde veľmi falošná a nie som vôbec jej fanda.
Veto ma celkom bavilo, hlavne, ma mrzalo, že Enzo to prepálil len o 14 sekúnd, to fakt zabolí, aspoň že Veto dala Britney, i keď si myslím, že by ozaj nevypadla.
Nápad Matta na jeho "obeť" do horúceho kresla bol veľmi okatý, hlavne už preto, že v diely predtým, to až okato hral, že je nervózny, v DR tvrdil, že je to výborná stratégia, a Rachel tvrdila niečo iné, čo ma baví z pohľadu toho, ako kto vníma svoju hru vs. ako je jeho hra vnímaná protihráčmi.
Čiže tým, že sa sám obetoval, len dal Rachel najavo, a utvrdil ju v tom, že nieje až taký "fajn" ako sa javí.
Matt je ale prípad, dosť mi jeho počin s chorobou ženy pripomenul JFP, na druhej strane poznámka, že Andrew určite nebude nejaký lekár (už ste videli žida, čo by ozaj predával topánky? jedine tak vlastnil obchod), a kecanie o chorobe a reakcia Andrewa v DR, že nikdy o takej chorobe nepočul boli skvelé.
Škoda, že neukázali opitú Rachel a Brendona, myslím, že bol týždeň, kedy mali spolu prvý sex v dome, ale After Dark z toho času už nikde nieje, to by bolo... :D

Takmer som zabudol, súťaž o (ne)majetnosť, bola úžasná, dokonca aj také poleno ako Kathy keď nič nerobí môže vyhrať :lol:
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Big Brother 12 - EP04 - EP06

Příspěvekod lacSzlo » 03 bře 2015, 01:16

Epizoda 4 - Tak se Sabotérem to dopadlo opravdu neslavně, přitom kromě toho výbuchu hned po Veto Meeting na to šla Annie podle mě zatraceně dobře. Bude mi v domě chybět, podle všeho byla dost trhlá a nakonec bych jí po prvním týdnu nejspíš i řadil mezi své oblíbence. Překvapuje mě taky, že držím docela pěsti Rachel, na její vládu nad domem se těším. Zato nevím, co si myslet o Brendonovi - trošku mi lezl na nervy se svým dilema ohledně Annie, i když v ten moment mlela taky šílenosti (Annie znáš přece jen týden, mezi náma je to pravá láska :D ).

Epizoda 5 - Hodně se mi líbila soutěž s lepením ke zdi, Raganovi jeho spoluhráči vybrali fakt dementní pozici :D Jinak to byla Kathyina první soutěž, ve které předvedla opravdu solidní výkon. Britney a Monet jsou duo, které mi svým způsobem leze na nervy, ale zároveň se jim dá fandit. Začínám brát na milost Enza. Celkem mi vadilo, kolikrát padlo, že HoH je vlastně Brendon, lidi v domě Rachel dost podceňují, nevím jestli kvůli tomu, že trochu blbě působí a je hosteska z Vegas, nebo jen protože je ženská a Brendon chlap. Odhalení Annie - definitivní konec Sabotéra... :(

Epizoda 6 - Rachel se mi posouvá do pomalu neotřesitelné pozice hlavního favorita. Nedokážu přesně říct proč... - jediná mi tam přijde jako normální, respektive "uvěřitelnej" člověk? (pokud nepočítám Kathy, Kristen a další neviditelný nuďase)
Britney mě občas baví, ale zároveň mi občas dost leze na nervy. S Monet jsou zajímavá dvojka hlavně vizuálně vzhledem k jejich výškovému rozdílu dvě až tři hlavy. Jinak Monet je pěkně nudná a kdyby nebyla v průseru v jakým je a natáhla s Britney, myslím že by byla na úrovni viditelnosti ostatních ženských. Matt si znovu gratuluje, jaký je superduperďábelský génius :vomit: Jeho taktiky mi však přijdou poměrně stupidní. Ragana jsem pomalu začínal brát na milost, ale pak se vrátil k dramatickému ksichtění na kameru a bylo po všem (Matt mi přijde, že ten tvrďácký ksicht taky docela dlouho cvičil - viz. Ep4 při hlasování). Pozvolna u mě dál roste v oblibě Enzo, aspoň je trochu vtipný, na rozdíl od zbytku osazenstva.

Oblíbenci: Rachel
(?)


Zpět na „Big Brother 12 (U.S.) / "The Saboteur"“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti